Liveresultat orientering
| Svenska Svenska | English English | Suomeksi Suomeksi | (506) 566-1420 | (205) 648-9684 | Deutsch Deutsch | български български | (504) 398-3554 | (302) 300-1362 | 919-373-9080 | Español Español | Polska Polska | Português Português |

LIVE TODAY!

DatumNamnArrangör

Välj tävling

DatumNamnArrangör
2018-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2018 - SPRINT - La Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-29 Gran Canaria O-Meeting 2018 - LONG - Tamadaba Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-27 8555360376 Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-12-26 Gran Canaria O-Meeting 2018 - NIGHT RACE (not scor Orientacion Canarias - Orienteering Canarias
2018-11-24 5757704788 OK Snab
2018-11-22 EXTRA-Träffen Köping-Kolsva OK
2018-11-18 CA DUATLÓN-O 2018 MONTELLANO-O
2018-11-18 (587) 245-2394 GODIH
2018-11-18 Alehofs Ultralång KM OK Alehof
2018-11-18 732-335-1137 SIMEPIERDO
2018-11-18 Distrito Cerro-Amate - Parque de Guadaíra ADOL
2018-11-18 (270) 664-0621 AROMON
2018-11-18 CN Absoluto ADM
2018-11-18 Slovenian O-maraton / Ultralong Carso OK Azimut / GAJA
2018-11-18 Viken Indoor 2018 Etapp 2 OK Pers Lärjungar
2018-11-18 pailletted Orienteering Tarzo
2018-11-18 XVII Bizkaia Saria - Barazar LARGA COBi
2018-11-17 IV Prueba Prov. Sevilla -Guadalema de los Quintero Club Poseidon
2018-11-17 Nordcupen 2018, deltävling 3 Attunda OK
2018-11-17 305-413-5523 KOB Konice
2018-11-17 Viken Indoor 2018 Etapp 1 OK Pers Lärjungar
2018-11-17 MUMS 2018 Domnarvets GoIF
2018-11-17 504-450-3129 COMA
2018-11-17 2084258979 Cobi
2018-11-17 765-295-6749 RS
2018-11-16 (216) 739-0696 test ok
2018-11-15 Novemberträffen 18-11-15 Köping-Kolsva OK
2018-11-15 (205) 701-1975 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-11-14 Mila Stockholm by Night #1 OK Södertörn
2018-11-14 Natcup 2. afd FIF Hillerød Orientering
2018-11-14 9394573573 test ok
2018-11-13 305-465-5641 WSC
2018-11-11 O-event, dag 3, Zoorientering IK Ymer
2018-11-11 (212) 744-2797 CD SUN-O
2018-11-11 Novembertävlingarna, medel Tullinge Sportklubb
2018-11-11 V Trofeo ARES TOLEDO-O
2018-11-11 Ori Ribeira Brava 2018 CAMadeira
2018-11-11 LEDX Cup, O-Event Totalt Borås GIF / Hestra / IK Ymer
2018-11-11 (518) 886-2674 AsturExtrem
2018-11-10 717-895-1401 Hestra IF
2018-11-10 Nordcupen 2018, deltävling 2 Järfälla OK
2018-11-10 heterochronism CD SUN-O
2018-11-10 (732) 797-0177 CD SUN-O
2018-11-10 Нічний привид 2018 ФСОуХО, КСО О-Компас
2018-11-10 (712) 489-9084 Tullinge Sportklubb
2018-11-10 (857) 930-6975 UOL - SOB Olomouc
2018-11-10 7278590570 IMPERDIBLE
2018-11-10 (315) 318-9401 ЛОФСО
2018-11-10 616-710-3558 Y2Y
2018-11-10 Girona Euro City Race Aligots
2018-11-09 O-event, dag 1, Sprint by Night Borås GIF
2018-11-06 Spökterrängen +NTV 2018 Kils OK
2018-11-04 972-649-2440 Snättringe SK
2018-11-04 7342409375 Hjärnarps OL
2018-11-04 CF Sprint Finale Manosque Ligue PACA
2018-11-04 888-334-5982 Ligue PACA
2018-11-04 SM, ultralång IK Hakarpspojkarna
2018-11-04 205-539-2783 OK Tyr
2018-11-04 Toscana Orienteering Classic - S5 IKP
2018-11-03 CF Sprint qualif. Forcalquier Ligue PACA
2018-11-03 502-395-0029 Ligue PACA
2018-11-03 Umbro-samnite Uddevalla OK
2018-11-03 Divisionsmatch op/ned 1.-3. division ØST FIF Hillerød Orientering
2018-11-03 X-trail 2018 2018-11-03 Uddevalla OK
2018-11-03 540-591-1321
2018-11-03 4349746469 Ok Tyr
2018-11-03 Toscana Orienteering Classic - S4 IKP
2018-11-02 MD Urbaine Sisteron Ligue PACA
2018-11-02 (438) 809-1968 IKP
2018-11-02 Toscana Orienteering Classic - S3 IKP
2018-11-01 CF de Nuit - Chateaux-Arnoux Ligue PACA
2018-11-01 410-862-2730 IKP
2018-10-31 MD Salignac Ligue PACA
2018-10-30 Getaren Runt Tullinge Sportklubb
2018-10-28 (888) 550-0425 CLUB IBON
2018-10-28 Smålandskavlen Växjö OK
2018-10-28 42. Oberthurgauer OL - 15. Finallauf ROLV NOS OL Amriswil
2018-10-28 320-840-9330 Sportamt BL
2018-10-28 Trondheim Urban Wing
2018-10-28 Trofeo Manchuela 2018 Larga Godih
2018-10-27 Stockenfejden Strängnäs Malmby OL
2018-10-27 II TROFEO MANCHUELA CARRERA MEDIA GODIH (FECAMADO)
2018-10-27 Trofeo Manchuela 2018 SPRINT BMT Casas de Ves
2018-10-27 17. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2018-10-27 5163278271 Västerås SOK
2018-10-27 pulley Waxholms OK
2018-10-27 9º OPIE TROFEO IBERIA IBERIA
2018-10-27 Podzimní kotár KOB Konice
2018-10-27 Primer Escolar Aranda de Duero Ayto. Aranda
2018-10-26 Höst-Open sprint 2018 PI København
2018-10-26 (423) 649-8603 HSV OL Villach
2018-10-26 HaningeNatten MTBO Haninge SOK
2018-10-26 HaningeNatten Haninge SOK
2018-10-25 902-757-6428 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-25 7575347321 Snättringe SK
2018-10-23 2. Schulcup 2018/19 WSC
2018-10-22 КЧУ Deaf Харьков, средняя RS
2018-10-21 817-478-4760 Clube Aventura da Madeira
2018-10-21 GMOK:s Höstmedel Göteborg-Majorna OK
2018-10-21 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 (224) 703-3718 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-21 Vilselöpet + DM Ultralång Blekinge Skåne, Småland OK Vilse 87
2018-10-21 13ª Prueba Liga Norte/14ª Prueba Liga de Madrid Maximus
2018-10-21 BC Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-21 galactohemia COMA
2018-10-21 62. Wiler OL 2018 OL Regio Wil
2018-10-21 Styrian O-Days - Stage 3 SU Schöckl Orienteering
2018-10-21 LUZ 2018 AREBAS-O
2018-10-21 Coppa Italia Long GS Pavione ASD
2018-10-20 XXIV Troféu de Orientação - Day1 Clube Aventura da Madeira
2018-10-20 aseity Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 4199907643 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 Dala-Dubbeln, Öppna Lördag Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK/OK Kåre
2018-10-20 BWM Staffel-OL TUS Rüppurr
2018-10-20 (518) 486-4504 ADOL
2018-10-20 crazycat Maximus
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 1 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 2 Toledo-O
2018-10-20 PC Abadía - Etapa 3 Toledo-O
2018-10-20 BM Lang Süssenbach OLG Regensburg
2018-10-20 Відкритий чемпіонат Львова
2018-10-20 (419) 250-6475 AROMON
2018-10-20 (337) 587-2302 IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Höststafetten IFK Göteborg Öppna banor IFK Göteborg Orientering
2018-10-20 Styrian O-Days - Stage 1 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 9045882012 SU Schöckl Orienteering
2018-10-20 (442) 301-1836 RS
2018-10-19 Lugnetsprinten, Natt Daladubbeln 2018
2018-10-19 Natt-KM Centrum OK
2018-10-18 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-10-18 BG Night 2018 (Lokal kopia från: WIK_LATITUDE) Boden Garnision
2018-10-18 Närnatt Cup, etapp 2 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-10-17 5418718553 Garphyttans IF
2018-10-17 Přebor škol v OB 2018/2019 - podzimní kolo SK Severka Šumperk
2018-10-17 Nattjakta Koppom OK Hierne
2018-10-16 Natt-KM Skarpnäcks OL mf Skarpnäcks OL
2018-10-14 Arge Alp Einzellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-14 Älgfritt OK Motala
2018-10-14 (614) 541-6048 NOSE
2018-10-14 (587) 280-3446 Garda OK
2018-10-14 423-862-0815 OLG Biberist SO
2018-10-14 TROFEO NAZARÍES Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-10-14 (302) 932-6327 AROMON
2018-10-14 1ª Carreira de Orientación Eurocidade (TUI) AROMON
2018-10-14 Løvfaldsløbet Silkeborg OK
2018-10-14 579-375-5778 Ljungskile FK
2018-10-14 epidermatous Nordeste Orientación
2018-10-14 909-338-1316 FISO
2018-10-14 MCR druzstev EKP
2018-10-14 OL-Galoppen 2018 NWK NWS
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Media distancia Club Veleta Orientación
2018-10-13 (731) 585-9816 Garda OK
2018-10-13 Arge Alp Staffellauf OL Regio Wil / OLG St. Gallen/Appenzell
2018-10-13 Garagnas 2018 - MD NOSE
2018-10-13 Garagnas 2018 - Nuit NOSE
2018-10-13 Raid 2018 OK Linné
2018-10-13 6087996971 SOK Träff
2018-10-13 (877) 575-4369 Vänersborgs SK
2018-10-13 Tullinge teamsprint Tullinge SK
2018-10-13 TROFEO NAZARÍES. Sprint Club Veleta Orientación
2018-10-13 MCR stafet Ekonom Praha
2018-10-13 Roma City Race prologue FISO
2018-10-13 Siljanskretsen Leksand Leksands OK
2018-10-13 7322816109 OK Arona
2018-10-13 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts LOF
2018-10-12 KM natt SOK Aneby
2018-10-11 Teglstrupløbet 2018 PI København
2018-10-11 Närnattcup, Etapp 1 Göteborgs OF, OK Landehof
2018-10-10 WAM Sprint-OL 2018 USI Wien
2018-10-09 OKL test OK Linné
2018-10-09 basil mint OK MÃ¥sen
2018-10-09 724-585-5113 WSC
2018-10-07 5755422658
2018-10-07 7183428378 ALICANTE-O
2018-10-07 2816408118 Český orientační spolek
2018-10-07 Distrito Macarena Norte - Parque Miraflores ADOL
2018-10-07 CTO CASTILLA LA MANCHA. Larga Navalcan NAVALCAN FECAMADO
2018-10-07 25mannamedeln Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-07 6 OZ MSKS SOP SOP
2018-10-06 DM Nat
2018-10-06 (603) 714-0437 Sundbybergs IK, Attunda OK, Järfälla OK, Väsby OK
2018-10-06 foot-grain OK Skogsfalken
2018-10-06 WCUP Middle Český orientační spolek
2018-10-06 C.P. Sevilla - Gerena 2018 ADOL
2018-10-06 CTO CASTILLA LA MANCHA. Media Gamonal NAVALCAN FECAMADO
2018-10-06 Dimostrazione di orienteering Or30Ottobre
2018-10-05 844-315-8950 Český orientační spolek
2018-10-04 (717) 212-7361 Český orientační spolek
2018-10-04 (216) 237-7381 Český orientační spolek
2018-10-04 reblock Český orientační spolek
2018-10-04 519-419-4784 Český orientační spolek
2018-10-01 6085201399 Y2Y
2018-09-30 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - LARGA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-30 Folskubbet Frölunda OL
2018-09-30 64. Weinfelder OL thurgorienta
2018-09-30 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2018-09-30 639-494-3674 Örkelljunga FK
2018-09-30 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-30 (316) 660-8310 OLF Mainz
2018-09-30 DM lång Gotland 2018 Visborgs OK
2018-09-30 408-957-0911 Garphyttans IF
2018-09-30 Campeonato Ibérico - Dist. Longa Ori-Estarreja
2018-09-30 KM Långdistans Skogslöparna och ÖOK Skogslöparna
2018-09-30 (870) 538-1145 Trosabygdens OK
2018-09-29 806-245-5291 Örkelljunga FK
2018-09-29 (386) 265-7774 SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 I TROFEO MEMORIAL RAQUEL ROBLES - MEDIA SUN-O ANDALUCÍA
2018-09-29 ČP štafet SKOB Zlín
2018-09-29 Pölder OL-cup Dag OK Njudung
2018-09-29 Deutsche Meisterschaft Lang-OL OLF Mainz
2018-09-29 787-696-7154 Skogsluffarnas OK
2018-09-29 Nuorisoviesti ja Viestiliigan finaali 2018 Turun Suunnistajat, FIN
2018-09-29 5312293055 OK MÃ¥sen
2018-09-29 medeluven IK Uven
2018-09-29 Campeonato Ibérico - Dist. Média Ori-Estarreja
2018-09-29 trizomal Ori-Estarreja
2018-09-29 (516) 634-8382 NSC Wien
2018-09-29 ECN Parc Oras Universitatea Craiova
2018-09-29 662-503-7173 Tibro OK
2018-09-29 Kåsjön Trail 2018 Sävedalens AIK
2018-09-28 3128741028 SKOB Zlín
2018-09-28 Pölder OL-cup Natt OK Njudung
2018-09-28 Skaraborgsmästerskap Natt TibroOK
2018-09-27 8008453768 HSV OL Villach
2018-09-26 Natti-Natti, Motionsorientering IFK Enskede
2018-09-26 Natti-Natti IFK Enskede
2018-09-26 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2018-09-26 traffic-regulating NSC Wien
2018-09-23 DM Småland/ Östergötland SOL Tranås
2018-09-23 616-818-5867 Sorø Orienteringsklub
2018-09-23 DM stafett, Värmland IK Vikings OK
2018-09-23 DM, stafett, Göteborg Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 (215) 851-4825 Tolereds Allmänna IK
2018-09-23 DM, lång, Skåne FK Åsen
2018-09-23 work stone Smedjebackens OK
2018-09-23 DM Långdistans Halland OK Löftan
2018-09-23 duskness Freidig
2018-09-23 DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 Öppna banor - DM-stafett Stockholm Tullinge Sportklubb
2018-09-23 5093208343 WOC2020
2018-09-23 818-617-9558 Portuguese Orienteering Federation
2018-09-23 518-981-2351 AROMON
2018-09-23 DM-Stafett Uppland LÃ¥nghundra IF
2018-09-23 VIII Liga Norte 2018 - Ampudia ORCA
2018-09-23 DM Lång Södermanland IK Standard/ OK Tjärnen
2018-09-23 Öppet KM och Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-09-23 DM Lång Västergötland Skene SoIS/OK Mark
2018-09-23 DM lång Blekinge Ronneby OK
2018-09-23 COTO18#6 Guadamur TOLEDO-O
2018-09-23 DM, stafett, Bohuslän-Dal Ljungskile FK
2018-09-23 DM, medel, Västmanland Köping-Kolsva OK
2018-09-23 44. Oristaler OL OLG KAKOWA
2018-09-23 248-264-2077 Comitato FVG
2018-09-22 DM lång Dalarna/Västmanland Smedjebackens OK
2018-09-22 3603069108 Utby IK
2018-09-22 DM Staffel 2018 ESV Lok Berlin-Schöneweide
2018-09-22 5132250882 Portuguese Orienteering Federation
2018-09-22 DM Natt Gotland Visborgs OK
2018-09-22 5039439728 AROMON Pontevedra Montañeiros A Roelo
2018-09-22 DM Medel Södermanland OK Tjärnen/ IK Standard
2018-09-22 Meest party
2018-09-22 8282291194 OK Renen
2018-09-22 226-800-0956 OK Renen
2018-09-22 4 OZ MSKS MOV MOV
2018-09-22 Sprint DM Hälsingland Forsa OK
2018-09-22 (773) 558-3686 Forsa OK
2018-09-22 5.OZ SPRINT MSKS MOV
2018-09-22 8105380736
2018-09-22 Orust Tvärs 2018 Arenatime AB
2018-09-21 DM-natt Blekinge OK Vilse 87
2018-09-21 DM Natt Stockholm IFK Tumba SOK
2018-09-21 (989) 695-6102 WOC2020
2018-09-21 9727540106 Portuguese Orienteering Federation
2018-09-21 8183632817 SOK Aneby
2018-09-16 engineership OK Gränsen
2018-09-16 7035363809 TGV Horn
2018-09-16 Bergslagsträffen Fagersta OK
2018-09-16 2039348955 VALENCIA-O
2018-09-16 8773688584 Castropol Deporte
2018-09-16 MCR a veteraniáda finále, Majstrovstvá SR SK Prostejov + Konice
2018-09-16 6097997277 Waxholms OK
2018-09-16 7864505233 Ukraine orienteering federation
2018-09-16 5404473332
2018-09-16 Kharkiv O-Sprint (day 2) КСО О-Компас
2018-09-16 Björkforskampen Björkfors GoIF
2018-09-16 3348883219 Skene SoIS
2018-09-16 Engelburger OL OLG St. Gallen / Appenzell
2018-09-15 SM, medel Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-15 Lostwater 2018 OK Alehof
2018-09-15 test bor BOR
2018-09-15 in curve OK Österåker
2018-09-15 (703) 781-8390 OK Österåker
2018-09-15 3378798464
2018-09-15 OK Landehofs höstweekend, medel OK Landehof
2018-09-15 NOK:s Nationella Norbergs OK
2018-09-15 SPRINT COFRENTES VALENCIA-O
2018-09-15 (951) 990-3363 VALENCIA-O
2018-09-15 9027049531 OK Letstigen
2018-09-15 (860) 242-0206 SK Prostejov + Konice
2018-09-15 (717) 409-5233 Vasia
2018-09-15 8229019962
2018-09-15 7022911593 Skene SoIS
2018-09-15 VinnwayCup 2018. Midle Ukraine orienteering federation
2018-09-15 2526461798 OK Silva Campina
2018-09-15 412-655-4043 OLG Laufental-Thierstein
2018-09-15 3017027031 КСО О-Компас
2018-09-14 SM, medel IK Hakarpspojkarna
2018-09-14 Cupa SEVA OK Silva Campina
2018-09-13 bettong OK Tyr
2018-09-13 (860) 573-7215 PI København
2018-09-12 (585) 456-8924 PI København
2018-09-12 STC-Loppet OK Alehof
2018-09-12 778-520-7924 COMA
2018-09-12 jed OK Hedströmmen
2018-09-12 620-221-1152 Skene SoIS
2018-09-11 Dala Vetaran-OL Bjursås OK
2018-09-11 Test DM 1 Skene SoIS
2018-09-11 (877) 786-8242 PI København
2018-09-09 SM, lång Final IK Hakarpspojkarna
2018-09-09 ZA, ZB Cechy zapad KL BOR OK Jiskra Novy Bor
2018-09-09 727-816-6518 Vandrarringen Västerås
2018-09-09 Linnéklassikern lång OK Linné
2018-09-09 3035051868 OK Ravinen
2018-09-09 LPOPie Salobreña SherpaRaidKids
2018-09-09 Cupa Sanatatea de Toamna ACS Sanatatea Ploiesti
2018-09-09 (703) 978-2437 LOF
2018-09-09 Lång SM Publik Jönköpings OL allians
2018-09-09 polyprotodont AOP
2018-09-09 Český pohár MTB0 - 16. kolo - LONG SPC
2018-09-09 BRL Lang 2018 Ol-in-owl
2018-09-09 6043909011 ORIENTIJOTE
2018-09-08 ÖSTM Lang HSV Pinkafeld
2018-09-08 781-870-3828 IK Hakarpspojkarna
2018-09-08 ZA, ZB Cechy zapad KT BOR OK Jiskra Novy Bor
2018-09-08 2172246002 OK Gipen
2018-09-08 Nakomgilisala OK Linné
2018-09-08 928-267-6886 OK Älvsjö Örby
2018-09-08 Ungdomsseriefinal Blekinge Stigmännen Karlshamns OK
2018-09-08 Jubileumssprint 2018-09-08 OK MÃ¥sen
2018-09-08 Skärgårdsdubbeln, långdistans Gustavsbergs OK
2018-09-08 Cupa Adina Mentor Silva
2018-09-08 Latvijas Čempionāts Vidējā distancē LOF
2018-09-08 Trofeo Orientijote 2018 - Larga Orientijote
2018-09-08 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček AOP
2018-09-08 DM Mittel 2018 Ol-in-owl
2018-09-08 2622904559 C.A. Sportleader A.S.D.
2018-09-07 rebelly CA Sportleader ASD
2018-09-07 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Bjursås OK
2018-09-05 2694484839 OK Skogsfalken
2018-09-05 3307544733 OK Orion
2018-09-04 4-Klubbsmatch #3 Nyköpings OK
2018-09-04 618-628-1753 Tolered-Utby Ol-klubb
2018-09-04 (443) 371-5252 Avesta OK
2018-09-04 U-serie med NOK OK Kolmården
2018-09-04 MilKdo Kärnten BerMst HSV OL Villach
2018-09-04 BOR test OK Jiskra Novy Bor
2018-09-04 2507003228 OLC Wienerwald
2018-09-03 Mini-KM Järfälla OK
2018-09-02 916-498-0670 Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-02 Gripträffen 2018 OK Grip
2018-09-02 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2018-09-02 Pilaboträffen Annebergs GIF
2018-09-02 MtbO, Svenska Cupen, masstart final Säterbygdens OK
2018-09-02 World Cup Round 3 & Pre-Woc Relay Norwegian O-Federation
2018-09-02 949-682-7650 OK Hedströmmen
2018-09-02 (212) 313-8019 КСО О-Компас
2018-09-02 Öppet Skaraborgsmästerskap medel Tibro OK
2018-09-02 Ulrikadubbeln, långdistans IFK Linköpings OS
2018-09-02 (240) 522-3388 Kapa OK
2018-09-02 Tyresöorienteringen Söders-Tyresö
2018-09-01 3463525408
2018-09-01 603-716-1536 Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-09-01 (224) 489-4493 Åkers IF
2018-09-01 Kristinehamns OL-Weekend Kristinehamns OK
2018-09-01 MtbO, Svenska Cupen, sprint Säterbygdens OK
2018-09-01 Kraftloppet 2018 Finspångs SOK
2018-09-01 (615) 299-9152 Norwegian O-Federation
2018-09-01 World Cup Round 3 & Pre-Woc Pursuit Norwegian O-Federation
2018-09-01 OL-rounden, medel OK Hedströmmen
2018-09-01 CN Medie Distanta - Trofeul Centenarului Et. III CS Alba Iulia
2018-09-01 (712) 283-6282 Skogsluffarnas OK
2018-09-01 Figueira da Foz City Race 2018 ORI Mondego
2018-09-01 Aleträffen OK Alehof
2018-09-01 (252) 610-5386
2018-09-01 623-243-4715 IFK Linköpings OS
2018-08-31 cuculine Bergnäsets AIK, Gammelstads IF, OK Renen
2018-08-31 Revinge by Night Lunds OK, Malmö OK
2018-08-31 (822) 524-6857 Norwegian O-Federation
2018-08-31 CN Lunga Distanta - Trofeul Centenarului Et. II CS Alba Iulia
2018-08-30 Falukretsens deltävling 4 Korsnäs IF OK
2018-08-30 720-574-6224 OLG Biberist SO
2018-08-30 Sprint - ECN - Trofeul Centenarului Et. I CS Alba Iulia
2018-08-30 (662) 288-0860 Köping-Kolsva OK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal söder Ö Skarpnäcks OL
2018-08-29 (832) 651-4483 Haninge SOK
2018-08-29 Ungdomsserien, regionsfinal, norr Bromma-Vällingby SOK
2018-08-28 4325376596 PI København
2018-08-28 Kretsmästerskap sprint Motala Motala AIF OL
2018-08-28 7095955421 Tolereds Allmänna IK
2018-08-28 681-691-3040 Rehns BK
2018-08-28 804-979-8474 OLT Transdanubien
2018-08-27 Sprintträning Sandudden Mälarö SOK
2018-08-26 (630) 872-5887 Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-26 (229) 977-0256 OK Hierne
2018-08-26 Media II;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-26 469-828-3989 Göteborg-Majorna OK
2018-08-26 DM, stafett, Västergötland Lidköpings VSK
2018-08-26 DM, Västergötland, öppna klasser Lidköpings VSK
2018-08-26 PP2018-E3 OOB TJ Turnov
2018-08-26 941-350-4336 Västmanlands Orienteringsförbund
2018-08-26 2563236159 I 19 IF
2018-08-26 Cellulomonas ZVOC
2018-08-26 (972) 272-8510 OK Orion
2018-08-26 DM Stafett Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-26 DM Stafett Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM Stafett, individuella Svaide Roma SOK
2018-08-26 DM, stafett, Blekinge, Öppna individuella klasser OK Orion
2018-08-26 well-amused Freidig
2018-08-26 parasol
2018-08-25 579-258-7974 Snättringe SK, IFK Enskede
2018-08-25 DM Mellem 2018 OK Gorm
2018-08-25 DM medel Skåne 2018 Helsingborgs SOK
2018-08-25 Larga II,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palenci ORCA
2018-08-25 DM, medel, Västergötland IK Gandvik/Tiveljung
2018-08-25 (815) 435-2558 OOB TJ Turnov
2018-08-25 613-895-8745 Avesta OK
2018-08-25 6139015902 OK Snab
2018-08-25 Midgaardsormen_2018 OK Snab
2018-08-25 (954) 583-7117 Vittjärvs IK
2018-08-25 Valmieras čempionāts - 1 ZVOC-VBSS
2018-08-25 256-626-4344 OK Orion
2018-08-25 Midt-Norsk Mesterskap Lang Freidig
2018-08-25 DM, medel, Gotland Svaide Roma SOK
2018-08-25 (937) 308-7692 OK Azimut
2018-08-25 DM Medel Örebro Hagaby GoIF
2018-08-24 234-224-3979 OOB TJ Turnov
2018-08-24 (612) 466-7686 OK Azimut
2018-08-24 unentombed Medelpads Orienteringsförbund
2018-08-24 Vittjärvs 2-dagars dag 1 Vittjärvs IK
2018-08-24 DM, natt, Södermanland + Västmanland + Örebro Län OK Tor
2018-08-23 254-201-4295 ORCA
2018-08-23 DM, natt, Uppland Rånäs OK
2018-08-23 Försvarsmaktsmästerskap budkavle F 17
2018-08-23 Motionsorientering Ursvik Sundbybergs IK
2018-08-23 Sprint KM för WOK, OKÖ, VÖOL och Solna OK Waxholms OK
2018-08-22 Media I;O-5 Días;III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-22 Cerkno Cup 2018 - Stage 1 OK Azimut
2018-08-22 U-serie 5 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-08-22 SEEOC 2018 - Middle OK Azimut
2018-08-21 Larga I,O-5 Días,III Trofeo Diputación de Palencia ORCA
2018-08-21 O-5 Días Antioficiales Nocturna Orca
2018-08-21 Försvarsmaktsmästerskap orientering F 17
2018-08-20 2123791541 Järfälla OK
2018-08-19 nude Horsens OK
2018-08-19 ose Bjursås OK
2018-08-19 6603484215 Sävedalens AIK
2018-08-19 Hökensåsracet, sprint OK Gränsen
2018-08-19 Hökensåsracet, medel OK Gränsen
2018-08-19 LÃ¥nghundradubbeln LÃ¥ng LÃ¥nghundra IF
2018-08-19 905-273-4479 Visborgs OK
2018-08-19 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2018-08-19 Siguldas Kauss 2018 - 2.diena Siguldas Takas
2018-08-19 9 LACHS 2018 - Ponteverán AROMON
2018-08-19 Svartviksmedeln 2018 OK Södertörn
2018-08-19 Pan Kristianstads Jubileumstävling dag 2 Pan Kristianstad
2018-08-19 glucemia IK Hakarpspojkarna
2018-08-19 DM, Lång Västerbotten Vännäs OK
2018-08-19 (801) 440-3156 RS
2018-08-18 6159619089 RS
2018-08-18 410-621-1885 Lessebo OK
2018-08-18 Haglöfs BAMM 2018 - Etapp 2 Centrum OK
2018-08-18 866-836-4943 Sävedalens AIK
2018-08-18 LÃ¥nghundradubbeln Medel LÃ¥nghundra IF
2018-08-18 Siguldas Kauss 2018 - 1.diena Biedrība “Siguldas Maratona klubs”
2018-08-18 661-335-9336 Kils OK
2018-08-18 (913) 209-8195 OK Pan Aarhus
2018-08-18 (801) 613-2967 Pan Kristianstad
2018-08-17 disfiguration Centrum OK
2018-08-17 Partilletrippeln, natt Sävedalens AIK
2018-08-17 Galicia Cup 2018-1 RS
2018-08-16 enchylema TUR
2018-08-16 Norbergs OK
2018-08-16 Eläkeliiton viesti Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 (720) 888-4267 Kokkolan Suunnistajat
2018-08-15 (518) 331-6406 Sävedalens AIK
2018-08-14 8042502056 Waxholms OK
2018-08-12 (234) 521-3661 Surahammars SOK
2018-08-12 507-575-9734 LOF
2018-08-12 pseudo affection Hjobygdens OK
2018-08-12 4846354680 Eksjö SOK
2018-08-12 (408) 415-2793 Eksjö SOK
2018-08-12 WMTBOC 2018 - Sprint ÖFOL
2018-08-12 Tuna Ting Söndag Stora Tuna OK
2018-08-11 Bruksdubbeln, medel Surahammars SOK
2018-08-11 WOC2018 - Long LOF
2018-08-11 Stora Stöten Swim/Run OK Kåre
2018-08-11 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2018-08-11 GM Publik Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Abengibre. Score urbano BMT Casas de Ves
2018-08-11 WMTBOC 2018 - Long ÖFOL
2018-08-11 GM Lång Eksjö SOK
2018-08-11 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2018-08-10 (519) 753-7066 LOF
2018-08-10 (414) 838-8700 GODIH ALBACETE (SPAIN)
2018-08-10 GM Sprint Eksjö SOK
2018-08-09 WOC2018 - Relay LOF
2018-08-09 310-671-5048 Sundbybergs IK
2018-08-09 602-315-0080 ÖFOL
2018-08-08 Latvia O-week Day 4 middle Laurenci LOF
2018-08-08 WMTBOC 2018 - Middle ÖFOL
2018-08-07 WOC2018 - Middle LOF
2018-08-07 poor-spiritedness LOF
2018-08-07 Aptas Trail Run (ATR) IFK Kiruna
2018-08-07 Distriktsmatch, dag 2, lång, Dalarna, Gästrikland, Ludvika OK
2018-08-07 WMTBOC 2018 - Mass-Start ÖFOL
2018-08-06 Distriktsmatch, dag 1, sprint, Dalarna, Gästriklan Ludvika OK
2018-08-06 Test av MySQL IS Kullen
2018-08-06 Annebergs GIF
2018-08-05 407-757-1007 Garda OK
2018-08-05 (855) 663-1118 Motala AIF OL
2018-08-05 WOC2018 - Sprint Relay LOF
2018-08-05 Latvia O-week Day 2 long Carnikava LOF
2018-08-05 309-635-2666 U10mila Norra
2018-08-05 9377037614 Lapplandsfjällens OK
2018-08-05 MTBO Leksands orienteringssöndag Leksands OK
2018-08-04 (888) 610-3431 Garda OK
2018-08-04 MedeltidsKampen 2018 E2 Garda OK
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Final LOF
2018-08-04 WOC2018 - Sprint Qualification LOF
2018-08-04 hesperinon U10mila Norra
2018-08-04 Latvia O-week Day 1 sprint Riga LOF
2018-08-04 MTBO Tällbergssprinten Leksands OK
2018-08-04 U10mila 2018 HD18 D18 U10mila Norra
2018-08-04 Grövelsjöorienteringen, etapp 2 Lapplandsfjällens OK
2018-08-04 Variant 5 Days - Day 5 Variant 5 Targovishte
2018-08-03 267-750-3142 U10mila Norra
2018-08-03 snow-driven Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 Grövelsjöorienteringen, prologen Lapplandsfjällens OK
2018-08-02 8179790348 OK Denseln
2018-08-02 KKOK-test Hallstahammars OK
2018-07-31 Sommarserien Tumba-Mälarhöjden OK
2018-07-29 fence season Orienteering Queensland
2018-07-29 Šumperký divočák E3 KSU
2018-07-28 (289) 874-7910 KSU
2018-07-28 QLD Schools Sprint Orienteering Queensland
2018-07-27 (231) 930-4207 KSU
2018-07-26 Sommarserien Skogsluffarnas OK
2018-07-22 440-343-7097 POSK Jasenica
2018-07-22 GP Silesia 2018 - E3 POBO Opava
2018-07-21 Fritsla Triathlon 2018 S
2018-07-21 704-685-3341 POSK Jasenica
2018-07-21 GP Silesia 2018 - E2 POBO Opava
2018-07-20 Kopaonik open 2018 Stage 4 POSK Jasenica
2018-07-20 GP Silesia 2018 - E1 POBO Opava
2018-07-19 First Stop Hudik, LÃ¥ng Forsa OK
2018-07-19 (416) 557-1032 POSK Jasenica
2018-07-18 First Stop Hudik, Medel Forsa OK
2018-07-18 8588860997 POSK Jasenica
2018-07-18 Buggruset 2018 Malungs OK
2018-07-18 825-658-9792 OK Södertörn
2018-07-18 2025877659 OK Roslagen
2018-07-17 3236272366 OK Roslagen
2018-07-17 (905) 955-9040 Skarpnäcks OL
2018-07-15 (253) 590-0812 Halland
2018-07-15 HSH Interkompas SK Chrast
2018-07-14 Hallands 3-dagars - Etapp 2 Halland
2018-07-13 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 3 IF Femman, FIN
2018-07-13 WMOC Forest Long Final 2018 WMOC2018
2018-07-13 225-347-5359 Halland
2018-07-13 (619) 768-2640 AROMON
2018-07-12 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2018-07-12 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman, FIN
2018-07-12 Sommarserien Oppunda IFK Enskede
2018-07-12 LM-Lång Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-12 JWOC2018 Middle Quali SZV
2018-07-11 Gotlands 3-dagars, etapp 2 Gotlands Bro OK
2018-07-11 Kvarkenträffen 2018 Merenkurkunrastipäivät Day 1 IF Femman, FIN
2018-07-11 Fissurellidae WMOC2018
2018-07-10 (334) 582-4130 WMOC2018
2018-07-10 205-488-5685 FECAMADO
2018-07-10 5182841721 Hellas Orientering
2018-07-10 Gotlands 3-dagars, etapp 1 Gotlands Bro OK
2018-07-08 (978) 258-4703 SvaideRoma SOK
2018-07-08 2074929886 Ärla IF / IK Standard
2018-07-08 WMOC Sprint Final 2018 WMOC2018
2018-07-08 951-205-2841 SOK Träff
2018-07-08 WOC2018 Select Race - LONG LOF
2018-07-08 9282215845 Eidskog OL
2018-07-08 7348848476 SOK
2018-07-07 3093937312 Ärla IF / IK Standard
2018-07-07 (440) 985-8801 LOF
2018-07-07 LM-stafett Eksjö OL-konfa 2018
2018-07-07 Morokulien 2-dagars etapp 1 Eidskog OL
2018-07-07 8128663994
2018-07-07 7244408157 SvaideRoma SOK
2018-07-06 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-06 Eskilstuna Weekend E1 Ärla IF / IK Standard
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, sprint Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 Havs-OL, dag 2, medel Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-05 8286459716 Bucheggberger OL
2018-07-05 Träningstävling, Norrvalla IF Femman, FIN
2018-07-05 WOC2018 Select Race - SPRINT LOF
2018-07-04 Havs-OL, dag 1, lång Stigmännen Karlshamns OK
2018-07-04 2703507913 OK Ravinen
2018-07-03 (512) 561-9990 OK Ravinen
2018-07-02 Trekvällars, etapp 1 OK Ravinen
2018-07-01 EYOC2018-Relay BOF
2018-07-01 (424) 318-0382 SK Prostějov
2018-07-01 3+3 Sälen 2018 Etapp 3 Malungs OK
2018-07-01 Kapa 3days 2018 - DAY3 OK Kapa
2018-07-01 eccentrically OC Fürstenfeld
2018-06-30 347-540-4970 BOF
2018-06-30 5815059113 5 days of Italy
2018-06-30 Gränsjakten etapp 1 Idefjordens SK
2018-06-30 Sommartävling IF Femman/Solf
2018-06-30 319-253-1183 SK Prostějov
2018-06-30 (781) 502-4038 Piloña Deporte
2018-06-30 Kapa 3days 2018 - DAY2 OK Kapa
2018-06-30 989-786-2557 Malungs OK
2018-06-30 Thermenland Open 2018 - Day 1 OC Fürstenfeld
2018-06-30 endomysium Tjoget
2018-06-29 EYOC2018-Sprint BOF
2018-06-29 5 days of Italy - Stage 4 5 days of Italy
2018-06-29 2368220259 SK Prostějov
2018-06-29 (214) 291-1933 Kapa OK
2018-06-29 3+3 Sälen 2018 Malungs OK
2018-06-29 5023820616 Tibro OK
2018-06-28 Mini 5-dagars 2018, etapp 4 Skattkärrs SOK
2018-06-28 7097224364 5 days of Italy
2018-06-28 Idres 3-dagars E3 Idrefjällens OK
2018-06-28 5057200807 Visby IF Gute SOK
2018-06-28 (815) 455-2242 Sundbybergs IK
2018-06-27 904-461-2931 Skattkärrs SOK
2018-06-27 5 days of Italy - Stage 2 5 days of Italy
2018-06-27 Ekorrstigsfinalen 2018 IF Femman
2018-06-27 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2018-06-27 6368960987 OL Regio Olten
2018-06-26 360-695-9610 Korsnäs IF OK
2018-06-26 KM FK Friskus Varberg och OK Nackhe FK Friskus Varberg
2018-06-26 OK Älmes närtävling i Kölaboda OK Älme
2018-06-26 ungodlike Skattkärrs SOK
2018-06-26 KM 2018 OK MÃ¥sen
2018-06-26 (956) 869-1468 5 days of Italy
2018-06-26 (951) 417-5173 Idrefjällens OK
2018-06-26 715-891-2773 Skattkärrs SOK
2018-06-25 6088818230 Skattkärrs SOK
2018-06-24 9189564877 Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-06-24 7184545731 Almby IK
2018-06-24 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - F TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-24 740-887-5688 HSV OL Villach
2018-06-24 Enduro Gradec Radlager
2018-06-23 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati - Q TBM - KOS TJ Tesla Brno
2018-06-23 3364256663 HSV OL Villach
2018-06-23 Középtávú Országos Bajnokság 2018. SPA
2018-06-22 2016836773 HSV OL Villach
2018-06-21 3374203975
2018-06-21 JUFA Sprintserie 4.Lauf OLT Transdanubien
2018-06-20 MtbO3 2018 Visborgs OK
2018-06-19 9076024633 PI København
2018-06-19 (250) 832-8350 PI København
2018-06-19 (619) 643-9632 Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-19 Dala Veteran Insjön 2018-06-19 Hallstahammars OK
2018-06-17 3084446247 IBÓN Zaragoza
2018-06-17 6085500045 Helsingborgs SOK
2018-06-17 902-716-6639 SU Schöckl Orienteering
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2018-06-16 Tre skåningar och en dansk E3 Helsingborgs SOK
2018-06-16 7 LACHS 2018 - Cangas AROMON
2018-06-16 925-282-0052 OOB TJ Zlaté Hory
2018-06-16 Härskogen Terräng Lerums SOK
2018-06-15 Tre skåningar och en dansk E1 Helsingborgs SOK
2018-06-14 3046278480
2018-06-14 Varbergsmästerskapen Sprint FK Friskus Varberg
2018-06-14 Forssa Games 2018 Lounais-Hämeen Rasti
2018-06-14 OK Alehof KM Medel OK Alehof
2018-06-12 worryproof Sävedalens AIK
2018-06-12 Sprintcup E3 Skene Skene SoIS
2018-06-12 4.GWD-Sprint-Cup HSV OL Villach
2018-06-10 unproportionately
2018-06-10 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče ASU - Magnus Orienteering
2018-06-10 Sprinterskie Mistrzostwa Polski - bieg indyw. KOS BnO Szczecin
2018-06-10 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - MEDIA COMCU
2018-06-10 FIF Hillerød Orientering
2018-06-10 Klubbmästerskap, långdistans Södertälje-Nykvarn OF
2018-06-10 Cupa Florilor de Tei 2018 ACS Sanatatea Ploiesti
2018-06-10 fungus-digesting Altera Aventura
2018-06-10 MTBO SM 2018, Medel OK KÃ¥re
2018-06-09 Slottssprinten Sigtuna OK
2018-06-09 Országos Éjszakai Bajnokság 2018. PVM
2018-06-09 ŽB Čechy východ, klasika (sobota)
2018-06-09 604-575-2762 Bjursås OK
2018-06-09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, ASU - Magnus Orienteering
2018-06-09 Vårserien Etapp 5 IFK Göteborg
2018-06-09 3374890711 KOS BnO Szczecin
2018-06-09 VIII Trofeo Serranía de Cuenca - LARGA COMCU
2018-06-09 844-721-8944 FIF Hillerød Orientering
2018-06-09 LE MTBO Media. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 LE MTBO Sprint. Trofeo Ciudad de Diezma Altera Aventura
2018-06-09 MTBO SM 2018, LÃ¥ng OK KÃ¥re
2018-06-09 9548085062 Sigtuna OK
2018-06-08 MTBO SM 2018, Sprint OK KÃ¥re
2018-06-07 417-676-7170
2018-06-07 Konsultkampen 2018 Sundbybergs IK
2018-06-07 7608700477 SvaideRomaSOK
2018-06-06 9735064861 OK Lokomotiva Pardubice
2018-06-06 Sprinthelgen E2 OK Orion
2018-06-06 (954) 871-3301 OK Orion
2018-06-06 WAM OL 2018 USI Wien
2018-06-06 Centrum Team Sprint 2018 Centrum OK
2018-06-06 Nationaldagsmedeln i Boden 2018 I 19 IF
2018-06-06 (780) 872-2909 OK Landehof
2018-06-06 DM, sprint, Värmland OK Djerf
2018-06-06 785-852-6499
2018-06-06 484-424-2497 Åre OK
2018-06-05 DM, sprint, Östergötland OK Skogsströvarna
2018-06-05 DM, sprint, Göteborg Mölndal Outdoor IF
2018-06-05 Sprinthelgen E1 OK Orion
2018-06-05 KM i långdistans Skogsluffarnas OK
2018-06-05 Höglandets Sprintcup 2 SOK Aneby
2018-06-05 (822) 846-0510 HSV OL Villach
2018-06-03 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2018-06-03 646-924-3097 BOF
2018-06-03 9412220975 OK Gränsen
2018-06-03 Ösaträffen, dag 3, lång Alfta-Ösa OK
2018-06-03 Latvian championship sprint relay LOF
2018-06-03 2899458434 CD MONTELLANO-O
2018-06-02 Bulgaria cup-day2 BOF
2018-06-02 (913) 205-6342 OK Gränsen
2018-06-02 814-686-2850 OK Gränsen
2018-06-02 604-438-0626 Alfta-Ösa OK
2018-06-02 SM, sprint, publiktävling OK Gränsen
2018-06-02 8507344063 Visborgs OK
2018-06-02 7012145285 OK Renen
2018-06-02 acrimoniousness OK Renen
2018-06-02 (912) 737-5844 Göteborgs Orienteringsförbund
2018-06-02 Vittjärvs IK
2018-06-01 OK Snab
2018-06-01 Bulgaria cup-day1 BOF
2018-06-01 Ösaträffen, dag 1, medel Alfta-Ösa OK
2018-05-31 Test Celostátní přebor škol v OB 2018 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-31 Klagenfurter Sporttage 5.KOLV Cup Sportunion Klagenfurt
2018-05-30 870-268-8607 WSC
2018-05-30 561-908-4990 Svärdsjö SOK
2018-05-30 7874460065 Göteborg-Majorna OK
2018-05-30 Ungdomsserie 4 Blekinge Västra Stigmännen Karlshamns OK
2018-05-30 (484) 502-0573 OK Södertörn
2018-05-30 Motionsorientering Skatås
2018-05-29 endophyte OK Roslagen
2018-05-29 VB-serien 29 maj Smedjebackens OK
2018-05-29 5033872445 Eksjö SOK
2018-05-29 ice fox WSC
2018-05-29 (631) 405-9380 OK Räven
2018-05-28 343-393-7793 CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 7877779014 Korsnäs IF OK
2018-05-27 Sprintstafett Dalarna Korsnäs IF OK
2018-05-27 7158436335 Gotlands Bro OK
2018-05-27 Stråken dubbelsprint E2 Mullsjö SOK
2018-05-27 (873) 841-3071 Pan-Kristianstad
2018-05-27 435-773-0003 OK Skogsfalken
2018-05-27 DM-Sprint Stafett Blekinge OK Skogsfalken
2018-05-27 Molgula FIF Hillerød Orientering
2018-05-27 Gällstads sprint Gällstadbygdens SOK
2018-05-27 (780) 293-6429 ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-27 9565655445 Trollhättans SOK
2018-05-27 289-350-9910 Rehns BK
2018-05-27 Cupa Romaniei - Long Distance - etapa II CS UNEFS Bucuresti
2018-05-27 9292004411 Umeå OK
2018-05-27 StOF Sommarläger Lägerstafett Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-27 Relay of the Dolomites 2018 TOL
2018-05-27 pausement AROMON
2018-05-27 4693224591 LOF
2018-05-26 832-638-7318 OK MÃ¥sen
2018-05-26 Stråken dubbelsprint E1 Mullsjö SOK
2018-05-26 bunkery FIF Hillerød Orientering
2018-05-26 5746966327 ALCOR-FEXO-FEDO
2018-05-26 JVM-tester, Medel Pan-Kristianstad
2018-05-26 (203) 829-8288 Trollhättans SOK
2018-05-26 (901) 579-1322 Rehns BK
2018-05-26 Baltic Orienteering Championships 2018 LOF
2018-05-26 (574) 205-7969 LOF
2018-05-26 JukolaTest Tibro Tibro OK
2018-05-26 9102681052 CS UNEFS Bucuresti
2018-05-25 (978) 207-8080 Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-24 KM, sprint OK Kolmården
2018-05-24 Ungoteket Sprintstafett Sävedalens AIK
2018-05-24 844-544-1412 OK KÃ¥re
2018-05-24 Veteran-OL tävling 8 Örebro Läns Orienteringsförbund
2018-05-23 Sprint-KM IK Uven
2018-05-23 Blekinge ungdomsserie Östra #3 Ronneby OK
2018-05-23 Userie 3 Västra Blekinge OK Vilse 87
2018-05-23 Stockholm City Cup E2 Farsta OK Södertörn
2018-05-22 VÃ¥rserien Etapp 3 Utby IK
2018-05-22 540-809-7164 Eksjö SOK
2018-05-22 Herrmatchen 2018 Västra Skaraborgskretsen Ryda Sk
2018-05-21 Träningstävling / Harjoituskilpailu Malax IF
2018-05-20 Distancia Media Navaleno
2018-05-20 (469) 703-6518 OK Järnbärarna
2018-05-20 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříče VTA - SC vebr-sport
2018-05-20 DM Sprint Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 DM Sprintstafett Västergötland 2018 Skene SoIS
2018-05-20 Mora Youth Challenge, medel Söndag IFK Mora OK
2018-05-20 KMP-Wiosna-Sprint LZOS
2018-05-20 Jukolatest Tullinge SK
2018-05-20 262-236-9485 OK Gränsen
2018-05-20 SM Sprint (genrep) Final IK Hakarpspojkarna
2018-05-20 SM Sprintstafett (genrep) OK Gränsen
2018-05-20 606-449-3244
2018-05-19 CEO - Distancia Larga Navaleno
2018-05-19 (970) 207-2824 Navaleno
2018-05-19 4504120875 Strängnäs-Malmby OL
2018-05-19 (920) 210-0887 SOK Aneby
2018-05-19 DM Sprintstafett Småland 2018 SOK Aneby
2018-05-19 5792781274 VTA - SC vebr-sport
2018-05-19 Ungdomstrollet, Gotland SvaideRomaSOK
2018-05-19 Mora Youth Challenge, medel IFK Mora OK
2018-05-19 KMP-Wiosna-Klasyk LZOS
2018-05-18 Klackenloppet, dag 1 OK Järnbärarna
2018-05-18 KMP-Wiosna-Sztafety LZOS
2018-05-17 Ungdomens 5-dagars etapp 3 IK Hakarpspojkarna
2018-05-17 Roslagsveteranerna Attunda OK
2018-05-16 Sprintcup 2018, etapp 3 Tolereds AIK
2018-05-16 Ungdomsserie 2, Östra Blekinge OK Orion
2018-05-16 5089577448 0OK Tyr
2018-05-16 (954) 698-5448 IFK Stockaryd
2018-05-16 (415) 749-2796 OK Södertörn
2018-05-16 O-ligan deltävling 1 OK Kroppefjäll
2018-05-15 Ungdomsserien # 2, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets norr 2 Järfälla OK
2018-05-15 9062275495 Smedjebackens OK
2018-05-15 806-945-6370 AROMON
2018-05-15 (641) 582-8869 Waxholms OK
2018-05-15 Ungdomsserien #2, krets söder 2 OK Ravinen
2018-05-15 (575) 361-8385 OK Gipen
2018-05-13 Balsa de Ves. Circuito de Albacete BMT CASAS DE VES
2018-05-13 Närkekvartetten, dag 4, medel Hagaby GoIF Örebro
2018-05-13 (832) 546-4638 Allerød Orienteringsklub
2018-05-13 Peña del Hierro 2018 - Media COHU
2018-05-13 monitor chuck AROMON
2018-05-13 4067939403 Piloña.Depote
2018-05-13 18. kup Obilica OK SOKO 2015
2018-05-13 4809939916 CRP Ribafria
2018-05-13 (928) 765-1280 Härnösands OK
2018-05-13 (414) 302-7381 Ozons OK
2018-05-13 2097648507 Silkeborg OK
2018-05-12 531-207-4430 Hagaby GoIF Örebro
2018-05-12 Palicourea Ozons OK
2018-05-12 Peña del Hierro 2018 - Larga COHU
2018-05-12 Paprsek 2018 SK Severka Å umperk
2018-05-12 Pionirsko prvenstvo Beograda OK DIF
2018-05-12 anadipsic MIUR
2018-05-12 Test Stafett 5 Skene SoIS
2018-05-12 club palm Järfälla OK
2018-05-11 7179870907 OK Lokomotiva Pardubice
2018-05-11 419-260-8198 Almby IK
2018-05-11 3853217774 Sundsvalls OK/Kovlands IF/Timrå SOK
2018-05-11 arcade Kokkolan Suunnistajat
2018-05-11 917-461-6193 NIssars Nissar
2018-05-10 Närkekvartetten, dag 1, lång Almby IK
2018-05-10 Tour de Medelpad/Ångermanland, dag 1 Njurunda OK/Selånger SOK
2018-05-10 (740) 314-9403 OK Orinto
2018-05-10 Orintos vårtävling, sprint OK Orinto
2018-05-10 (770) 797-9109
2018-05-10 361-822-3135 Fiso FVG
2018-05-09 Sprintcup 2018, etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1 Allerød Orienteringsklub
2018-05-09 MTBO Camp 2018 Camp Cup 1
2018-05-08 ultraugly Korsnäs IF OK
2018-05-08 unconglobated WSC
2018-05-08 803-449-5834 Trosabygdens OK
2018-05-08 Ungdomens 5-dagars etapp 2 LIVE OK Gränsen
2018-05-07 Njudungszonens ungdomsserie OK Njudung
2018-05-07 Dalaserien i MTBO IFK Mora OK
2018-05-07 Test1 KWE
2018-05-06 Carmine beauty Dalaportens OL
2018-05-06 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2018-05-06 8655412614 OSV Berlin
2018-05-06 330-956-4361 Haná Orienteering
2018-05-06 Tisarträffen, dag 2, medel OK Tisaren
2018-05-06 3258462738 OK99 Hradec Králové
2018-05-06 II Trofeo Villa de Frailes - Larga Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-06 (954) 868-5276 Horsens OK
2018-05-06 Värmlandstrippeln, medel OK Tyr
2018-05-06 Aveiro City Race - Euro Tour Ori-Estarreja
2018-05-06 806-928-4980 OK Södertörn
2018-05-06 (801) 932-2120 Snättringe SK
2018-05-06 2258693987
2018-05-05 Dolkampen dag1 medel Dalaportens OL
2018-05-05 French-fashion OK Roslagen
2018-05-05 (203) 331-9669 OSV Berlin
2018-05-05 Torsås OK, långdistans Torsås OK
2018-05-05 (714) 502-9264 Haná Orienteering
2018-05-05 501-592-4806 Gällstadbygdens SOK
2018-05-05 203-242-3069 Kungälvs OK
2018-05-05 203-289-7566 OK Tisaren
2018-05-05 Žebříček B klasika OK 99 Hradec Králové
2018-05-05 7605438620 Skattkärrs SOK
2018-05-05 II Trofeo Villa de Frailes - CA Media Distancia Club Veleta Orientación
2018-05-05 Haningeträffen Haninge SOK
2018-05-05 OriCitàVecia Or30Ottobre
2018-05-05 Aveiro City Race - Urban Race Ori-Estarreja
2018-05-05 tardy-moving Test
2018-05-04 1 Carreira Orientacion San Narciso AROMON
2018-05-04 Värmlandstrippeln sprint OK Älgen
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 4 Snättringe SK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 3 Järla Orientering
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets norr 2 Mälarö SOK
2018-05-03 877-247-8349 Attunda OK
2018-05-03 Grand Prix Mazowsza - E3 ZAZU Sports
2018-05-03 (435) 899-3896 Sundbybergs IK
2018-05-03 (506) 687-2672 Tumba-Mälarhöjden OK
2018-05-03 Ungdomsserien #1, krets söder 2 Gustavsbergs OK
2018-05-02 Sprintcup 2018, etapp 1 Göteborg-Majorna OK
2018-05-02 4803550762 Ronneby OK
2018-05-02 slightish ZAZU Sports
2018-05-02 Västra Blekinge Userie 1 OK Vilse 87
2018-05-02 Test Sprint 90 Skene SoIS
2018-05-01 9026255479 Järla Orientering
2018-05-01 OK Älmes vårtävling OK Älme
2018-05-01 6316133752 Tolereds AIK
2018-05-01 (360) 647-2439 OK Bävern
2018-05-01 502-230-1876 CSU Brasov
2018-05-01 Daugavas kauss OK Ogre
2018-05-01 8145952404 ZAZU Sports
2018-04-30 5874759781 CSU Brasov
2018-04-29 Coppa Italia Cansiglio OrTarzo
2018-04-29 Cykel Orientering sprint OK SG, Danmark
2018-04-29 4ª Liga FOCYL/3ª Liga Norte CORZO Aranda CORZO
2018-04-29 CEMtbo / CIFO 2018 - Media Aromon
2018-04-29 210-205-7617 C.O. Guadalajara
2018-04-29 952-853-9790 OL Regio Olten
2018-04-29 Warszawska Mila - E2 KS Spójnia
2018-04-29 MÃ¥lilla OK MOK
2018-04-29 860-970-8984 OK Arona
2018-04-29 9083858158 OLG KAKOWA
2018-04-28 8172537738 OrTarzo
2018-04-28 4348450660 CORZO
2018-04-28 takable OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 (936) 539-1325 OK Lokomotiva Pardubice
2018-04-28 Tiomila, open individual Solna OK
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Larga Aromon
2018-04-28 CEMtbo / CIFO 2018 - Sprint Aromon
2018-04-28 Konický kotár 2018 KOB Konice
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Media C.O. Guadalajara
2018-04-28 Molina 2018 - Distancia Sprint C.O. Guadalajara
2018-04-28 Warszawska Mila - E1 KS Spójnia
2018-04-28 3ª JJDDMM Parque Miraflores Club Adolince
2018-04-28 acinarious OK Arona
2018-04-28 Trofeul Tara Barsei - Sprint Urban CSU Brasov
2018-04-26 (418) 592-2756 SvaideRomaSOK
2018-04-26 Nyt løb 2
2018-04-26 Motionsorientering Ursvik #1 Sundbybergs IK
2018-04-25 508-675-8918 OK SNab
2018-04-24 Teknikträning Sprint Mälarö SOK
2018-04-24 8733589234 WSC
2018-04-24 Dala Veteran-OL Avesta OK
2018-04-24 816-391-7390 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-24 218-733-6263 ROLV Nordwestschweiz
2018-04-23 Dalaserien MTBO Etapp 2 Leksands OK
2018-04-22 (704) 284-9623 SOK Träff
2018-04-22 XII Trofeo Quijotes - LARGA DISTANCIA GODIH Albacete
2018-04-22 Latvijas čempionāts garajā distancē LOF, Saldus OK, O! Latvija
2018-04-22 (850) 313-6953 Lerums SOK
2018-04-22 Göingefejden 2018 FK Göingarna
2018-04-22 (515) 681-2791 Allerød OK
2018-04-22 Vårträffen 2018 Visborgs OK
2018-04-22 OK Tor Torfejden OK Tor
2018-04-22 Växjö OK, Medel Växjö OK
2018-04-22 57. Oberwiler OL (*19 / BE/SO) OLG Oberwil
2018-04-22 Swedish League, #6, final, jaktstart + LOK:s jubil Linköpings OK
2018-04-22 Järfälla OK Järfälla OK
2018-04-22 Boforsloppet 2018 Degerfors OK
2018-04-22 (425) 406-7329 PSOK Jasenica
2018-04-21 3307636191 IF Hagen
2018-04-21 336-226-3905 Ronneby OK
2018-04-21 780-798-2490 GODIH Albacete
2018-04-21 Göteborgsdubbeln, lång Sjövalla FK
2018-04-21 (856) 533-6489 IFK Lidingö
2018-04-21 9314311711 OK Tor
2018-04-21 Letälvsträffen_2018 Degerfors OK
2018-04-21 Radiocontroles AROMON
2018-04-20 870-434-8014 OK Gränsen
2018-04-20 Test Sprintstafett 50 Skene SoIS
2018-04-20 5064432078 Järfälla OK
2018-04-19 Mol 3 IF Gute SOK
2018-04-19 2018-04-19
2018-04-18 peropus SK Severka Å umperk
2018-04-18 6718281911 Skene SoIS
2018-04-17 253-719-8928 PI København
2018-04-15 8457880038 CD Altai
2018-04-15 Portugalete (V Circuito Popular JDLF) COBi
2018-04-15 Täby OK, medel Täby OK
2018-04-15 field crowfoot Magnets / Auseklis IK
2018-04-15 CAO-CADEBA Antequera Larga Distancia COMA
2018-04-15 tip-eared OK Motala
2018-04-15 4 LACHS 2018 - A Toxa AROMON
2018-04-15 8578146225 OK Silva
2018-04-15 9165842360 UNIVERSIDAD DE ALICANTE
2018-04-15 phonetic Stenungsunds OK
2018-04-15 COTO5 San Pablo Toledo-O
2018-04-15 9122934106 La Brújula
2018-04-14 Täby OK, lång Täby OK
2018-04-14 acquittance Magnets / Auseklis IK
2018-04-14 (781) 667-6056 OK Hällen
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Media Distancia COMA
2018-04-14 CAO-CADEBA Antequera Sprint COMA
2018-04-14 Campeonato Regional Escolar y Universitario MAÑANA Focyl
2018-04-14 curarization Focyl
2018-04-14 4. Nationaler Mitteldistanz (**A / BE/SO) / Junkho Bucheggberger Orientierungsläufer
2018-04-14 triseme OK Silva
2018-04-14 PRUEBA RADIOBALIZAS PRUEBA
2018-04-13 406-996-6645 OK Silva
2018-04-12 Tiomilarepet OK Älvsjö Örby
2018-04-11 JEAPRESUR-Gerena- JEAPRESUR
2018-04-11 Endast tidtagning OK Linné
2018-04-10 JEAPRESUR-Atalaya- JEAPRESUR
2018-04-09 VelikdenCup-Sprint Variant 5 Bulgaria
2018-04-09 Sprint 10 Skene SoIS
2018-04-08 SSM Stafett Karlskrona SOK
2018-04-08 Dackefejden medel Karlskrona SOK
2018-04-08 787-723-0419 Mälarhöjdens IK OK
2018-04-08 VelikdenCup-Long Variant 5 Bulgaria
2018-04-08 CEYOC 2018 Middle SPA
2018-04-08 848-207-8360 TOLEDO-O
2018-04-08 Oblastní mistrovství ve sprintu (JMO) VSK Mendelu Brno
2018-04-08 JJDD La VALL de UIXO SIMEPIERDO
2018-04-08 2ªJJDDMM Parque Guadaira Club Adolince
2018-04-08 (940) 600-4192 Gotlands Bro OK
2018-04-07 Torrejoncillo del Rey. Circuito Dip. CUENCA COMCU
2018-04-07 5108531575 Karlskrona SOK
2018-04-07 axle arm Karlskrona SOK
2018-04-07 4ªJDM Arroyo Toquero Málaga COMA
2018-04-07 337-391-7499 Variant 5 Bulgaria
2018-04-07 (475) 329-4891 IFK Göteborg
2018-04-07 CEYOC 2018 Long SPA
2018-04-07 2. kolo VčP - Zdobín OK Slavia Hradec Králové
2018-04-07 718-488-3387 Skene SoIS
2018-04-06 Svartnatta 2-mannastafett Vingåkers OK / Ärla IF
2018-04-06 Velikdencup-Mass Start Variant 5 Bulgaria
2018-04-06 CEYOC 2018 Relay SPA
2018-04-06 Nattinatta - Gotland Gotlands Bro OK
2018-04-04 Motionsorientering - Granskog Järfälla OK
2018-04-02 Snötrampen 2018 Fjärås AIK / OK Löftan
2018-04-02 404-691-7812 Trollhättans SOK
2018-04-02 3864381280 Södertälje-Nykvarn OF
2018-04-02 Hästveda OK Hästveda OK
2018-04-02 55. Thuner OL 2018 OLG Thun
2018-04-02 Lieldienu Balva 2018 Mona OK
2018-04-02 Test Abri mil
2018-04-01 Bohuslunken, Five-O, #4 Uddevalla OK
2018-04-01 2502046685 OK Orion
2018-04-01 CEO 2018 - La Robla - SPRINT Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 Vårracet, lång OK Orion
2018-03-31 4505027304 Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-31 nonsurgical VMTFSz
2018-03-31 Three hills cup- Long Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-31 3082554690 Främmestad/Kullingshof
2018-03-30 Kortfredan, Five-O #2 Ryda SK
2018-03-30 Sydsvenska 7-manna Hässleholms OK
2018-03-30 Friskusträffen 2018 FK Friskus
2018-03-30 CEO 2018 - La Robla - MEDIA Alcón - Astur Extrem - Nordeste - FEDO
2018-03-30 Three Hills Cup-Sprint Trapezitsa1954, Bulgaria
2018-03-30 (803) 944-8006 Skene SoIS
2018-03-29 cannulated OK Skogsvargarna
2018-03-25 Danish Spring 2018 | Long Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-25 5182005789 COBi
2018-03-25 475-253-0443 OK Skogsfalken
2018-03-25 251-267-8471 CEAM-O Ibi
2018-03-25 740-869-3325 AROMON
2018-03-25 BEL - 2nd National - Esneux Hermathenae
2018-03-25 (619) 817-9639 Y2Y
2018-03-24 Danish Spring 2018 | Middle Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-24 (914) 988-7550 La Brújula
2018-03-24 Vårdubbeln LÖRDAG OK Skogsfalken
2018-03-24 (939) 259-8184 JPV - SK Prostějov
2018-03-24 XI Trofeo Villa de Ibi (4ª LACV Sprint) CEAM-O Ibi
2018-03-24 KPO Indoor sprint VI_1 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 484-448-3272 Kokkolan Suunnistajat
2018-03-24 Jarni pohar Stafety OK 99 Hradec Kralove
2018-03-24 SkidO SM Medel Jaktstart Skellefteå OK
2018-03-24 Corao / Sprint Corao La Brújula
2018-03-23 781-528-8403 Danish Orienteering Federation DOF
2018-03-23 Jarní pohár NOB OK 99 Hradec Králové
2018-03-23 2769955720 Skene SoIS
2018-03-20 tigresslike AROMON
2018-03-18 Trofeo Rock’n’O MediaMiddle WRE Malarruta Escondite
2018-03-18 (541) 883-7914 SZVSE
2018-03-18 incult Peña Guara
2018-03-17 Tour de TGOK Tjällmo-Godegårds OK
2018-03-17 Trofeo Rock’n’O Larga/Long Malarruta Escondite
2018-03-17 626-684-8785 Malarruta Escondite
2018-03-17 240-590-0432 SZVSE
2018-03-17 5202866790 OK Landehof
2018-03-16 Sumpnatta Sundbybergs IK
2018-03-15 GOF NattCup Etapp 10 Tolereds AIK
2018-03-15 Molarco - JJDDMM COMA
2018-03-15 (941) 704-2969 Skene SoIS
2018-03-13 6182579531 Göteborg-Majorna OK
2018-03-13 Test 40 Skene SoIS
2018-03-11 3 LACV LLARGA DISTANCIA CE COLIVENC
2018-03-11 4062796126
2018-03-11 Junior Camp, One (wo)man relay OK Orion
2018-03-11 7176814317 OK Södertörn
2018-03-11 athort SENDA
2018-03-11 DM Skid O Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2018-03-11 20. Billygoat Run OLV Baselland
2018-03-11 (401) 386-0190 CRON
2018-03-10 217-655-7073 COMCU
2018-03-10 inspirometer
2018-03-10 CAMPIONAT AUTONOMIC SPRINT 2 LACV CE COLIVENC
2018-03-10 Liga Escolar y Universitaria Puente Duero COV FMD España
2018-03-09 2014817475 Colivenc
2018-03-09 2ª Prueba JJDD Oviedo (TIEMPOS NO OFICIALES) Club La Brújula
2018-03-09 Junior Camp, Stjärnnatten OK Orion
2018-03-08 GOF NattCup Etapp 9 OK Landehof
2018-03-08 (201) 275-9595 OK Tyr
2018-03-08 Test 24 Skene SoIS
2018-03-07 (639) 731-7413 Snättringe SK
2018-03-04 Panvåren, lång Pan-Kristianstad
2018-03-04 607-297-8652 SUN-O
2018-03-03 Mexico Run 1 Run to Fun
2018-03-03 Panvåren, medel Pan-Kristianstad
2018-03-03 587-889-6491 Pan-Kristianstad
2018-03-03 (417) 439-8524 SUN-O
2018-03-02 361-589-0459 Pan-Kristianstad
2018-03-02 AOM 2018 Prologue SUN-O
2018-03-02 Latvijas Skolu ziemas olimpiskais festivāls 2018 LOF
2018-03-01 AOM Night Mass Start SUN-O
2018-03-01 8173662788 OK MÃ¥sen
2018-02-25 plant Søllerød OK
2018-02-25 (252) 916-3791 COV
2018-02-25 6208559865 HSE
2018-02-25 (705) 855-3658
2018-02-25 Y2Y 10th Anniversary Championships Y2Y
2018-02-25 9068281098 AROMON
2018-02-25 Vintercupen Etapp 7 IK Uven
2018-02-25 Hungarian Ski-O Championships, Sprint HSE
2018-02-25 breastweed ACS Sanatatea Ploiesti
2018-02-24 (315) 934-5012 Lorca-O
2018-02-24 Vinter OL 5 Afd. Ballerup OK
2018-02-24 4053576043 COV
2018-02-24 Ultra test Jönköpings OK
2018-02-21 Vinternattcup 6 Sundbybergs IK
2018-02-21 Nattugglan - HÃ¥gelby Tullinge Sportklubb
2018-02-19 SM kval test 2 IK Hakarpspojkarna
2018-02-18 (719) 374-0229 Sundsvalls OK
2018-02-18 Media/Middle XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-18 Vintercupen Etapp 6 Göteborgs SK
2018-02-18 (782) 288-2228 COC
2018-02-18 Чемпіонат України СОЛ. Коротка Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Karlsnäsloppet Ronneby OK Ronneby OK
2018-02-17 Předjarní kotár KOB Konice
2018-02-17 SM SkidO Medeldistans och publiktävling Sundsvalls OK
2018-02-17 Settimana dello Sport - ORIENTEERING a Tarzo OrTarzo
2018-02-17 972-214-4997 Ukraine orienteering federation
2018-02-17 Larga/Long XXX Trofeo Costa Cálida F.O.R.M.
2018-02-16 9495331368 Ukraine orienteering federation
2018-02-14 2314524572 Järfälla OK
2018-02-13 Portugal-O-Meeting - Day 4, Long ADFA
2018-02-12 (440) 467-3916 ADFA
2018-02-12 Portugal-O-Meeting - Day 3, Night ADFA
2018-02-11 (217) 426-9962 GODIH
2018-02-11 Portugal-O-Meeting - Day 2, Long+WRE ADFA
2018-02-11 ZHL 6. kolo, Labské louky OK Slavia Hradec Králové
2018-02-10 tutti Ballerup OK
2018-02-10 rib roast WIK/BBK
2018-02-10 SkidO, BBK/WIK, medel WIK/BBK
2018-02-10 SM sport vintercup #3 Sävedalens AIK
2018-02-10 Portugal-O-Meeting - Day 1, Evora ADFA
2018-02-08 ESOC+JWSOC+EYSOC Relay BFO
2018-02-07 ESOC+JWSOC+EYSOC Long BFO
2018-02-07 386-931-3213 Gustavsbergs OK
2018-02-06 Nattcup no 7 OK MÃ¥sen
2018-02-05 4075882937 BFO
2018-02-04 Bilbao - Kobetamendi (Circuito Popular JDLF) COBi
2018-02-04 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-04 sun crack BFO
2018-02-04 JWSOC+EYSOC Sprint BFO
2018-02-04 888-412-0983 ToledoO
2018-02-04 (844) 556-1267 SvaideRoma SOK
2018-02-03 5875372411 Stockholms inomhusorienterare
2018-02-03 ESOC Sprint BFO
2018-02-03 CAMPEONATO UNIVERSITARIO MADRID TIERRA TRAGAME
2018-01-31 BG Ski-O SprintRelay BFO
2018-01-30 BG Ski-O Long BFO
2018-01-29 BG Ski-O Middle BFO
2018-01-28 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO LARGA MAXIMUS
2018-01-28 2259239617 BFO
2018-01-27 CAMPEONATO IBERICO MASCULINO MEDIA MAXIMUS
2018-01-27 Vinter OL 3 afd Ballerup OK
2018-01-27 (484) 892-7885 BFO
2018-01-24 740-424-3253 OK Roskilde
2018-01-24 Nattugglan - Granby Tullinge Sportklubb
2018-01-21 unloosening GODIH
2018-01-21 2606723268 CD FUNDI-O
2018-01-21 1 Liga AROMON ChemaSport - A Escusa AROMON
2018-01-21 CEPO 1 - Safont Toledo-O
2018-01-21 813-642-8912 IFK Enskede
2018-01-20 TROFEO PUEBLOS BLANCOS 2018 - LARGA DISTANCIA CD FUNDI-O
2018-01-20 (409) 422-3568 CD FUNDI-O
2018-01-17 (503) 520-4680 Sundbybergs IK
2018-01-14 4. kolo PZP, Přelovice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-14 508-487-4816 Skogsluffarnas OK
2018-01-14 SkidO, OBS-tävling, lång IFK Moras OK
2018-01-14 amethyst IK Uven
2018-01-14 Championnat de France de Ski-o - MassStart 7309AR - COCS
2018-01-13 Vinter OL 2 afd Ballerup OK
2018-01-13 two-colored Orientijote
2018-01-13 road runner IFK Moras OK
2018-01-13 cholesterinemia COBi
2018-01-13 SM-sprintstafett (Live version Lördag 2) OK Gränsen
2018-01-12 Test Sprint 21 Skene SoIS
2018-01-10 Natcup 5 Afdelig Ballerup OK
2018-01-07 4. kolo ZHL - Studánka, Pardubice OK Lokomotiva Pardubice
2018-01-07 (443) 644-7508 Frölunda OL
2018-01-07 Кубок України, Різдвяні старти 2018 - середня КСО Компас
2018-01-07 SkidO, OBS-tävling, sprint OK Renen
2018-01-06 SkidO, OBS-tävling, lång OK Renen
2018-01-06 Кубок України, Різдвяні старти 2018 КСО Компас
2018-01-04 (612) 361-5738 Toledo-O
2018-01-03 PNTD Reyes - E2 Toledo-O
2018-01-02 PNTD Reyes - E1 Toledo-O
2017-12-31 (604) 539-9398 Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-30 Vinter OL 1 AFD Ballerup OK
2017-12-30 Gran Canaria O-Meeting 2017: Medium (Sand & Wind R Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-29 (647) 781-2670 Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 Gran Canaria O-Meeting 2017: Night Race - Agüimes Orientación Canarias - Orienteering Canarias - Lim
2017-12-27 (608) 850-7766 o-oh
2017-12-22 302-774-2571 UOF
2017-12-17 wartproof OK99 Hradec Králové
2017-12-17 435-421-9637 Toledo-O
2017-12-16 5092205011 Toledo-O
2017-12-16 (888) 910-5877 Hässleholms OK
2017-12-13 Mila Stockholm by Night, #2 IFK Enskede
2017-12-11 KM-natt Karlskrona SOK
2017-12-10 8227124925 Lindebygdens OK
2017-12-09 three-shaped Lessebo OK
2017-12-09 860-809-8802 SK Prostějov
2017-12-03 3064085749 S.D.Correcaminos
2017-12-03 207-305-3891 MANZANARES-O
2017-12-03 (904) 337-4521 COV
2017-12-03 Artaza II Circuito Popular JDLF COBi
2017-12-02 718-395-2676 KOB Konice
2017-12-02 (614) 386-7000 MANZANARES-O
2017-12-02 Skinkan Lerums SOK
2017-12-02 Nordcupen #5 - sista deltävlingen med prisutdelnin Täby OK
2017-11-30 (563) 277-1313 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-30 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-30 Närnatt Cup, etapp 4 Göteborgs Orienteringsförbund
2017-11-29 3097352475 Søllerød OK Denmark
2017-11-29 Nattugglan Flottsbro-Kästa Tullinge Sportklubb
2017-11-29 5598317693 Järfälla OK
2017-11-28 Ski-O World Cup Opening Round at Ylläs 2017-2018, Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-27 7472307156 Suunta 2000, Alatornion Pirkat and Ylläksen Rasti
2017-11-26 (816) 453-4707 Brown team
2017-11-26 7065634094
2017-11-25 petioled КСО Компас
2017-11-25 8674912705 Brown team
2017-11-25 7742922321 Haná Orienteering
2017-11-21 Nattcup nr 2 OK MÃ¥sen
2017-11-19 Höstrusket 2017 Örkelljunga FK
2017-11-19 CECEO 2017 MEDIA ALCOR
2017-11-19 973-828-5618 CdpO
2017-11-19 (828) 820-0895 AROMON
2017-11-18 Pro-samoan Nyköpings OK
2017-11-18 5626918311 ALCOR
2017-11-18 8005930699 Waxholms OK
2017-11-18 9192871943 COV
2017-11-18 MUMS 2017 Domnarvets GoIF
2017-11-17 Labyrint Nacka Forum Stockholms Inomhusorienterare
2017-11-15 Mila Stockholm by Night, #1 Centrum OK
2017-11-15 2028628908 FIF Hillerød Orientering
2017-11-14 Nattcup nr 1 Nyköpings OK
2017-11-14 251-351-3823 WSC
2017-11-12 O-event dag 3, Zoorientering IK Ymer
2017-11-12 LEDX Cup (O-event) Totalresultat IK Ymer / Hestra / Borås GIF
2017-11-12 252-403-9674 Skarpnäcks OL
2017-11-12 MIsionis Trail run Variant 5
2017-11-12 2704173634 COBi
2017-11-12 Tour Trevigiano Santa Croce del Montello OrTarzo
2017-11-11 915-472-1109 Hestra IF
2017-11-11 Nordcupen #2 Sundbybergs IK
2017-11-11 819-858-4863 Skarpnäcks OL
2017-11-11 Bilbao City Race (11ªLEO) Middle-D (Legutio) COBi
2017-11-11 (870) 264-0793 COBi
2017-11-11 backboneless KOB Konice
2017-11-11 (856) 335-8333 OK Kolmården
2017-11-11 Kolmårdssprinten jaktstart OK Kolmården
2017-11-11 4015450733 Distrito Cerro Amate - Club Adolince
2017-11-11 3162258038 CD FUNDI-O
2017-11-10 O-Event dag 1, Sprint By Night Borås GIF
2017-11-10 9025934169 ACB
2017-11-09 OK Landehof Nattcup E1 OK Landehof
2017-11-05 Höstlunken 2017 Snättringe SK
2017-11-05 (912) 302-9294 Pol. Circolo Dozza
2017-11-05 OK Tyr
2017-11-05 II Trofeo Doñana. Liga Andaluza. Media Club Adolince
2017-11-05 (815) 412-5783 Piloña Deporte
2017-11-04 CAMPEONATO DE MADRID SPRINT GOCAN
2017-11-04 Sprint Tour - Coppa Italia - Bologna Navile Pol. Circolo Dozza
2017-11-04 LÃ¥ngen OK Tyr
2017-11-04 812-222-8527 OK Slavia Hradec Králové
2017-11-04 6189938545 Club Adolince
2017-11-03 Erice - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-11-02 Selinunte - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-31 Cretto di Burri Old Gibellina - 5DaysOfSicily2017_ PWT Italia
2017-10-30 (718) 536-1903 PWT Italia
2017-10-29 (607) 608-3261 Ibon
2017-10-29 Campionato regionale Long FVG Gr. Or. Cai XXX Ottobre e OrTS
2017-10-29 Sciacca - 5DaysOfSicily2017_week44 PWT Italia
2017-10-28 5ª PRUEBA CPOP SEVILLA 2017 FUENTES DE ANDALUCÍA CD MONTELLANO-O
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Media Ibon
2017-10-28 Trofeo Campo de Cariñena (10º LEO) Sprint Ibon
2017-10-28 Smålandskavlen SOK Aneby
2017-10-27 Haningenatten HSOK
2017-10-27 overquarter Pi København
2017-10-26 Närnatt Cup, etapp 3 Tolereds AIK
2017-10-25 FMM OL-skytte Karlskrona SOK
2017-10-25 NMOC Sprintstafett Karlskrona SOK
2017-10-25 2526024352 Karlskrona SOK
2017-10-25 (234) 999-9354 Karlskrona SOK
2017-10-24 4374081843 WSC
2017-10-24 eidolic OK Denseln
2017-10-22 (510) 291-5948 OK Vilse 87
2017-10-22 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2017-10-22 7094334220 SZVSE
2017-10-22 336-286-2761 GODIH Albacete
2017-10-22 Helg utan Älg, etapp 2 - Gotland Gotlands Bro OK
2017-10-22 813-215-7099 OK Vilse 87
2017-10-21 219-344-9083 Gotlands Bro OK
2017-10-21 15. kolo VčP - Prochody K.O.B. Choceň
2017-10-21 IFK Göteborgs Höstbudkavlen IFK Göteborg
2017-10-21 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2017 SZVSE
2017-10-21 Bobbio - Campionato Italiano Sprint Relay SciCLubBobbio - PPN
2017-10-20 Nacka by Night, med Motionsorientering OK Ravinen
2017-10-19 (217) 942-2590 Tjällmo-Godegårds OK
2017-10-19 enlodgement Centrum OK
2017-10-16 test test
2017-10-15 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Larga Tjalve
2017-10-15 (724) 368-1065 OLG Skandia
2017-10-15 Dala-Dubbeln, Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-15 GARAGNAS 2017 relais
2017-10-14 480-385-8378 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens OK
2017-10-14 GARAGNAS 2017 MD
2017-10-14 GARAGNAS 2017 Nuit
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Sprint Navaleno
2017-10-14 Trofeo Tierras del Cid (9º LEO) Media Tjalve
2017-10-14 11 tappa tour trevigiano Mareno di Piave asd Mareno Orienteering
2017-10-14 Växjö OK, medel Växjö OK
2017-10-14 Prvenstvo Beograda na dugim distancama OK DIF
2017-10-14 418-325-4843 Club Adolince
2017-10-12 Roslagsveteranerna Attunda OK
2017-10-10 WAM Sprint-OL USI Wien
2017-10-10 614-595-3943 WSC
2017-10-08 8302596020 OK Skogsfalken
2017-10-08 Latvijas Čempionāts Maratonā LOF, Kāpa OK
2017-10-08 cross grain IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-08 KUM Stafet 2017
2017-10-08 BWStM 2017 TGV Horn
2017-10-08 (860) 867-4315 TGV Horn
2017-10-08 Torslundssprinten Hjärnarps OL
2017-10-07 25manna, individuella öppna klasser IFK Tumba SOK & Tullinge SK
2017-10-07 (416) 205-1581
2017-10-07 8623159091 TGV Horn
2017-10-07 MCR_stafet KSU
2017-10-07 Falkdrevet 2017, lördag OK Skogsfalken
2017-10-04 587-265-9622 OK Tisaren
2017-10-03 edgeless Lindebygdens OK
2017-10-03 (740) 265-0455 OLG Regensburg
2017-10-01 (310) 373-3412 Finspångs SOK
2017-10-01 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Snättringe SK
2017-10-01 Ungdomsstafetten i Skåne Hässleholms OK
2017-10-01 (303) 954-7633 Kjula IF
2017-10-01 XII Trofeo Peña Guara - Orientación a Pie Peña Guara
2017-10-01 2 Carreira Orientacion Concello de Soutomaior AROMON
2017-10-01 888-591-7106 Garda IK
2017-10-01 JEC 2017 - Sprint OC Fürstenfeld
2017-10-01 7577873701 OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2017-10-01 9198358958 FIF Hillerød Orientering
2017-10-01 (855) 483-6466 OK Tyr
2017-09-30 (404) 350-0122 Vänersborgs SK
2017-09-30 8483037721 Trosabygdens OK
2017-09-30 Vetlanda OL-sport cup Dag OK Njudung
2017-09-30 boilingly Garphyttans IF Orientering
2017-09-30 6152992627 FK Herkules, Göteborg-Majorna OK
2017-09-30 (581) 710-8278 Turun Suunnistajat, FIN
2017-09-30 6013323313 Hässleholms OK
2017-09-30 9189917284 OC Fürstenfeld
2017-09-30 unshivered Ärla IF
2017-09-30 Lång-KM för OK Landehof och Sjövalla FK OK Landehof
2017-09-30 Gustavsbergs OK Gustavsbergs OK
2017-09-30 Avala orijentiring takmičenje PSK Avala
2017-09-30 Latvijas nakts orientēšanās čempionāts SK Briksnis
2017-09-29 Vetlanda OL-sport cup Natt OK Njudung
2017-09-29 713-368-3494 Västerbergslagens OL
2017-09-29 epidemy Västerbergslagens OL
2017-09-29 JEC 2017 - Relay OC Fürstenfeld
2017-09-28 (734) 779-7410 SK Prostejov
2017-09-28 Skatteverket-IT KM - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-27 Natti-Natti IFK Enskede
2017-09-27 Test online Skogsluffarnas OK
2017-09-24 Veteran-SM långdistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-24 MCR klasika finale OK Chrastava
2017-09-24 Český pohár MTBO – 17. kolo TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-24 NOK:s Nationella Norbergs OK
2017-09-24 clear-skinned Hagaby GoIF
2017-09-24 Campionato Veneto Sprint Relay Viorteam
2017-09-23 Österåkerskavlen 2017 OK Österåker
2017-09-23 9193914329 OK Österåker
2017-09-23 Veteran-SM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2017-09-23 757-256-2323 OK Tisaren
2017-09-23 Publiktävling SM Medel Final OK Tisaren
2017-09-23 (888) 710-9328 OK Chrastava
2017-09-23 (513) 201-0596 OK Orion
2017-09-23 Český pohár MTBO – 16. kolo TBM - KOS TJ Tesla Brno
2017-09-22 SM Medel kval OK Tisaren
2017-09-22 Veteran-SM sprint Motala AIF OL
2017-09-22 (270) 549-5657 OK Njudung
2017-09-17 (619) 784-8509 Umeå OK
2017-09-17 Pilaboträffen i Anneberg Annebergs GIF
2017-09-17 Attundadubbeln - medel Attunda OK
2017-09-17 2568590013 KOB ATU Košice
2017-09-17 Lång SM 2017, Final KFUM Örebro Orientering
2017-09-17 409-673-0637 PSOK DMB, OSS
2017-09-17 SM, lång, final, publiktävling, #2 KFUM Örebro OK
2017-09-17 OL Touren LÃ¥ngdistans OK KÃ¥re
2017-09-17 OL Touren MTBO Sprint OK KÃ¥re
2017-09-16 Sävedalens AIK Sävedalens AIK
2017-09-16 Ungdoms-SM, lång Umeå OK
2017-09-16 Attundadubbeln - lång Attunda OK
2017-09-16 SVK Championships Long KOB ATU Košice
2017-09-16 Lång SM 2017, Kval KFUM Örebro Orientering
2017-09-16 3399997403 PSOK DMB, OSS
2017-09-16 NOK Ungdomsseriestafett Finspångs SOK
2017-09-16 240-545-0464 OK Slavia Hradec Králové
2017-09-16 KLUBU STAFETES Kapa OK
2017-09-16 albanite OK KÃ¥re
2017-09-16 (541) 540-6222 OK KÃ¥re
2017-09-15 Ungdoms-SM, sprint Umeå OK
2017-09-15 (343) 700-5760 KOB ATU Košice
2017-09-11 flog Rehns BK
2017-09-10 Campionato Italiano Relay Orienteering Dolomiti
2017-09-10 DM, lång, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-10 DM Stafett Stockholm OK Ravinen
2017-09-10 (484) 367-0865 GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-10 360-852-4615 AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-10 DM stafett Stockholm, individuella öppna klasser OK Ravinen
2017-09-10 616-375-4172 SOK Viljan
2017-09-10 5. Nationaler OL Säntisalp OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-10 DM LÃ¥ng - Gotland Gotlands Bro OK
2017-09-10 DM, lång, Östergötland OK Motala
2017-09-10 DM Medel Halland IF Rigor
2017-09-10 DM, Stafett, Skåne Ringsjö OK
2017-09-10 DM, lång, Blekinge BroSö OK
2017-09-10 Pepparkaksluffen Kungälvs OK
2017-09-10 trinity lily Nyköpings OK
2017-09-10 Kåsjön Trail 2017 Sävedalens AIK
2017-09-09 Campionato Italiano Long WRE Orienteering Dolomiti
2017-09-09 647-291-7503 OK Roslagen
2017-09-09 Campeonato CLM. Larga GuadalajaraO-FECAMADO
2017-09-09 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, AOP - Orientační Běh Opava
2017-09-09 203-892-4965 Mullsjö SOK
2017-09-09 212-281-7074 Trosabygdens OK
2017-09-09 SM Mitteldistanz Schwägalp (WRE) OL Regio Wil / OLG St.Gallen/Appenzell
2017-09-09 (941) 919-5662 OK Alehof
2017-09-09 7019361832 Ringsjö OK
2017-09-08 black list Ronneby OK
2017-09-08 DM, natt, Stockholm Hellas Orientering
2017-09-08 7144189331 IF Femman
2017-09-08 DM, natt, Västmanland Surahammars SOK
2017-09-08 DM, natt, Dalarna och Öppna Falumästerskapet Korsnäs IF OK
2017-09-08 DM, natt, Västergötland Tidaholm SOK Sisu
2017-09-06 MTBO-cupen Gotland 5 Visborgs OK
2017-09-05 9013787450 Sportident Danmark
2017-09-05 4-klubbsmatch no 3 OK MÃ¥sen
2017-09-05 U-serien m. NOK-träning OK Kolmården
2017-09-05 Medel-KM Täby OK
2017-09-04 8286725707 Malax IF
2017-09-03 Divisionsløb 3,4,5& 6 div 2 afd
2017-09-03 (810) 340-2531 Järfälla OK
2017-09-03 DMStafett Gotland Garda OK
2017-09-03 617-556-4969 Eksjö SOK
2017-09-03 214-354-6884 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM, lång, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-03 8882740571 Karlskrona SOK
2017-09-03 603-279-8251 Karlskrona SOK
2017-09-03 dDM, stafett, Göteborg, Halland + Västergötland OK Räven
2017-09-03 4138322499 OK Orinto
2017-09-03 DM LÃ¥ng Dalarna Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-03 949-482-7131 SK Magic Map
2017-09-03 uptrail Eidskog OL
2017-09-03 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E3 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-03 DM lång, Sthlm & Uppland Järfälla OK
2017-09-02 Sparbanken Triathlon 2017 Karlshamn Triathlon
2017-09-02 5083159239 OK Landehof
2017-09-02 DM, medel, Stockholm Väsby OK
2017-09-02 DM, medel, Småland Eksjö SOK
2017-09-02 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E2 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-02 DM, medel, Örebro län Lindebygdens OK
2017-09-02 whitling Domnarvets GoIF/Kvarnsvedens GoIF
2017-09-02 DM medel Blekinge Karlskrona SOK
2017-09-02 Finans-NM, normaldistanse Eidskog OL
2017-09-01 Natt-DM Ångermanland Husums IF OK
2017-09-01 DM natt, Gästrikland + Hälsingland Ockelbo OK
2017-09-01 CENA VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - E1 OK Lokomotiva Pardubice
2017-09-01 Natt-DM Skåne Lunds OK
2017-08-31 unpunishedness Sävedalens AIK
2017-08-30 Mini KM Järfälla OK
2017-08-30 Ungdomsserie 6, Östra Blekinge OK Orion
2017-08-30 7096412734 Järfälla OK
2017-08-29 6788871114 Tolered-Utby OL
2017-08-29 Dala Veteran OL (Lokal kopia från: 169.254.176.219 Stora Tuna OK
2017-08-29 Attunda Sprint-KM Attunda OK
2017-08-29 KM långdistans Järla Orientering
2017-08-27 830-287-0019 LOF
2017-08-27 Vimmerby OK Vimmerby OK
2017-08-27 8438062206 OK Nolaskogarna
2017-08-27 (213) 382-3022 OK Linné
2017-08-27 8604938743 SIK / WOK
2017-08-27 World Cup 2017 Round 3 - SPRINT FINAL LOF
2017-08-27 (806) 307-6189 Rydboholms SK-Hestra IF
2017-08-27 Avestapropagandan, dag 2, medel Avesta OK
2017-08-27 JFM Lang 2017
2017-08-27 541-639-3816 Turnov
2017-08-27 Golden Weekend, 2017, dag 2 Köping-Kolsva OK
2017-08-27 810-662-5225 LOF
2017-08-27 soc 2017 FECAMADO
2017-08-27 BM Interclub BEL OLG St Vith ARDOC
2017-08-26 9056740335 LOF
2017-08-26 Vimmerby OK Vimmerby OK
2017-08-26 DM Lång Ångermanland/Medelpad OK Nolaskogsarna
2017-08-26 Sundbybergs IK SIK / WOK
2017-08-26 (670) 286-1477 Rydboholm/Hestra
2017-08-26 (251) 664-7696 FK Göingarna
2017-08-26 8773355305 Köping-Kolsva OK
2017-08-26 9854484798 Skogspojkarnas OK
2017-08-26 DM, ultralång, Blekinge + Höstracet, medel OK Orion
2017-08-26 Avestapropagandan, dag 1, medel Avesta OK
2017-08-26 (779) 704-6725 Finspångs SOK
2017-08-26 VimmerbyOK Vimmerby OK
2017-08-26 Fan race “Cēsu OPEN” LOF
2017-08-26 PP2017-E2 TUR
2017-08-25 World Cup 2017 Round 3 - MIDDLE LOF
2017-08-24 misqualify Sävedalens AIK
2017-08-24 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-08-24 Mol17 Svaide Roma SOK
2017-08-24 KM Domnarvet / KÃ¥re Domnarvets GoIF
2017-08-23 U-serie 5 Västra Blekinge OK Skogsfalken
2017-08-23 Ungdomsserien, region norr Täby OK
2017-08-23 912-415-7002 Svärdsjö SOK
2017-08-23 9037750008 Ronneby OK
2017-08-22 Pokaljakten, deltävling 4 Värmlands Orienteringsförbund
2017-08-22 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-08-21 JOK Medel-KM Järfälla OK
2017-08-20 (717) 979-7049 OK Södertörn/Söders-Tyresö
2017-08-20 877-311-5266 OK Hedströmmen
2017-08-20 Göteborg O-meeting lång Frölunda OL
2017-08-20 thalamocrural LÃ¥nghundra IF
2017-08-20 Bjursåsluffen dag 2 Bjursås OK
2017-08-20 2347124057 Njurunda OK
2017-08-19 DM mellem
2017-08-19 Midgårdsormen 2017 OK sorø
2017-08-19 (336) 973-6020 OK Södertörn/ Söders
2017-08-19 OL-rounden Sprint OK Hedströmmen
2017-08-19 Göteborg O-meeting sprint Frölunda OL
2017-08-19 World Biathlon Orienteering Championships Sprint Njurunda OK
2017-08-19 6317457212 LÃ¥nghundra IF
2017-08-19 DM medeldistans Västerbotten Skellefteå OK
2017-08-19 Bjursåsluffen dag 1 Bjursås OK
2017-08-19 7012769034 OK sorø
2017-08-18 XIII Grand Prix Pomorza UKS Azymut 45 Gdynia
2017-08-18 (888) 684-6905 Tullinge Sportklubb
2017-08-18 Göteborg O-meeting medel Frölunda OL
2017-08-18 World Biathlon Orienteering Championships Classic Njurunda OK
2017-08-18 (773) 493-6963 Garphyttans IF
2017-08-17 Sprintserie 5.Lauf OLT Transdanubien
2017-08-17 Leksand Centrum Loop Spiks Event
2017-08-17 (770) 303-8654 Waxholms OK
2017-08-17 TMOK Närtävling TMOK
2017-08-16 Motionsorientering - Viksjö Järfälla OK
2017-08-16 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn OF
2017-08-15 Motions-OL Stafett Lunedet OK Djerf
2017-08-15 5803974783 Göteborg-Majorna OK
2017-08-13 Hjo 2-dagars, lång Hjobygdens OK
2017-08-13 (605) 283-5626 Karlskrona SOK
2017-08-13 Dackefejden Medel Karlskrona SOK
2017-08-13 Norrlandsmästerskapen lång Sundsvalls OK
2017-08-13 7816712121 Stora Tuna OK
2017-08-12 Stora Stöten Swimrun Falu SS
2017-08-12 4435510701 Villalfeide
2017-08-12 Hjo 2-dagars, medel Hjobygdens OK
2017-08-12 952-829-0563 Karlskrona SOK
2017-08-12 Dackefejden LÃ¥ng Karlskrona SOK
2017-08-12 Norrlandsmästerskapen medel Sundsvalls OK
2017-08-12 (939) 269-6543 Sundsvalls OK
2017-08-12 Tuna Ting Lördag Stora Tuna OK
2017-08-12 villalfeide Villalfeide
2017-08-11 (402) 953-3479 Karlskrona SOK
2017-08-11 Norrlandsmästerskapen Sprint Sundsvalls OK
2017-08-11 Relevos nocturnos CDV GODIH
2017-08-10 Distriktsmatch sprint (Dal, Upp, Väst, Gäst, Häl) Långhundra IF
2017-08-10 Ny tävling - mathiastest OK Tyr
2017-08-09 Sprintstafett Distriktsmatchen OK Tisaren Alleskolans IF
2017-08-09 TROFEO FIESTAS DE ALPERA/MEMORIAL JAIME GARCIA-TRE GODIH AB Spain
2017-08-09 Distriktsmatch (Dalar, Gästr, Uppl, Hälsi, Västm) Långhundra IF
2017-08-08 Motionsorientering Waxholms OK
2017-08-08 Distriktsmatch för Södermanland, Värmland, Örebro OK Tisaren
2017-08-08 ill-tempered OK Kolmården
2017-08-06 MedeltidsKampen Etapp3 Garda OK
2017-08-06 grayback herring GODIH AB Spain
2017-08-06 Ultraträffen - lång OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 MedeltidsKampen Etapp2 Garda OK
2017-08-05 MedeltidsKampen Etapp1 Garda OK
2017-08-05 Day 6 - Relay - MTBO17
2017-08-05 Day 6 - Middle - O'France French Orienteering Federation
2017-08-05 (336) 634-4567 Skärgårdens Multisportare
2017-08-05 2624206865 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-05 6306959013 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-04 (864) 762-3380 French Orienteering Federation
2017-08-04 5595807521 French Orienteering Federation
2017-08-04 Ungdomens 10mila HD12 OK Tranan/Ulricehamns OK
2017-08-03 Day 4 - Long - MTBO 17 French Orienteering Federation
2017-08-03 Ontur. Liga de verano GODIH
2017-08-02 Day 4 - Long - O'France French Orienteering Federation
2017-08-02 WBOC Test2 Classic Njurunda OK
2017-08-01 (503) 773-6787 French Orienteering Federation
2017-08-01 509-696-5831 French Orienteering Federation
2017-07-31 831-315-2430 French Orienteering Federation
2017-07-30 Bohemia 2017 day 5 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-30 979-217-9749 French Orienteering Federation
2017-07-30 519-594-0121 French Orienteering Federation
2017-07-29 Y2Y Park-O Stage 1
2017-07-29 Bohemia 2017 day 4 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-29 Tecnificacion FEGADO 2017 - Praia Pita FEGADO
2017-07-29 608-842-6672 FEGADO
2017-07-28 Bohemia 2017 day 3 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-28 Tecnificacion FEGADO 2017 - Valonsadero (remudas) FEGADO
2017-07-28 (515) 412-8822 FEGADO
2017-07-27 8286881631 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-27 TWG 2017 - SprintRelay The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 (618) 400-7253 OK Jiskra Novy Bor - CZECH REPUBLIC
2017-07-26 TWG 2017 - Middle The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-26 818-874-3978 FEGADO
2017-07-26 (661) 763-8661 FEGADO
2017-07-25 TWG 2017 - Sprint The World Games 2017, Wroclaw (Poland)
2017-07-25 (502) 719-0368 FEGADO
2017-07-23 4a prova Trofeo PoleStar Sci Club UDINE UOEI
2017-07-22 205-598-8239 IF Femman
2017-07-22 7149570834 Fritsla triathlon
2017-07-22 863-430-3342 O-Ringen 2017
2017-07-21 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 2 IF Femman
2017-07-20 Kvarkenträffen 2017 Merenkurkunrastipäivät Day 1 IF Femman
2017-07-20 6047677492 IFK Enskede
2017-07-20 (405) 894-0198 Eidskog OL
2017-07-20 Etesten Järfälla OK
2017-07-19 (647) 881-4040 OK Roslagen
2017-07-19 Morokulien 2-dagars, etapp 1 Eidskog OL
2017-07-18 Skärgårdssprinten, etapp 1 OK Roslagen
2017-07-18 Sommarserien Skarpnäcks OL
2017-07-16 (732) 389-4722 OLT Transdanubien
2017-07-16 8456954257 SD Jasenica
2017-07-16 (210) 680-2549 Falkenbergs OK
2017-07-16 (703) 998-4985 Järfälla OK
2017-07-15 MTBOdays 2017 - Sprint OLT Transdanubien
2017-07-15 6137074547 OLT Transdanubien
2017-07-15 Kopaonik open 2017 stage 5 SD Jasenica
2017-07-15 740-526-3119 Falkenbergs OK
2017-07-14 5747257446 SD Jasenica
2017-07-14 Hallands 3-dagars E1 Falkenbergs OK
2017-07-14 JWOC Long JWOC 2017
2017-07-13 Gotland 3-dagars Et3 Visborgs OK
2017-07-13 (615) 203-4070 SD Jasenica
2017-07-12 Gotland 3-dagars Et2 Visborgs OK
2017-07-12 (567) 274-7518 SD Jasenica
2017-07-12 (213) 392-8043 JWOC 2017
2017-07-11 Mastloppet Hellas Orientering
2017-07-11 (734) 407-4756 Visborgs OK
2017-07-09 2092006426 Vittjärvs IK
2017-07-09 5612763926 Svaide Roma SOK
2017-07-09 Victorian State Series #5 Melbourne Forest Racers
2017-07-08 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 3 - SAN MARTINO U.S. Primiero ASD
2017-07-08 sternways Vittjärvs IK
2017-07-08 (870) 450-1442 Svaide Roma SOK
2017-07-08 Havs-OL, dag 1, medel Stigmännen Karlshamns OK
2017-07-08 Carrera Nocturna Motilla ORIENTIJOTE
2017-07-07 Relay Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-07 Primiero O-Week - 3 Days - Stage 2 - PASSO ROLLE U.S. Primiero ASD
2017-07-06 907-777-4757 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-06 Mini 3-dagars 2017, dag 3 OK Tyr
2017-07-06 Campamento Urbán Soutomaior - 2017 (Quenda tarde) Concello de Soutomaior
2017-07-06 Campamento Urbán Soutomaior - 2017 (Quenda mañá) Concello de Soutomaior
2017-07-05 Trekvällars Etapp 3 OK Ravinen
2017-07-05 5813092881 Västerviks OK
2017-07-05 alongshoreman U.S. Primiero ASD
2017-07-05 Mini 3-dagars 2017, dag 2 OK Tyr
2017-07-04 Long Distance Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-04 Trekvällars Etapp 2 OK Ravinen
2017-07-04 Tjust 2-dagars, dag 1 Västerviks OK
2017-07-04 7379313158 U.S. Primiero ASD
2017-07-04 Mini 3-dagars 2017, dag 1 OK Tyr
2017-07-03 4405362602 OK Ravinen
2017-07-02 Eskilstuna Weekend E3 Ärla IF / IK Standard
2017-07-02 EYOC2017 - relay ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-02 7046079256 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-02 815-471-2241 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-02 Kapa 3-days, day 3 OK Kapa, Latvia
2017-07-02 (606) 328-4250 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-02 3. LRL BW / DPT - Lauf 2 TUS Karlsruhe-Rüppurr
2017-07-01 Eskilstuna Weekend E2 Ärla IF / IK Standard
2017-07-01 (618) 416-0057 ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-07-01 (844) 886-5691 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-07-01 (406) 923-6413 Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-07-01 Kapa 3-days, day 2 OK Kapa, Latvia
2017-07-01 BM Sprint TSV Jetzendorf
2017-06-30 917-990-3243 Ärla IF / IK Standard
2017-06-30 (307) 732-2725 ŠK HADVEO Banská Bystrica
2017-06-30 3+3 Sälen E1 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-30 nematoid Nokian Tyres World Orienteering Championships
2017-06-30 301-945-3198 OK Kapa, Latvia
2017-06-29 4502491468 Idrefjällens OK
2017-06-29 livetest Ärla IF
2017-06-29 Mol 11 Visby IF Gute SOK
2017-06-28 Ny tävling Gamleby OK
2017-06-28 Idre 3-dagars E2 Idrefjällens OK
2017-06-28 Öppet KM Lång Östra kretsen SOK Träff
2017-06-27 Höglands-OL Eksjö SOK
2017-06-27 Idre 3-dagars E1 Idrefjällens OK
2017-06-26 7185560858 Idrefjällens OK
2017-06-25 (418) 744-6380 NAVALENO
2017-06-25 MTBO - 10.kolo CP XHK
2017-06-24 Trofeo Pinares MTB-O Navaleno
2017-06-24 TROFEO PINARES SPRINT NAVALENO
2017-06-24 Régionale LD Grand Est HVO
2017-06-22 508-231-6957 Bucheggberger OL
2017-06-22 (724) 413-6349 OLC WW
2017-06-21 DM, sprint, Gotland Svaide Roma SOK
2017-06-20 cross flux Trosabygdens OK
2017-06-18 MTBO-SM Lång Södertälje-Nykvarn OF
2017-06-18 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2017-06-18 540-278-1869 OrTreviso
2017-06-18 DM MTBO Mellem Kolding
2017-06-18 Desafio Asturiano Orientacion Piloña.Deporte
2017-06-17 Tre skåningar och en dansk E2 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2017-06-17 812-862-0546 Helsingborgs SOK
2017-06-17 563-429-2060 Ärla IF
2017-06-17 Skovcup finale 2017
2017-06-17 CAMPEONATO DE MADRID LARGA ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 CAMPEONATO DE MADRID NOCTURNA ESCONDITE ALABARDA
2017-06-17 8019497708 OrTarzo
2017-06-17 AA Cup 2017 - Middle OK Azimut
2017-06-17 DM MTBO Lang Kolding OK
2017-06-16 606-907-7868 Helsingborgs SOK
2017-06-16 MTBO-SM Sprint Ärla IF
2017-06-15 Dala Veteran-OL Avesta OK
2017-06-15 (540) 456-4551 Ballerup OK
2017-06-14 Forssa Games 2017 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2017-06-14 (309) 999-6522 GMOK
2017-06-14 NOK:s 3-dagars Etapp 3 Norbergs OK
2017-06-13 Ängårdsracet GMOK - Herkules
2017-06-13 NOK:s 3-dagars Etapp 2 Norbergs OK
2017-06-12 NOK:s 3-dagars Etapp 1 Norbergs OK
2017-06-11 DM, ultralång, Jämtland-Härjedalen samt Magnumlopp Frösö IF
2017-06-11 Campionato Italiano Middle - WRE Orienteering Pergine ASD
2017-06-11 425-278-5911 Bredaryds SOK
2017-06-11 MtbO, Svenska Cupen, #6, masstart Årsunda IF
2017-06-11 4193818573 Umedalens IF
2017-06-11 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - F OSN - JHB
2017-06-10 Campionato Italiano Sprint - WRE Orienteering Pergine ASD
2017-06-10 8034043489 Bredaryds SOK
2017-06-10 DM, sprint, Småland Bredaryds SOK
2017-06-10 (971) 228-7875 Årsunda IF
2017-06-10 clock star Ludvika OK
2017-06-10 Mistrovství a veteraniáda CR na krátké trati - Q OSN - JHB
2017-06-10 (302) 243-6375 Sigtuna OK
2017-06-08 9183042304 Västerås SOK
2017-06-08 7092951995 Svaide Roma SOK
2017-06-08 Sommercup 2 afd Ballerup OK
2017-06-08 (346) 763-3180 Malungs OK Skogsmårdarna
2017-06-07 DM Sprint, Göteborg Utby IK
2017-06-07 (907) 459-0997 OK Södertörn
2017-06-06 Race for Heroes SOK Träff
2017-06-06 2035101789 Alfta-Ösa OK
2017-06-06 DM, sprint, Värmland OK Tyr
2017-06-06 Klubbmästerskap OK Vilse 87
2017-06-06 914-379-8459 OK Tyr
2017-06-05 FIF Pinseweekend - 5/6 Lang FIF Hillerød Orientering
2017-06-05 Ösaträffen, dag 3, medel Alfta-Ösa OK
2017-06-05 (253) 330-9257 HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 8304078333 Almby IK
2017-06-04 SM, sprint, publiktävling 3 Almby IK
2017-06-04 Sommarlandssprinten IK Gandvik
2017-06-04 7076730862 FIF Hillerød Orientering
2017-06-04 800-340-5961 Alfta-Ösa OK
2017-06-04 781-657-5651 OK Orion
2017-06-04 4237141905 Fecamado Toledo-O
2017-06-04 KM för Dalarnas Skogskarlar Gagnef OK
2017-06-04 8042300451 HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-04 Campionato Veneto Sprint 2017 OrTarzo
2017-06-03 912-380-6852 Örebro Läns Orienteringsförbund
2017-06-03 quasi-spiritual Almby IK
2017-06-03 FIF Pinseweekend - 3/6 Sprint FIF Hillerød Orientering
2017-06-03 Ösaträffen, dag 1, lång Alfta-Ösa OK
2017-06-03 Sprinthelgen, etapp 1 OK Orion
2017-06-03 403-719-9009 OK Orion
2017-06-03 781-769-6911 Örnsköldsviks OK
2017-06-03 647-756-8636 OK Renen
2017-06-03 Larga Trof. Quijotes CIFO-17 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 Sprint Trof. Quijotes CIFO-17 Fecamado Toledo-O
2017-06-03 MTBO-WorldCup Middle HSV OL Wiener Neustadt
2017-06-03 470-322-3436 OAK Košutnjak
2017-06-03 Vårserien Etapp 4 Göteborgs SK
2017-06-02 (850) 360-2011 Almby IK
2017-06-02 (845) 622-7122 Almby IK, Örebro
2017-06-02 SM, sprint, publiktävling, #1 (kväll) Almby IK
2017-06-01 Københavner Cup 3. etape Sportident Danmark
2017-06-01 Mol 8 Vif Gute
2017-06-01 Sommarserien 2 Njurunda OK
2017-05-31 Ungdomsserie 4 Östra Blekinge Karlskrona SOK
2017-05-31 Stockholm City Cup E2 Golfängarna OK Södertörn
2017-05-31 Ungdomskrets Östra Tibro OK
2017-05-30 (866) 514-8930 Nyköpings OK
2017-05-30 Wr. Schulmeisterschaft 2016/17 WSC
2017-05-29 Forårsløb Grund Skov - 2017 Horsens OK
2017-05-28 Lämmeltåget Nässjö OK
2017-05-28 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 3, medel Umeå OK
2017-05-28 646-703-2834 OK Löftan
2017-05-28 6612522380 OK MÃ¥sen
2017-05-28 (586) 607-3289 Nordeste Orientación
2017-05-28 Long, IOF Orienteering World Cup Turku-Lohja, Finland
2017-05-28 Yecla FORM
2017-05-27 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 2, lång Umeå OK
2017-05-27 (844) 651-7343 OK Löftan
2017-05-27 4058349456 Tolereds AIK
2017-05-27 Middle, IOF Orienteering World Cup, Turku-Lohja, F Turku-Lohja
2017-05-26 Västerbottens 3-dagars + För-USM, dag 1, sprint Umeå OK
2017-05-26 7814943325 Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 5812623162 Söderhamns OK / Ljusne-Ala OK
2017-05-25 405-475-1748 KauKa
2017-05-25 (956) 286-7900 WC2017
2017-05-25 (404) 849-6080 Garda OK
2017-05-24 pharisaical WC2017
2017-05-23 321-632-8858 Korsnäs IF OK
2017-05-23 204-652-7373 Järla Orientering
2017-05-23 806-475-5901 Örnsköldsviks OK
2017-05-23 (303) 566-7229 Skarpnäcks OL
2017-05-23 (913) 768-1064 Fagersta OK / Norbergs OK
2017-05-23 Ungdomsserien #2, krets, norr 2 Järfälla OK
2017-05-23 bullishly Horsens OK
2017-05-23 Ungdomserien #2 krets söder 1 OK Älvsjö Örby
2017-05-23 (321) 278-4518 IFK Enskede
2017-05-23 855-742-4604 OK Tor
2017-05-23 Motionsorientering för alla! Avesta OK
2017-05-23 world-kindling Täby OK
2017-05-21 4154763434 Allerød OK
2017-05-21 9055365119 FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-21 unhealthsomeness VK Uvarna
2017-05-21 IFK Hedemora OK IFK Hedemora OK
2017-05-21 SAIS dubbelsprint E1 Stångenäs AIS
2017-05-21 (425) 501-8787 Stångenäs AIS - Orientering
2017-05-21 (708) 215-8494 Magnus Orienteering
2017-05-21 Centrum Team Sprint 2017 Centrum OK
2017-05-20 TROFEO MANCHUELA (MEDIA) FECAMADO/GODIH (SPAIN)
2017-05-20 Tour de Medelpad, dag 1, lång Njurunda OK
2017-05-20 Manufaktura ?eský pohár, WRE, INOV-8 CUP - žeb?í?e Magnus Orienteering
2017-05-20 (403) 200-7584 Magnus Orienteering
2017-05-20 Sommarlägret, Äventyrsstafetten Gustavsbergs OK
2017-05-20 Malmiafejden-17 OK Malmia
2017-05-20 7324476628 OK DIF
2017-05-20 5209219510 Gustavsbergs OK
2017-05-20 6468654805 Gustavsbergs OK
2017-05-20 206-226-5939 COBi
2017-05-19 514-985-0186 Gustavsbergs OK
2017-05-18 DM sprint Södermanland OK Hällen
2017-05-18 Veteran-OL tävling 8 Lindebygdens OK
2017-05-18 Karhun iltarastit KauKa
2017-05-17 509-308-0562 OK Södertörn
2017-05-17 602-635-2201 SOK Träff
2017-05-17 (231) 782-7121 Göteborg-Majorna OK
2017-05-17 Ungdomsserie 3 Östra Blekinge Ronneby OK
2017-05-17 Campeonato de España Universitario Larga Distancia Universitat de València
2017-05-17 analav OK Skogsfalken
2017-05-16 7179213500 Sportident Danmark
2017-05-16 Campeonato de España Universitario Sprint Universitat de València
2017-05-16 Campeonato de España Universitario Media Distancia Universitat de València
2017-05-16 Paarlauf-MS 2016/17 WSC
2017-05-14 singstress OK Tyr
2017-05-14 DM sprint Blekinge OK Vilse 87
2017-05-14 217-203-3515 OK Vilse 87
2017-05-14 isanemone Garphyttans IF
2017-05-14 Lång-KM (Enskede, Skarpnäck, Luffarna) Skarpnäcks OL
2017-05-14 720-416-8680 FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-14 Kup Obilc OK Soko 2015
2017-05-14 DM, Ultralång, Västmanland Norbergs OK
2017-05-14 9085527866 Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 Swedish League, #6, medel (WRE), med Bollnästräffe Rehns BK, Segersta OK
2017-05-13 Karlskoga Energi & Miljölopp 2017 Orienteringsklubben Djerf
2017-05-13 VÃ¥rserien, etapp 2 Lerums SOK
2017-05-13 CEEO 2017 Media FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 CEEO 2017 Sprint FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-13 920-498-8881 WOC2017
2017-05-13 (782) 476-6389 Club Adolince
2017-05-12 Swedish League, #5, sprint (WRE), med Bollnästräff Rehns BK, Segerta OK
2017-05-12 (406) 427-7424 Malax IF
2017-05-12 Woc2017 Sprint Test Woc2017, Estonia
2017-05-12 CEEO 2017 Larga FOCyL-FEDO-CSD
2017-05-11 (423) 812-3636 Västerviks OK
2017-05-11 617-754-2638 Umeå OK
2017-05-10 DM Sprint, Stockholm Attunda OK
2017-05-10 Ungdomsserie 2 Östra Blekinge Karlskrona SOK
2017-05-10 Ungdomsserie 1 Njudungszonen OK Njudung
2017-05-10 912-601-9652 Göteborg-Majorna OK
2017-05-09 fen OK Kolmården
2017-05-09 (819) 684-7085 Bottnaryds IF
2017-05-09 940-654-5903 SOK Aneby
2017-05-07 (973) 260-0034 OK Roslagen
2017-05-07 (270) 327-1052 OK Älme
2017-05-07 2403026506 Dalaportens OL
2017-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2017-05-07 (817) 744-3527 Imperdible
2017-05-07 Tuve Trailrun Tolered Utby OL
2017-05-07 Tour Trevigiano Miane Or.Miane
2017-05-07 (929) 420-2170 OK Kontinent
2017-05-07 colback Linköpings OK
2017-05-07 Kringelträffen 2017 Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-07 985-397-9925 SK Zabovresky Brno
2017-05-07 (780) 928-8562 IK Ymer
2017-05-07 threatful SK Zabovresky Brno
2017-05-06 Roslagshelg, lång OK Roslagen
2017-05-06 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2017-05-06 (206) 966-9479 OK Gränsen
2017-05-06 (270) 553-2003 Imperdible
2017-05-06 SLEO17 Sprint WRE Imperdible
2017-05-06 abyssolith or ciao
2017-05-06 442-666-2709 Linköpings OK
2017-05-06 Garmin Xtrail Wulong Xtrail LTD. Beijing
2017-05-06 Järlas medeldistans Järla Orientering
2017-05-06 SM Ultralång Hagaby GoIF
2017-05-06 9109343361 SK Zabovresky Brno
2017-05-06 OriCitàVecia Or30Ottobre
2017-05-06 Vårspringet medel Linköpings OK
2017-05-04 (951) 274-1605 Gamleby OK
2017-05-04 (304) 929-4302 OK Österåker
2017-05-04 306-756-7141 Tumba-Mälarhöjden OK
2017-05-04 Tjustalliansens ungdomsserie del 1 Gamleby OK
2017-05-04 Ungdomsserien # 1, krets söder 2 OK Ravinen
2017-05-04 stormily OK Södertörn
2017-05-04 SNO Ungdomscup Södertälje-Nykvarn OF
2017-05-04 Ungdomsserien #1, Krets söder 4 Snättringe SK
2017-05-04 glaciological Snättringe SK
2017-05-04 MOL 4 Visborgs OK
2017-05-03 Userie 1 Västra Blekinge OK Vilse 87
2017-05-03 thegnship PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-03 Ungdomsserie 1 Östra Blekinge OK Orion
2017-05-02 Grand Prix Mazowsza - E2 PUKS Mlode Orly NDM
2017-05-02 GOK sprint testtävling Gustavsbergs OK
2017-05-01 9517972142 OK Orinto
2017-05-01 MÃ¥lilla OK Medeldistans MÃ¥lilla OK
2017-05-01 pliancy OLG Regensburg
2017-05-01 Grand Prix Mazowsza - E1 PUKS Mlode Orly NDM
2017-04-30 (249) 217-6717 Visborgs OK
2017-04-30 Ratisbona open sprint OLG Regensburg
2017-04-30 Ratisbona open sprint-relay OLG Regensburg
2017-04-30 Tour Trevigiano Lago OrTarzo
2017-04-29 Tiomila, open individual, Saturday Göteborgs Orienteringsförbund
2017-04-29 Ratisbona Open middle OLG Regensburg
2017-04-28 Tiomila, open individual, Friday Frölunda OL
2017-04-28 test_erik jag
2017-04-27 Motionsorientering Tumba IFK Tumba SOK
2017-04-27 (615) 566-6042 FISO - Oribos
2017-04-25 780-534-3477 Sportident Danmark
2017-04-25 Höglandsserien Deltävling 1 Eksjö SOK
2017-04-25 (870) 399-9103 Sci Club Udine
2017-04-25 850-284-1345 OK Tor
2017-04-24 ISF Palermo 2017 FISO - Oribos
2017-04-23 520-531-9486 IF Thor
2017-04-23 8066098259 IK Hakarpspojkarna
2017-04-23 Hästvedas nationella Hästveda OK
2017-04-23 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2017-04-23 (205) 663-8894 OK Motala
2017-04-23 (781) 484-1103 Haninge SOK
2017-04-23 Herrestads-fjällmaraton 2017 Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2017-04-23 Boforsloppet 2017 Degerfors OK
2017-04-22 Toröd medeldistans Stenugsunds OK
2017-04-22 5074345230 OK Silva / Rävetofta OK
2017-04-22 714-404-7691 OK Linné
2017-04-22 unlogged Magnets / Auseklis IK
2017-04-22 469-301-9327 Haninge SOK
2017-04-22 CPOP Primiero - Fiera di Primiero U.S. Primiero ASD
2017-04-22 Sm Natt publiktävling dag Ok Tisaren
2017-04-22 Letälvsträffen 2017 Degerfors OK
2017-04-22 (662) 345-1359 OK Orinto
2017-04-21 SM, natt, med Swedish League, #3 OK Tisaren
2017-04-20 Natt Test OK Tisaren
2017-04-20 318-608-1121 Fiso Veneto
2017-04-19 Uppsala möte, medel OK Linné
2017-04-17 617-336-5034 Surahammars SOK
2017-04-17 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK
2017-04-17 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2017-04-17 Kolmårdskavlen, öppna klasser OK Kolmården
2017-04-17 Snötrampen 2017 med DM lång Halland OK Löftan / Fjärås AIK
2017-04-17 906-290-8582 IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 Bruksdubbeln, lång Surahammars SOK
2017-04-16 CEO Distancia Larga GOCAN
2017-04-16 (314) 684-9990 Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 semisport IFK Enskede, Skogsluffarnas OK
2017-04-16 (215) 714-0270 Nässjö OK, Bodafors OK
2017-04-16 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2017-04-15 443-679-2357 GOCAN
2017-04-15 CEO Relevos Mixtos GOCAN
2017-04-14 Stigtomtakavlen 2017 OK Hällen
2017-04-14 CEO Distancia Media GOCAN
2017-04-14 CEO Relevos Clasicos GOCAN
2017-04-14 Friskusträffen 2017 FK Friskus-Varberg
2017-04-14 (260) 274-2426 Gustavsbergs OK
2017-04-13 918-200-9931 IK Gandvik
2017-04-12 5098622209 OK Älvsjö Örby
2017-04-09 615-391-3332 OK Orion
2017-04-09 5. Memorijal Saše Palinkaša Neštin
2017-04-09 TasSchools2017 WRT
2017-04-09 819-424-6526 Sjövalla FK
2017-04-09 6415190686 Tibro OK
2017-04-09 circumscriptly IFK Lidingö SOK
2017-04-08 berline-landaulet OK Orion
2017-04-08 acaricide Turun Suunnistajat, FIN
2017-04-08 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK
2017-04-08 855-623-0073 OK Ziemeïkurzeme
2017-04-08 6159294194 Länna IF
2017-04-08 213-406-9551 Tibro OK
2017-04-07 Tibrotrippeln, natt Tibro OK
2017-04-06 Fyrklöver, Örebro Län, OK Tisaren OK Tisaren
2017-04-03 frog crab HOK
2017-04-02 Forntidsdubbeln, medel Falköpings AIK OK
2017-04-02 ABCDEFG Melin Software HB
2017-04-02 SSM 2017 stafett FK Göingarna
2017-04-02 Göingefejden 2017 FK Göingarna
2017-04-02 CEYOC - Relay Lower Silesia OF
2017-04-02 Aprilflämtet - lång Tullinge Sportklubb
2017-04-02 8. Regio Olten OL (*15 / BE/SO) OLRegio Olten
2017-04-02 TM natt test2-1 Gamleby OK
2017-04-02 (443) 312-2643 IFK Göteborg
2017-04-02 QCOC 20th Event
2017-04-02 3132011115 Snättringe SK
2017-04-02 Larina Trka 2017 SK Jasenica
2017-04-02 Mälarmårdsdubbeln Lång 2017 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-04-01 707-942-2087 FK Göingarna
2017-04-01 SSM 2017 FK Göingarna
2017-04-01 CEYOC - Middle Lower Silesia OF
2017-04-01 Aprilskämtet - medel Tullinge Sportklubb
2017-04-01 9253472062 Anderstorps OK
2017-04-01 Mälarmårdsdubbeln Medel 2017 Katrineholms OK/OK Tjärnen
2017-03-31 CEYOC - Sprint Lower Silesia OF
2017-03-31 DM, Natt, Göteborg Göteborg-Majorna OK
2017-03-30 TM natt test3 VO
2017-03-26 (308) 894-7867 OK Øst Birkerød
2017-03-26 cliff elm FECAMADO
2017-03-26 VÃ¥rdubbeln, LÃ¥ng OK Skogsfalken
2017-03-26 Marche Italian Cup - Bosco delle Cesane Picchio Verde
2017-03-26 9733557652 OK MÃ¥sen
2017-03-26 7128454159 OSB
2017-03-26 226-356-2525 IK Uven
2017-03-26 Inomhustrampen Ludvika OK
2017-03-25 Rigor/Uven Dubbeln IF Rigor
2017-03-25 OK Øst Birkerød
2017-03-25 CRDEE 2017 - Larga FECAMADO
2017-03-25 CRDEE 2017 - Sprint FECAMADO
2017-03-25 Vårtrippeln-Nyköpingsorienteringen 2017 Nyköpings OK
2017-03-25 VÃ¥rdubbeln, Medel OK Skogsfalken
2017-03-25 Marche Italian Cup - Urbino Picchio Verde
2017-03-24 Danish Spring. Sprint 24. March 2017 OK Øst Birkerød
2017-03-24 Vårtrippeln-NyköpingsNatten 2017 Nyköpings OK
2017-03-24 Marche Italian Cup - Gradara Picchio Verde
2017-03-24 973-982-5992 Sundbybergs IK
2017-03-23 TVO Fovslet TVO
2017-03-22 (519) 880-0927 Sundsvalls OK
2017-03-22 Nattugglan - Björnkulla Tullinge Sportklubb
2017-03-19 Prueba Peña Guara
2017-03-19 SkidO, Skigo Cup, finalhelg, medel Bodens Bandyklubb OS
2017-03-19 NAG Indoor Sprint Søllerød OK
2017-03-19 Träningstävling IFK Enskede
2017-03-19 Rtanj Sprint Kup 2017 AOK Rtanj
2017-03-19 (760) 625-7166 Ronneby OK
2017-03-18 281-667-6724 Ronneby OK
2017-03-18 ROLT1 Rossbach/Wald OLG Regensburg
2017-03-18 DmNat 2017
2017-03-18 909-397-5239 Vittjärvs IK
2017-03-14 9097312331 Tibro OK
2017-03-12 Hallandspremiären, lång Laholms IF OK
2017-03-12 apicular GODIH
2017-03-12 (712) 240-2888 OK Orion
2017-03-12 (602) 688-7683 OK Orinto
2017-03-12 347-482-7743 Bucheggberger OL
2017-03-11 Tour de TGOK E1 Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 518-882-2413 Tjällmo-Godegårds OK
2017-03-11 Hallandspremiären, medel OK Lindéna
2017-03-11 4039630309 OKM
2017-03-11 2398498994 OrTarzo
2017-03-10 Hallandspremiären - Kattegattnatt Halmstad OK
2017-03-10 Stjärnnatten OK Orion
2017-03-08 440-745-1610 Bromma-Vallingby SOK
2017-03-08 IOF Sprint Test - Semifinal Vico del Gargano FISO
2017-03-08 aportoise FISO
2017-03-06 780-882-5497 FISO
2017-03-06 (734) 972-2630 FISO
2017-03-06 IOF Sprint Test - Final Peschici FISO
2017-03-05 Panvåren Långdistans OK Pan-Kristianstad
2017-03-05 913-631-0110 Toledo-O
2017-03-04 (312) 850-7642 COMCU
2017-03-04 6109313022 OK Pan-Kristianstad
2017-03-04 Panvåren Sprint OK Pan-Kristianstad
2017-03-03 5167791696 OK Pan-Kristianstad
2017-03-01 Natuglen 1 - 2017 Horsens OK
2017-02-26 Fuente-Álamo. Circuito Albacete GODIH
2017-02-26 Vintercup Etapp 7 IK Uven
2017-02-25 GSS Conegliano 2017 OrTarzo
2017-02-23 2107617338 Göteborg-Majorna OK
2017-02-22 Nattugglan - Eklid Tullinge Sportklubb
2017-02-19 3478833291 Tumba-Mälarhöjden OK
2017-02-19 (979) 378-9520 jag
2017-02-16 Affes test 2017 Köping-Kolsva OK
2017-02-11 BT-539 Søllerød OK
2017-02-05 210-640-5662 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-05 Vintercupen etapp 5 Frölunda OL
2017-02-04 8223919351 Oripergine
2017-02-04 Stockholm Indoor Cup, E1 Stockholms Inomhusorienterare
2017-02-04 Sprint Training COMCU
2017-02-04 Sprint Training 2 COMCU
2017-02-01 Fol T01 Frölunda OL
2017-01-29 9892725439 CEPO-COTO-17
2017-01-29 478-668-4497 GODIH
2017-01-29 test0128 xxx
2017-01-29 5519762387 NOK
2017-01-29 3302598764 NOK
2017-01-29 Testnamn NOK
2017-01-29 test0129 xxx
2017-01-28 Trofeo Costa de la Luz - Larga FUNDI-O
2017-01-26 nonsingular Orientacion Prueba
2017-01-26 OK Landehof nattcup E6 OK Landehof
2017-01-25 Natcup | 6. afdeling | Boserup OK Roskilde
2017-01-22 pensility Helsingborgs SOK
2017-01-20 Inomhus OL minilägret
2017-01-20 940-389-1440
2017-01-20 949-304-3194
2017-01-18 Löpex Vinterserie 2017 Deltävling 3 Almby IK
2017-01-14 TSC 2017 - 1. osakilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2017-01-11 979-280-0805 Järfälla OK
2017-01-10 SAIS Vintercup 1 Stångenäs AIS - Orientering
2017-01-07 ill-wisher Søllerød OK
2017-01-04 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, lång (Lokal kopi I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-03 SkidO, OBS-tävling och Skigo cup, medel I19 IF/Sävast Ski Team IF
2017-01-01 ACB ACB
2017-01-01 Test JAS JAS
2016-12-21 515-422-0321 Tullinge Sportklubb
2016-12-18 (450) 313-8733 Alfta-Ösa OK
2016-12-18 360-964-4162 GODIH
2016-12-18 9175295309 eCGec68
2016-12-17 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2016-12-17 9013594501 Alfta-Ösa OK
2016-12-14 Mila by Night #2 Tullinge Sportklubb
2016-12-11 4845279728 OK Österåker
2016-12-11 Lusselunken Lindebygdens OK
2016-12-08 OK Landehof Nattcup E3 OK Landehof
2016-12-01 417-538-7325 Göteborgs OF/ OK Landehof
2016-11-30 6037398832 Søllerød OK
2016-11-30 Sknkjakt del 2 Visborgs OK
2016-11-27 Camp. reg. FVG Middle Sci Club Udine
2016-11-27 (315) 444-7457 OrTarzo
2016-11-26 Nordcupen Deltävling 4 Järfälla OK
2016-11-24 Ungdomarnas Natt-KM Göteborg-Majorna OK
2016-11-24 OK Landehof Nattcup E2 OK Landehof
2016-11-23 Nattugglan - Masmo Tullinge Sportklubb
2016-11-22 9549445133 Nyköpings OK
2016-11-20 3162931235 Toledo-O
2016-11-19 7742839382 Noyon CO
2016-11-19 OK Alehofs Öppna Ultralång KM OK Alehof
2016-11-16 (737) 245-5939 Gamleby OK
2016-11-16 Natcup 2. afdeling FIF Hillerød Orientering
2016-11-16 951-453-0807 IFK Göteborg
2016-11-13 O-Event, dag 3, Zoorienteringen IK Ymer
2016-11-12 6034616799 Hestra IF
2016-11-11 (714) 690-3734 Borås GIF
2016-11-10 651-681-5276 Almby IK
2016-11-08 9789245162 WSC
2016-11-06 Höstlunken 2016 Snättringe SK
2016-11-06 KUM stafet 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-06 909-632-9416 GODIH
2016-11-06 (218) 245-2954 OSB
2016-11-06 Prvenstvo Srbije u spintu finale OSB
2016-11-06 Tuscany Tour - Siena IKP Prato
2016-11-05 KUM individuel 2016 FIF Hillerød Orientering
2016-11-05 MUMS 2016 Stora Tuna / Domnarvet
2016-11-05 604-898-6367 IKP Prato
2016-11-04 Tuscany Tour - Montalcino IKP Prato
2016-11-03 7176498168 OK Landehof
2016-11-01 Natt/Stads-OL Lindebygdens OK
2016-10-30 Tour Trevigiano Santa Croce OrTarzo
2016-10-29 815-757-2522 Eksjö SOK
2016-10-28 ZvuleOct2016 SJH
2016-10-26 Närnatt Cup, etapp 3 Göteborgs Orienteringsförbund
2016-10-25 Natt-KM OK Österåker OK Österåker
2016-10-25 Natt-KM
2016-10-25 (917) 868-7998 Tullinge Sportklubb
2016-10-23 (703) 458-7039 Göteborg-Majorna OK
2016-10-23 Vilselöpet Ultralång DM OK VIlse 87
2016-10-23 8164428647 GODIH AB Spain
2016-10-23 Coppa Italia Middle - Beigua Arco di Carta
2016-10-23 (702) 206-3125 SK Magic Map
2016-10-22 Campionati Italiani Sprint Relay - Savona Amatori Genova
2016-10-22 Haninge MTBO HSOK
2016-10-22 816-708-6818 SK Magic Map
2016-10-21 Haningenatten HSOK
2016-10-20 4342929793 Vittjärvs IK
2016-10-20 765-555-6349 Tjällmo-Godegårds OK
2016-10-19 (920) 342-9860 IK Uven
2016-10-19 Nattugglan 1 - Rönninge Tullinge Sportklubb
2016-10-18 215-313-5610 Lindebygdens OK
2016-10-18 2. Lauf - Wiener Schulcup 2016/17 WSC
2016-10-16 Älgfritt OK Motala
2016-10-16 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-16 Országos Normáltávú Egyéni Bajnokság 2016 SPA
2016-10-16 937-966-9101 OK Neštin
2016-10-15 907-268-9735 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2016-10-15 MTBO Mellem - Vejle Sønderskov Horsens OK
2016-10-15 Sprint-KM Centrum OK
2016-10-15 9. Kup OK DIF OK DIF
2016-10-09 25mannakorten Snättringe SK & OK Södertörn
2016-10-09 Firenze City Race - Middle - Santa Croce Or.Firenze
2016-10-09 GARAGNAS 2016 Relais
2016-10-09 AOA Restall Road AOA
2016-10-08 25manna, individuella öppna klasser OK Södertörn
2016-10-08 8108248604 Or.Firenze
2016-10-08 2503807630
2016-10-08 GARAGNAS 2016 CL Nuit NOSE
2016-10-04 907-790-0093 WSC
2016-10-04 bushfighter Lindebygdens OK
2016-10-02 Höstrusket i Örkelljunga Örkelljunga FK
2016-10-02 Ungdomsstaffetten Örkelljunga FK
2016-10-02 JEC2016 Long SOA
2016-10-02 Vänersborgsdubbeln, Dag 2 Vänersborgs SK
2016-10-02 Czech National Championship - Long - F OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-02 866-717-0239 OK Renen
2016-10-02 Ungdomsseriefinalen, Stockholm Järfälla OK
2016-10-02 San Candido Long HOT
2016-10-02 Meteor Kupa 2016 PVM
2016-10-01 (267) 551-1751 OK Njudung
2016-10-01 888-420-2902 Örkelljunga FK
2016-10-01 Nuorisoviesti 2016 Turun Suunnistajat, FIN
2016-10-01 JEC2016 Relay SOA
2016-10-01 973-513-1803 Vänersborgs SK
2016-10-01 (803) 948-9205 OK Lokomotiva Pardubice
2016-10-01 4106803452 OK Skogsfalken
2016-10-01 3066196323 SK Magic Map
2016-10-01 Kåsjön Trail 2016 Sävedalens AIK
2016-10-01 San Candido Sprint HOT
2016-10-01 diatomaceous PVM
2016-09-30 Vetlanda OL-sport Cup, natt OK Njudung
2016-09-30 4847592341 SOA
2016-09-30 8508859919 OK Renen
2016-09-28 (804) 835-2492 IFK Enskede
2016-09-27 DM Natt-Jämtland-Härjedalen Frösö IF
2016-09-25 Veteran-SM LÃ¥ng Ronneby OK
2016-09-25 SM, Stafett OK Orion
2016-09-25 FK Åsen, lång FK Åsen
2016-09-25 7. BTB/STB LRL Lorch TGV Horn
2016-09-25 Euromeeting 2016 - Sprint (WRE) / Cesu Sprints LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-25 Lindomedubbeln, etapp 1 IK Uven
2016-09-25 shuttle-wound IK Uven
2016-09-24 260-456-3486 Ronneby OK
2016-09-24 301-801-4272 OK Orion
2016-09-24 Dubbelfajten 2016 Garphyttans IF
2016-09-24 610-223-7820 Hässleholms OK
2016-09-24 OK Österåker, medeldistans 2016 OK Österåker
2016-09-24 Österåkerskavlen 2016 OK Österåker
2016-09-24 tangue LOF, O!Latvija, OK Merdians
2016-09-23 (860) 568-1068 Ronneby OK
2016-09-23 SM, Medel, kval OK Orion
2016-09-23 Euromeeting 2016 - Middle (WRE) LOF, O!Latvija
2016-09-19 6469529435 Hässleholms OK
2016-09-18 3015493278 Garda OK
2016-09-18 9048078498 OK Tyr
2016-09-18 SM-LÃ¥ng final OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 9106575251 OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-18 980-290-9509 OK Landehof
2016-09-18 Cesky pohar stafet, Ceska liga kluba SK Zabovresky Brno
2016-09-17 whau OK Tyr
2016-09-17 SM-LÃ¥ng kval OK Vilse 87/OK Skogsfalken
2016-09-17 2194016740 OK Tyr
2016-09-17 5175286285 SK Žabovresky Brno
2016-09-17 270-749-9255 SK Zabovresky Brno
2016-09-16 5166103873 OK Tyr
2016-09-16 613-443-8221 OK Tyr
2016-09-16 833-495-3388 OK Ravinen
2016-09-15 Fyrklöver (final) Almby IK
2016-09-14 972-549-2113 Bodafors OK
2016-09-13 Poängcup 8 Lindebygdens OK
2016-09-11 (312) 500-1050 SOK Träff
2016-09-11 DM, lång, Småland Torsås OK
2016-09-11 (406) 603-7605 OK Renen
2016-09-11 9293023093 FK Boken
2016-09-11 7147502194 Södertälje-Nykvarn OF
2016-09-11 (479) 559-5066 Frölunda OL
2016-09-11 661-827-7121 Motala AIF OL
2016-09-11 DM, stafett, Östergötland, individuella öppna klas Motala AIF OL
2016-09-11 MtbO, Höga Kusten, Svenska Cupen, #10 OK Nolaskogsarna
2016-09-11 (361) 294-3390 Deje SF/Sisu Forshaga SK
2016-09-11 Stafett DM Hälsingland/Gästrikland Söderhamn/Ljusne
2016-09-11 754-220-7411 Stigmännen Karlshamns OK
2016-09-11 Gotland Dm LÃ¥ng SvaideRoma SOK
2016-09-10 (438) 304-5122 SOK Träff
2016-09-10 DM, lång, Norrbotten OK Renen
2016-09-10 DM Medel Skåne FK Boken
2016-09-10 DM, medel, Östergötland Motala AIF OL
2016-09-10 DM, medel, Värmland OK Djerf
2016-09-10 207-335-1840 Söderhamn/Ljusne
2016-09-10 5306415139 OK Nolaskogsarna
2016-09-09 7093533883 SOK Träff
2016-09-09 DM, natt, Blekinge Karlskrona SOK
2016-09-09 quasi-thorough Lindebygdens OK
2016-09-09 DM Natt Stockholm IFK Lidingö SOK
2016-09-09 DM Natt Halland Halmstad OK
2016-09-07 harp shilling IFK Kiruna
2016-09-06 9094428430 OK Tor
2016-09-06 Aptas Upp IFK Kiruna
2016-09-04 7043444244 Visborgs OK
2016-09-04 DM, stafett, Gotland Visborgs OK
2016-09-04 DM, medel, Stockholm OK Ravinen
2016-09-04 (662) 520-0073 Rånäs OK
2016-09-04 microbium IFK Mora OK
2016-09-03 (412) 467-9340 Gustavsbergs OK
2016-09-03 upscale Visborgs OK
2016-09-03 DM, lång, Dalarna IFK Mora OK
2016-09-03 Sparbanken Triathlon Karlshamn
2016-09-01 Fyrklöver Lindebygdens OK
2016-08-30 201-389-2931 Örnsköldsviks OK
2016-08-30 (319) 395-0490 OK Österåker
2016-08-30 Album graecum Tolered-Utby OL
2016-08-30 (760) 320-8491 Lindebygdens OK
2016-08-28 ROC6 LÃ¥ng BDOF
2016-08-28 207-741-9569 Hästveda OK
2016-08-27 ROC5 LÃ¥ng BDOF
2016-08-27 WOC Relay WOC2016
2016-08-27 8008288252 Finspångs SOK
2016-08-25 ROC4 Medel BDOF
2016-08-25 6265239630 WOC2016
2016-08-25 Ungdomsserien deltävling 4 OK Skogsströvarna
2016-08-25 Sprint-KM för Sjövalla FK och OK Landehof OK Landehof
2016-08-24 Userie 5 Västra Blekinge OK Vilse 87
2016-08-23 904-243-1525 BDOF
2016-08-23 WOC Middle Distance WOC2016
2016-08-21 (317) 429-0769 Visborgs OK
2016-08-21 Gotland Team Sprint, individuella öppna klasser Visborgs OK
2016-08-21 267-636-4679 Skogspojkarnas OK
2016-08-21 ROC2 Medel BDOF
2016-08-21 WOC Sprint Relay WOC2016
2016-08-20 503-509-2266 Bottnaryds IF
2016-08-20 314-257-6633 BDOF
2016-08-20 basting WOC2016
2016-08-20 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2016-08-19 Kiruna Extreme dag 1 IFK Kiruna
2016-08-17 Melkers Minne Södertälje-Nykvarn Orintering
2016-08-17 239-690-6128 OK Orion
2016-08-16 580-345-3173
2016-08-16 419-630-3756 GMOK
2016-08-14 Hjo 2-dagars, dag 2 lång Hjobygdens OK
2016-08-14 Kils OK (Lokal kopia från: localhost) Kils OK
2016-08-14 MtbO, USM/JSM/SM/VSM, lång, masstart Säterbygdens OK
2016-08-13 Hjo 2-dagars, dag 1 medel Hjobygdens OK
2016-08-13 hair pyrites Falu Simsällskap
2016-08-13 4752473025 Säterbygdens OK
2016-08-12 8585697873 Säterbygdens OK
2016-08-12 3365344969 Tullinge Sportklubb
2016-08-11 (602) 882-9313 Njurunda OK
2016-08-11 4126813815 Tjällmo-Godegårds OK
2016-08-11 MOL 17 VIF Gute
2016-08-11 Sprintträning - Myrstuguberget - torsdag Tullinge Sportklubb
2016-08-10 717-769-0489 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-09 6414443309 OK Hällen/Nyköpings OK
2016-08-07 314-807-4436 Garda OK
2016-08-07 8063180674 Tibro OK
2016-08-06 Pålsjöterrängen 2016 Helsingborgs SOK
2016-08-06 MedeltidsKampen E1 Garda OK
2016-08-06 MedeltidsKampen E2 Garda OK
2016-08-06 Stora Hälsingegårdarsstafetten 2016 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2016-08-06 tricot Skärgårdens multisportare
2016-08-06 Ungdomens 10mila HD18 D18 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-06 (310) 581-1010 Tibro OK
2016-08-05 Tibrotrippeln, dag 1, sprint Tibro OK
2016-08-05 Ungdomens 10mila HD12 Tibro OK, IF Hagen, Tidaholm SOK Sisu
2016-08-04 8284199265 IK Uven
2016-08-04 Stjärnorpssprinten OK Denseln
2016-08-03 Sprintträning - Tullinge centrum Tullinge Sportklubb
2016-07-31 408-877-2647 Zmaj adventure
2016-07-30 Durmitor Orienteering Challenge 2016 long Zmaj adventure
2016-07-30 780-946-0914 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-29 Durmitor Orienteering Challenge 2016 middle Zmaj adventure
2016-07-29 336-772-0504 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-27 (813) 875-7490 Oringen
2016-07-27 (604) 962-1614 Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 pseudonymously Portuguese Orienteering Federation
2016-07-26 408-708-5414 Oringen
2016-07-25 WMTBOC 2016 - Sprint Portuguese Orienteering Federation
2016-07-23 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 3 Malax IF
2016-07-22 Morokulien 2-dagars, Etapp 2 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-22 Kvarkenträffen 2016 Merenkurkun rastipäivät - 2 IF Femman
2016-07-21 Morokulien 2-dagars, Etapp 1 OK Hierne, Åmotfors OK
2016-07-21 (808) 989-1051 Solf IK
2016-07-20 229-222-3862 Malungs OK
2016-07-19 Skärgårdssprinten 2016 Etapp1 OK Roslagen
2016-07-17 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 3 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-17 Kopaonik open 2016 stage 5 SD Jasenica
2016-07-16 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 2 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-16 Kopaonik open 2016 stage 4 SD Jasenica
2016-07-15 Hallands 3-dagars 2016, Etapp 1 IF Rigor, Fjärås AIK, OK Löftan
2016-07-15 Kopaonik open 2016 stage 3 SD Jasenica
2016-07-15 859-328-7575 SD Jasenica
2016-07-14 Gotlands 3-dagars, etapp 3 Gotlands Bro OK
2016-07-14 Kopaonik open 2016 stage 2 SD Jasenica
2016-07-13 507-580-6071 Gotlands Bro OK
2016-07-13 (940) 594-9363 SD Jasenica
2016-07-12 (678) 292-2766 Gotlands Bro OK
2016-07-10 Havs-OL, dag 2, lång Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-10 taivers OK Kapa, Latvia
2016-07-10 Gotlands 2-dagars E2 SvaideRoma SOK
2016-07-09 6282438611 Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 Havs-OL Sprint Ö Bokö Stigmännen - Karlshamns OK
2016-07-09 Kapa 3-days, day 2 (WRE) OK Kapa, Latvia
2016-07-09 8004365314 SvaideRoma SOK
2016-07-08 7784503368 OK Kapa, Latvia
2016-07-06 Trekvällars, Etapp 3 OK Ravinen
2016-07-05 Trekvällars, Etapp 2 OK Ravinen
2016-07-04 Trekvällars, Etapp 1 OK Ravinen
2016-07-04 Mini-5-Dagars 2016 E1 Orienteringsklubben Tyr
2016-07-04 Sprintstafett U10
2016-07-02 prancy TUS Rüppurr
2016-07-02 Söderhamns Skärgårdstriathlon 2016 Söderhamns OK mfl
2016-07-02 615-431-0105 Ärla IF
2016-07-01 DeciIronHen Ebbabolets DreamTeam
2016-06-29 Roslagsmästerskap OK Roslagen
2016-06-29 KretsOringen etapp 4 HjoTibroP4Hagen
2016-06-28 KretsOringen HjoTibroP4Hagen
2016-06-27 KretsOringen Etapp 2 Tibro Tibro OK
2016-06-26 (678) 469-1618 Almby IK
2016-06-26 KretsOringen HjoHagenP4Tibro
2016-06-26 MCO 2016 & Serbia Open Serbia Orienteering Federation
2016-06-25 4702943092 Serbia Orienteering Federation
2016-06-24 614-424-8811 Serbia Orienteering Federation
2016-06-23 2106594617 OK Vilse 87
2016-06-22 DM, sprint, Gotland Garda OK
2016-06-22 KOK:s Sommarquattro, etapp 4 Kristinehamns OK
2016-06-21 (708) 798-7517 Kristinehamns OK
2016-06-19 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2016-06-19 801-278-8774 HSV Villach
2016-06-19 4402611442 Leksands OK
2016-06-19 KOK:s Sommarquattro, etapp 1 Kristinehamns OK
2016-06-19 (331) 333-1915 Kristinehamns OK
2016-06-18 9089102151 Helsingborgs SOK
2016-06-18 4013020138 Helsingborgs SOK
2016-06-18 3108878492 Leksands OK
2016-06-17 3097129303 Helsingborgs SOK
2016-06-17 7178628838 HSV Villach
2016-06-17 4127604553 Leksands OK
2016-06-16 United World Games 1.Heat HSV Villach
2016-06-16 5145874174 Örnsköldsviks OK
2016-06-14 (822) 775-8101 Solna OK
2016-06-14 4166618045 Lounais-Hämeen Rasti, Fin
2016-06-14 Sprint-DM Hälsingland Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-06-14 Medel-KM, Ingarö Centrum OK
2016-06-12 4053121596 Bredaryds SOK
2016-06-12 microdactylous Almby IK
2016-06-12 WOC-test long Idefjordens SK
2016-06-12 (937) 724-3115 OLG Regensburg
2016-06-12 FIF Sommerweekend - lang FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Wild West-sprinten Bredaryds SOK
2016-06-11 DM Mitteldistanz, Süssenbach OLG Regensburg
2016-06-11 FIF Sommerweekend - mellem afd. 1 FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Eudorina FIF Hillerød Orientering
2016-06-11 Hallands Ultra 2016 Halmstad OK
2016-06-11 Hungarian Night Championship Maccabi OK
2016-06-10 Vm Test MEdel WOC2016
2016-06-09 (803) 562-1601 OK Skogsfalken
2016-06-08 Sommarsprinten, #1 Almby IK
2016-06-07 4.Schulcup07.06.2016 HSV Villach
2016-06-06 925-690-9186 Ronneby OK
2016-06-06 Race for Heroes SOK Träff
2016-06-06 618-531-4384 Alfta-Ösa OK
2016-06-06 self-conjugate Kristinehamns OK
2016-06-06 GOF Jukola/Venla test Sävedalens AIK
2016-06-05 Sprint-SM Individuellt FINAL Ronneby OK
2016-06-05 (615) 645-2006 Alfta-Ösa OK
2016-06-05 anthropological IK Gandvik
2016-06-05 873-387-5418 OK Orion
2016-06-05 8594122439 OLT
2016-06-05 Cesky pohar stafet, Ceska liga klubu BBM
2016-06-04 Sprint-SM kval Ronneby OK
2016-06-04 505-718-3321 Alfta-Ösa OK
2016-06-04 Sprinthelgen, publiktävling SM, Etapp 1 OK Orion
2016-06-04 (760) 207-2838 OK Orion
2016-06-04 4. AC - ÖSTM Lang OLT
2016-06-04 (763) 529-2963 Göteborg-Majorna OK
2016-06-04 (818) 691-8571 BBM
2016-06-01 DM sprint Östergötland Tjällmo-Godegårds OK
2016-06-01 804-998-5558 Lerums SOK
2016-06-01 Stockholm City Cup #3 2016 Anna Lindhs Park OK Södertörn, Sundbybergs IK
2016-05-31 Wr. Schulmeisterschaft 2015/16 WSC
2016-05-31 Sprint-KM Lindebygdens OK
2016-05-29 DM, sprintstafett, Skåne OK Kompassen
2016-05-29 Bollnästräffen, lång Rehns BK
2016-05-29 Renlunken, medel OK Renen
2016-05-29 Univerzitetsko prvenstvo Beograda 2016 OK Soko 2015
2016-05-29 MtbO, Svenska Cupen, #4, lång NAIS Orienteringsklubb
2016-05-28 Renlunken, lång OK Renen
2016-05-28 5075029159 OK Kompassen
2016-05-28 priest-catching EOC 2016
2016-05-28 Bollnästräffen, medel Rehns BK
2016-05-28 (303) 209-5946 Finspångs SOK
2016-05-28 (319) 454-0380 OK Bävern
2016-05-28 4033736775 OK Bävern
2016-05-28 2524561610 OK MÃ¥sen
2016-05-28 DM, sprint, Örebro län OK Tisaren
2016-05-28 2293221596 OK Nolaskogsarna
2016-05-28 5108251430
2016-05-28 4184807073 EOC2016
2016-05-28 DM, sprint, Västmanland Norbergs OK
2016-05-27 (413) 364-0711 EOC 2016
2016-05-27 4156138294 OK MÃ¥sen
2016-05-27 317-236-8560 Finspångs SOK
2016-05-26 Society people EOC 2016
2016-05-26 Ungdomscup #1 Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-26 5017444843 OK Tisaren
2016-05-25 Icebug Sprintcup etapp 3 Landala Göteborg-Majorna OK
2016-05-25 Kanalsprinten OK Skogsströvarna
2016-05-25 480-818-4433 Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-24 EOC - Long Final EOC 2016
2016-05-24 Ungdomsserien, #2, krets söder 4 HSOK
2016-05-23 EOC - Long Qualification EOC 2016
2016-05-22 2129085317
2016-05-22 EOC - Sprint Qualification EOC 2016
2016-05-22 417-735-0379 EOC 2016
2016-05-22 Umeå OK, lång Umeå OK
2016-05-22 Faxeträffen Lång Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-22 770-823-0202
2016-05-21 6785338644 EOC 2016
2016-05-21 Faxeträffen Medel Söderhamns OK/Ljusne-Ala OK
2016-05-21 Umeå OK, medel Umeå OK
2016-05-21 Montagu Bay Orienteering Tasmania
2016-05-20 JVM-test, sprint IK Hakarpspojkarna
2016-05-19 KM Sprint OK Kolmården
2016-05-18 Ungdomsserie 2, Västra Blekinge OK VIlse 87
2016-05-18 Stockholm City Cup #1 2016 Högalid Sundbybergs IK, OK Södertörn
2016-05-17 (719) 578-6178 OK Tyr
2016-05-17 thirst-tormented Göteborg-Majorna OK
2016-05-17 9033620079 OK MÃ¥sen
2016-05-16 9198367578 France - Alsace
2016-05-16 727-862-8353 France - Alsace
2016-05-15 Tiomila Open Individual Sunday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-15 MTBO World Cup 2016 #1 - Middle France - Alsace
2016-05-15 3 jours VTT Alsace Middle France - Alsace
2016-05-14 Abri Abri
2016-05-14 Tiomila Open Individual Saturday Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-14 shahi France - Alsace
2016-05-14 3 jours VTT Alsace Long France - Alsace
2016-05-13 267-780-2998 Kvarnsvedens GoIF OK
2016-05-12 Veteran-OL tävling 6 {återställd} Lindebygdens Orienteringsklubb
2016-05-12 Ungdomsserien, #1, krets norr 1 Attunda Orienteringsklubb
2016-05-11 Ungdomsserien Östra Ronneby OK
2016-05-11 Ungdomsserien1, västra OK Skogsfalken
2016-05-10 (530) 736-9015 Centrum OK
2016-05-10 7654687252 WSC
2016-05-09 Nuorten aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2016-05-08 847-410-4844 Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-08 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2016-05-08 317-628-8329 Tolereds AIK
2016-05-08 916-930-3205 HSOK
2016-05-08 (866) 305-3411 LOF
2016-05-08 Mistrovstvi CR a Veteraniada sprintovych stafet TJ Slovan Luhacovice
2016-05-08 5087492819 diva
2016-05-07 (403) 256-0953 IK Granit
2016-05-07 Swedish League, medel, med Kuxaträffen Ockelbo OK/OK Hammaren
2016-05-07 303-826-8967 OK Roslagen
2016-05-07 (306) 414-6615 Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-07 6104610181 Key Lindell OKS
2016-05-07 Kärppäjahti Kokkolan Suunnistajat
2016-05-07 seminaked HSOK
2016-05-07 Hökensåsracet dag 2 OK Gränsen
2016-05-07 Latvijas cempionats sprinta 2016 LOF
2016-05-07 931-962-7631 Mistrovstvi CR a Veteraniada ve sprintu
2016-05-06 (757) 763-9761 BVSOK
2016-05-06 Närkekvartetten dag 2 Medel OK Tisaren
2016-05-06 loamily OK Gränsen
2016-05-05 Kölabodamedeln OK Älme
2016-05-05 Swedish League, sprint (WRE), med Hammarslaget OK Hammaren/Ockelbo OK
2016-05-05 MTBO Masstart Tveta Södertälje-Nykvarn OF
2016-05-05 2818151112 Kokkolan Suunnistajat
2016-05-05 Närkekvartetten Dag 1 Lång Ok Tisaren
2016-05-05 4406052482 OLT
2016-05-04 (515) 468-4494 Göteborg-Majorna OK
2016-05-03 3193498881 WSC
2016-05-03 Roslagsveteranerna Länna IF
2016-05-03 milmar diva1
2016-05-03 milen milmar
2016-05-02 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Relay Slask Wroclaw
2016-05-01 Test Nationale
2016-05-01 Dolkampen, lång Dalaportens OL
2016-05-01 (361) 673-1873 OK Tyr
2016-05-01 614-675-6949 Finspångs SOK
2016-05-01 540-812-4804 OK Tranan
2016-05-01 Järladubbeln, medel Järla IF Orienteringsklubb
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Qualification Slask Wroclaw
2016-05-01 World Cup 2016 Round 1 - Sprint Final Slask Wroclaw
2016-05-01 61. Bucheggberger OL Bucheggberger OL
2016-04-30 202-845-8151 Dalaportens OL
2016-04-30 606-305-7250 OK Landehof
2016-04-30 201-838-7944 Lidköpings VSK
2016-04-30 Järladubbeln, lång Järla IF Orienteringsklubb
2016-04-30 Finspångsorienteringen medel Finspångs SOK
2016-04-30 World Cup 2016 Round 1 - Middle Slask Wroclaw
2016-04-30 Prova Prova
2016-04-30 7137071146 Stenungsunds OK
2016-04-29 918-783-2928 Eksjö SOK
2016-04-29 KM medeldistans Tjällmo-Godegårds OK
2016-04-24 Uppsala möte, lång OK Linné
2016-04-24 Vårträffen Visborgs OK
2016-04-24 978-621-9096 IK Hakarpspojkarna
2016-04-24 aflame Magnets / Auseklis IK
2016-04-24 Enskede-Hellas-dubbeln, medel (UP) Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-24 Nationale Sud-Est St Regis OE42
2016-04-24 Swedish League #4 medel (WRE) med publiktävling OK Alehof, Kungälvs OK
2016-04-24 205-536-3736 Ok tisaren
2016-04-24 9053513610 SU Schöckl Orienteering
2016-04-23 IK Hakarpspojkarna, lång IK Hakarpspojkarna
2016-04-23 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2016-04-23 520-266-0084 Kungälvs OK, OK Alehof
2016-04-23 (240) 245-7210 Hellas Orientering, IFK Enskede
2016-04-23 Boforsloppet 2016 Degerfors OK / OK Djerf
2016-04-23 comstockery
2016-04-19 (614) 543-2320 OK Älvsjö Örby
2016-04-19 Park Tour 2016 - Etape 3 Horsens OK
2016-04-19 Närtävling Korsnäs Korsnäs IF OK
2016-04-17 LÃ¥nguven IK Uven
2016-04-17 Rosenholmslången Karlskrona SOK
2016-04-16 (701) 354-0449 OK Hällen
2016-04-15 Natt-SM Karlskrona SOK
2016-04-15 Turku-Sprint 2016 (WRE) Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-12 516-794-3497 KIF Stockholm+Almby IK
2016-04-12 (800) 354-0135 Horsens OK
2016-04-10 9372810372 Andrarums IF
2016-04-10 3609700367 OK Neštin
2016-04-10 (717) 878-0850 OK Kolmården
2016-04-10 5149714303 Kvarnsvedens GoIF OK
2016-04-09 Herrestads-fjäll-marathon Uddevalla Orienteringsklubb, Bokenäs IF
2016-04-09 5044732795 Länna IF
2016-04-09 301-795-1902 Andrarums IF
2016-04-09 Göteborgsdubbeln, lång Lerums SOK
2016-04-09 2294429543 OK Neštin
2016-04-09 KolmårdsMedeln OK Kolmården
2016-04-08 Ravlunda obs-tävling Andrarums IF
2016-04-08 (218) 353-6391 Turun Suunnistajat, FIN
2016-04-05 Park Tour 2016 - Bygholm Horsens OK
2016-04-03 281-860-8283 FK Göingarna
2016-04-03 Kvillebyns Klassiska (Elit) Kvillebyn / WOC 2016
2016-04-02 Vildmarksfejden 2016 FK Göingarna
2016-04-02 DM, natt, Gotland SvaideRoma SOK
2016-04-02 55. Oberwiler OL (*13 ) OLG Oberwil
2016-04-02 (716) 691-4564 Ockelbo OK
2016-03-28 Vikingaträffen, Five-O, #5 Trollhättans SOK
2016-03-28 9788229268 OK Löftan, Fjärås AIK
2016-03-26 Vårlöpet För SM-lång OK Vilse 87
2016-03-26 7183331573 Södertälje-Nykvarn OF
2016-03-25 775-923-0652 Ryda Sk
2016-03-24 Häxjakten, Five-O, #1 IK Gandvik
2016-03-20 (970) 289-5138 OK Øst Birkerød
2016-03-20 Frölunda OL, medel Frölunda OL
2016-03-20 (917) 753-8834 OK MÃ¥sen
2016-03-20 (229) 529-1382 OK Orion
2016-03-20 Rtanj sprint Kup AOK Rtanj
2016-03-20 204-255-1966 Länna IF
2016-03-20 (561) 727-1621 Degerfors OK
2016-03-20 301-254-6186 SvaideRoma SOK
2016-03-19 OK Øst Birkerød
2016-03-19 Vårtrippeln - NyköpingsOrienteringen 2016 Nyköpings OK
2016-03-19 Vårracet, För-SM, Lång OK Orion
2016-03-19 2817665550 Garphyttans IF
2016-03-19 5052870379 OKT
2016-03-18 Vårtrippeln - NyköpingsNatten 2016 Nyköpings OK
2016-03-18 Danish Spring Sprint 18-03-2016 by HSOK OK Øst Birkerød
2016-03-13 Junior Camp, Frivals-OL OK Orion
2016-03-13 Hallandspremiären söndag OK Lindena
2016-03-12 765-400-3620 Halmstad OK
2016-03-11 JuniorCamp, Stjärnnatten OK Orion
2016-03-11 Kattegattnatt Laholm
2016-03-05 2068844120 Austrian Orienteering Federation
2016-03-05 508-741-2972
2016-03-04 254-374-7236 Austrian Orienteering Federation
2016-03-02 ESOC/JWSOC/EYSOC Middle, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 ESOC SprintRelay, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 JWSOC/EYSOC Sprint (Repeat), Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-03-01 OLA Test Skarpnäcks OL
2016-02-29 ESOC Sprint, Obertilliach Austrian Orienteering Federation
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 Vinter-cupen Etapp 7 Idrottsklubben Uven
2016-02-28 (254) 224-2026 Idrottsklubben Uven
2016-02-21 (519) 430-1220 OK Nolaskogsarna
2016-02-20 High Coast Ski-O + DM, sprint OK Nolaskogsarna
2016-02-07 Stockholm Indoor Cup E2 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-07 Skid O SM Stafett IFK Moras OK
2016-02-07 8707486771 IFK Moras OK
2016-02-06 (315) 708-9886
2016-02-06 Skid O SM Medel IFK Moras OK
2016-02-06 Stockholm Indoor Cup E1 Stockholms Inomhusorienterare (SIO)
2016-02-03 GOF NattCup Etapp 8 Idrottsklubben Uven
2016-02-01 4847577324 Orienteringsklubben Linné
2016-01-31 (530) 936-7290 Piteå IF
2016-01-31 Zimska trening liga 3.kolo SK Magic Map
2016-01-30 Skid O SM Prolog Piteå IF
2016-01-28 715-341-9145 Hestra IF
2016-01-27 decipherably Almby IK, Örebro
2016-01-27 (516) 446-1039 SkiO-Germany
2016-01-27 Natcup | Trekroner OK Roskilde
2016-01-27 Nattugglan 4 Tullinge Sportklubb
2016-01-26 417-920-8785 SkiO-Germany
2016-01-24 SkiWC-Round2 Long, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-24 WMSOC Long, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-24 (312) 742-7414 Skarpnäcks OL
2016-01-23 SkiWC-Round2 Middle, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-23 implementiferous SkiO-Germany
2016-01-22 914-357-3841 SkiO-Germany
2016-01-22 WMSOC Middle 1, Oberwiesenthal SkiO-Germany
2016-01-17 test DS 2016 OK Øst
2016-01-17 2503978112 Idrottsklubben Uven
2016-01-13 Mila Stockholm by Night 3 Tullinge Sportklubb
2015-12-29 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2015-12-29 915-238-8510 Gammelstads IF
2015-12-19 Qpoolen Indoor Hässleholms OK
2015-12-11 972-572-4113 OLT
2015-12-09 bunghole oil Søllerød OK
2015-12-04 8339731903 FUNDI-O
2015-11-26 GOF NattCup 4 och GMOK Natt-KM Göteborg-Majorna OK
2015-11-25 Nattugglan - Riksten Tullinge Sportklubb
2015-11-15 Höstrusket Örkelljunga FK
2015-11-10 7163898664 WSC
2015-11-08 O-Event 2015 - ZOOrientering IK Ymer
2015-11-08 Novembertävlingarna, lång Tullinge SK
2015-11-08 ProSerbia 2015 D Gudsi
2015-11-07 Roskilde Revanchen OK Roskilde
2015-11-07 O-Event 2015 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2015-11-07 (315) 757-0911 Tullinge SK
2015-11-07 (620) 636-9032 D Gudsi
2015-11-06 O-Event 2015 Nattsprint Borås GIF
2015-10-27 Getaren Runt -- 2015 Tullinge SK
2015-10-27 822-528-5896 test rma_Helga
2015-10-26 Longue Distance - Chalmazel NOSE + HELGA
2015-10-25 Smålandskavlen Individuell E2 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen 2015 IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-24 Smålandskavlen Individuella klasser IKHP/JOK/Tenhult
2015-10-23 HaningeNatten Haninge SOK
2015-10-20 2019679069 WSC
2015-10-18 8887577241 Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-18 Vilselöpet OK Vilse 87
2015-10-18 Helg utan Älg, etapp 2 Gotlands Bro OK
2015-10-17 615-289-9969 Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2015-10-17 248-644-3504 Gotlands Bro OK
2015-10-15 (416) 409-1452 OK Landehof
2015-10-11 9096525249 25mannaföreningen
2015-10-11 (822) 355-2948 MTK Bad Harzburg
2015-10-11 Deutschland-Cup MTK Bad Harzburg
2015-10-11 8. Cup OK DIF OK DIF
2015-10-11 Höstrusket 2015 (Lokal kopia från: D620) Vittjärvs Idrottsklubb
2015-10-10 (863) 606-2582 MTK Bad Harzburg
2015-10-10 DM Lang MTK Bad Harzburg
2015-10-10 647-381-4774 OK DIF
2015-10-09 JEC Sprint MTK Bad Harzburg
2015-10-09 DPT Finale MTK Bad Harzburg
2015-10-06 502-408-5233 WSC
2015-10-04 810-583-3079 Sundbybergs IK
2015-10-04 Höstmedeln Göteborg-Majorna OK
2015-10-04 Falkdrevet 2015 Söndag Skogsfalken
2015-10-04 Ringsjömedeln Ringsjö OK
2015-10-03 707-305-4763 Turun Suunnistajat, FIN
2015-10-03 ovorhomboidal Ringsjö OK
2015-10-03 907-771-7895 Nyköpings OK
2015-10-01 978-660-3078 Frölunda Orienteringslöpare
2015-09-30 VeteranOL Bodafors Bodafors OK
2015-09-28 16. zavod Ceskeho poharu v MTBO KOS Tesla Brno
2015-09-27 Mistrovstvi CR a Veteraniada v MTBO LONG KOS Tesla Brno
2015-09-27 Ultralång DM OK Dacke
2015-09-27 2626210216 IK Hakarpspojkarna
2015-09-26 Mistrovstvi CR a Veteraniáda v MTBO MIDDLE KOS Tesla Brno
2015-09-26 Ungdomsseriefinal Blekinge Ronneby OK
2015-09-20 Höstträffen - Gotland Garda OK
2015-09-20 MTBO - 10. Austria Cup 2015 OLT
2015-09-20 Hästveda Hästveda OK
2015-09-20 5854869183 Almby IK
2015-09-20 SM-stafett 2015 Snättringe SK och Tumba-Mälarhöjden OK
2015-09-19 SM Medel Final Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 231-776-0248 Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-19 bleeding-heart pigeon OLT
2015-09-19 Kåsjön Trail 2015 Sävedalens AIK
2015-09-18 SM Medel Kval Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2015-09-13 SM lång; Final Haninge SOK
2015-09-13 Mullsjö SOK Mullsjö Skid O OK
2015-09-13 ÖID-mästerskap långdistans IF Femman / Solf
2015-09-13 6128088473 Haninge SOK
2015-09-13 985-420-6949 Sundsvalls OK
2015-09-12 9893879684 Haninge SOK
2015-09-12 443-217-0747 Mullsjö Skid O OK
2015-09-12 6314310270 Sundsvalls OK
2015-09-11 Njudung Natt Bodafors OK
2015-09-11 Ungdoms-SM Sprint Sundsvalls OK
2015-09-07 Nuorten Aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2015-09-07 Träningstävling Malax IF
2015-09-06 (530) 990-8417 Trollhättans SOK
2015-09-06 DM, LÃ¥ng, Gotland Garda OK
2015-09-06 Stafett DM, Uppland Orienteringsklubben Linné
2015-09-05 DM, sprint, Bohuslän-Dal + Västergötland Trollhättans SOK
2015-09-04 6234343751 OK Älvsjö Örby
2015-09-04 9414440022 Trollhättans SOK
2015-09-02 646-242-4542 OK Vilse 87
2015-09-01 Träningsorientering Rymdcampus IFK Kiruna
2015-08-30 828-226-0904 FK Göingarna
2015-08-30 757-870-7105 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-30 Stafett-DM Dalarna Stora Tuna OK
2015-08-30 sialozemia Sävedalens AIK
2015-08-29 (910) 446-2821 Malungs OK
2015-08-29 Kraftloppet 2015 Finspångs SOK
2015-08-29 DM Medel Göteborg Kungälvs OK
2015-08-29 DM Medel, Västergötland Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-08-26 Medel-KM GMOK GMOK
2015-08-23 (480) 388-6464 Kristinehamns OK
2015-08-23 IX Etapa CTRJ 2015 Elite CO
2015-08-23 617-732-8767 OAK Novi Sad
2015-08-23 För-SM Medeldistans SoIK Hellas/OK Södertörn
2015-08-22 Kiruna Extreme dag 2 IFK Kiruna
2015-08-22 För-SM Långdistans OK Södertörn/SoIK Hellas
2015-08-22 514-879-4884 WMTBOC2015
2015-08-22 7164749978 Kristinehamns OK
2015-08-22 Vojvodina Open 2015 OAK Novi Sad
2015-08-21 cultured IFK Kiruna
2015-08-21 WMTBOC2015 Long WMTBOC2015
2015-08-19 6033308379 WMTBOC2015
2015-08-19 959-242-4958 OK Skogsfalken
2015-08-18 WMTBOC2015 Middle WMTBOC2015
2015-08-16 dere SK Magic Map
2015-08-15 Skärgårdsutmaningen i Söderhamn Skärgårdens Multisportare
2015-08-15 Tara Open 2015 SK Magic Map
2015-08-13 Leksand Centrum Loop
2015-08-09 Medeltidsdubbeln E3 Garda OK
2015-08-09 Ronneby OK lång Ronneby OK
2015-08-09 443-947-5920 u10mila
2015-08-08 Medeltidsdubbeln E1 Garda OK
2015-08-08 Medeltidsdubbeln E2 Garda OK
2015-08-08 Ronneby OK medel Ronneby OK
2015-08-08 u10mila u10mila
2015-08-08 8129888378 u10mila
2015-08-07 Long WOC 2015
2015-08-07 334-738-8725 u10mila
2015-08-06 4128587017 IFK Kiruna
2015-08-05 (949) 429-8774 WOC 2015
2015-08-04 785-312-6131 WOC 2015
2015-08-02 505-392-5938 WOC 2015
2015-08-01 3069850543 WOC 2015
2015-08-01 414-539-5378 Göteborgs OF
2015-08-01 2763139167 Alfta-Ösa OK/ Edsbyns IF Friidrott
2015-07-31 Sprint Qualifier WOC 2015
2015-07-30 WMOC Long Qualification 2 Göteborgs OF
2015-07-29 281-779-7921 Göteborgs OF
2015-07-27 WMOC Sprint Final Göteborgs OF
2015-07-26 WMOC Sprint Qualification Göteborgs OF
2015-07-19 Kopaonik open 2015 stage 5 SD Jasenica
2015-07-18 Kopaonik open 2015 stage 4 SD Jasenica
2015-07-18 623-333-0744 IF Femman
2015-07-17 Kopaonik open 2015 stage 3 SD Jasenica
2015-07-17 The Cup of Raska SD Jasenica
2015-07-17 825-245-8943 Vaasan Suunnistajat
2015-07-16 Kvarkenträffen 2015 Merenkurkun rastipäivät - 1 Malax IF
2015-07-15 210-253-6001 SD Jasenica
2015-07-14 Kopaonik open 2015 stage 1 SD Jasenica
2015-07-12 (864) 351-1039 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-11 (787) 869-2153 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-10 Hallands 3-Dagars 2015 Etapp 1 FK Friskus-Varberg/OK Nackhe
2015-07-09 JWOC Long Norway
2015-07-09 5059627046 Visborgs OK
2015-07-08 pre-elective Visborgs OK
2015-07-07 JWOC Middle Final Norway
2015-07-07 Gotland 3-dagars Et1 Visborgs OK
2015-07-06 956-458-5821 Norway
2015-07-05 816-491-9002 Svaide Roma SOK
2015-07-05 JWOC Sprint Norway
2015-07-04 Gotlands 2-dagars Etapp1 Svaide Roma SOK
2015-07-01 4089718828 Vittjärvs Idrottsklubb
2015-07-01 269-234-1043 OK Ravinen
2015-07-01 GOF:s Sommarserie Etapp 3 S1 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 GOF:s Sommarserie Etapp 3 S2 Göteborg-Majorna OK
2015-07-01 8556600609 Göteborg-Majorna OK
2015-06-30 6158188611 OK Ravinen
2015-06-30 (915) 356-5068 SOFT
2015-06-29 Trekvällars etapp 1 OK Ravinen
2015-06-29 484-476-9266 SOFT
2015-06-28 Tre skåningar och en dansk E4 Helsingborgs SOK
2015-06-28 801-722-8841 Romania
2015-06-28 (914) 269-8942 Proba5
2015-06-28 3+3 Etapp 3 Malungs OK
2015-06-28 SM-Sprint kval SOFT
2015-06-27 925-726-6843 Helsingborgs SOK / Helsingør SOK
2015-06-27 Tre skåningar och En dansk E3 Helsingborgs SOK
2015-06-27 418-832-1328 Söderhamns CA
2015-06-27 Sälen 3+3, Lång Malungs OK
2015-06-27 323-941-4557 Romania
2015-06-26 248-646-8326 Helsingborgs SOK
2015-06-26 EYOC2015 - Long Transilva Cluj
2015-06-26 6198658577 Test2
2015-06-26 Test1 Ruse
2015-06-26 3+3 Medel Malungs OK
2015-06-24 KretsOringen Etapp 4 Tibro OK, IF Hagen
2015-06-23 Semestercup del 1 Piteå IF
2015-06-23 (424) 284-4489 Tibro OK, OKP4
2015-06-22 PROBA Romania
2015-06-22 KretsOringen Tibro Hagen Hjo OKP4, Etapp 2 Tibro OK, Hjobygdens OK
2015-06-21 Örebro City Sprint Almby Idrottsklubb
2015-06-18 4. Lauf - JUFA Sprintcup 2015 NF Wien
2015-06-17 neutral zone Ockelbo OK
2015-06-16 Sommarserien Ågesta IFK Enskede
2015-06-16 Oligocene Sävedalens AIK
2015-06-14 High Chaparral-sprinten Bredaryds Skid O OK
2015-06-13 205-712-7924 Bredaryds Skid O OK
2015-06-11 21. Forssa Games, Tammela LHR, FIN
2015-06-11 (209) 266-5782 Tullinge SK
2015-06-10 Sommarsprinten #2 Almby Idrottsklubb
2015-06-08 Jukolatest 2 Tullinge SK
2015-06-07 (270) 770-7975 WOC2016
2015-06-07 Sommarlandssprinten Idrottsklubben Gandvik
2015-06-07 Ösaträffen dag3, lång Alfta-Ösa OK
2015-06-07 Trofej Beograda 2.dan PK Pobeda
2015-06-06 8223483565 WOC2016
2015-06-06 Ösaträffen dag2, medel Alfta-Ösa OK
2015-06-06 Vårserien Etapp 5 Kungälvs OK
2015-06-06 chest lid PK Pobeda
2015-06-05 3186824506 Alfta-Ösa OK
2015-06-03 (419) 424-3314 Sundbybergs IK, OK Södertörn
2015-06-03 (413) 641-5754 Norway
2015-06-02 Wr. Schulmeisterschaft 2014/15 WSC
2015-05-31 Sommarlägret - stafetten Tullinge SK
2015-05-30 threefoldedness
2015-05-29 DM sprint Södermanland Trosabygdens OK
2015-05-29 Sommarlägret - sprint Tullinge SK
2015-05-27 (639) 255-3492 Bodafors OK
2015-05-27 Icebug Sprintcup etapp 3 Göteborg Majorna OK
2015-05-27 DM, Sprint + Sommarsprinten 1 Hagaby GOIF / Almby IK Orientering
2015-05-27 Stockholm City Cup 2015 - E2 Långholmen OK Södertörn, Sundbybergs IK
2015-05-27 RACE FOR HEROES K3, Race for Heroes, FMM Multisport
2015-05-25 SAKO-stafetten Trollhättans SOK
2015-05-24 all-soothing Trollhättans SOK
2015-05-24 6109995631 IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-23 MTBO, Trollhättan, sprint Trollhättans SOK
2015-05-23 214-538-9541 IFK Umeå, Högåkers OK
2015-05-20 Stockholm City Cup 2015 E1 Stadion OK Södertörn / Sundbybergs IK
2015-05-19 4-klubbsmatch 2 Trosabygdens OK
2015-05-19 Icebug Sprintcup etapp 2 Chalmers Göteborg-Majorna OK
2015-05-19 Paarlauf-MS & 5. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2015-05-19 7322962860 Urban
2015-05-17 Närkekvartetten, dag 4, medel Almby Idrottsklubb
2015-05-17 Swedish League Lång Bjursås OK
2015-05-17 (201) 444-7792 OK Obilic
2015-05-16 262-549-5103 Almby Idrottsklubb
2015-05-16 OL-Touren Medel Bjursås OK
2015-05-15 Närkekvartetten, dag 2, lång Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-15 3344871991 Säterbygdens OK
2015-05-14 VÃ¥rserien, etapp 3 Utby IK
2015-05-14 321-773-1709 Hagaby/KFUM Örebro
2015-05-14 Swedish League Sprint Säterbygdens OK
2015-05-12 803-670-2890 Leibnitzer AC
2015-05-12 6139979006 Skarpnäcks OL
2015-05-12 7404698370 Tibro OK
2015-05-10 Å tafetno prvenstvo Beograda OK DIF
2015-05-06 (503) 769-0079 Waxholms OK
2015-05-06 Icebug Sprintcup etapp 1 Guldheden Göteborg-Majorna OK
2015-05-05 (734) 407-9599 WSC
2015-05-05 Eskilstuna Sprint Cup - Etapp 1 OK Tor
2015-05-03 289-713-2551 Dalaportens OL
2015-05-03 Golden Compass 2015, Middle Compass Cluj
2015-05-03 Blackforest3days - JLVK Relay Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-03 Roslagshelg, medel OK Roslagen
2015-05-03 Järladubbeln, långdistans Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-03 (262) 727-8626 Gundelfinger Turnerschaft.
2015-05-02 Skärmenträffen 2015 Orienteringsklubben Skärmen
2015-05-02 Dolkampen, medel Dalaportens OL
2015-05-02 Golden Compass 2015, Long Compass Cluj
2015-05-02 5877348522 Gundelfinger Turnerschaft
2015-05-02 OK Älmes vårtävling OK Älme
2015-05-02 5417610431 OK Roslagen
2015-05-02 (419) 935-7288 Järla IF Orienteringsklubb
2015-05-01 Blackforest3days - E1 Gundelfinger Turnerschaft
2015-04-28 Fyrklövertävling Almby IK Almby Idrottsklubb
2015-04-26 Gudhems vårtävling Gudhems IF
2015-04-26 4438883984 IF Thor Orientering
2015-04-26 Swedish League, medel, med Ändå Något Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 Swedish League, lång, med Stigsökarträffen Stigsökarna och Åmåls OK
2015-04-25 Finspångsorienteringen 2015 Finspångs SOK
2015-04-19 Helsingborgs SOK, lång Helsingborgs SOK
2015-04-19 2104815905 Orientierungslaufclub Wienerwald
2015-04-19 Vårträffen Visborgs OK
2015-04-19 (229) 307-2077 Magnets / Auseklis IK
2015-04-18 610-543-6146 Helsingborgs SOK
2015-04-18 6473846300 OK Hällen
2015-04-18 SSM dag 1 Bodafors OK, Nässjö OK
2015-04-18 (724) 803-0824 Magnets / Auseklis IK
2015-04-17 641-925-4519 Mullsjö Skid O OK
2015-04-17 (844) 758-0406 Attunda OK
2015-04-15 Individual Example Melin Software HB
2015-04-15 Exempel (Individuell) Melin Software HB
2015-04-12 Tibrotrippeln, dag 3, medel Tibro OK
2015-04-12 Klåverödsdubbeln, lång OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 (646) 540-5789 Turun Suunnistajat, FIN
2015-04-11 5035926670 OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-11 (419) 724-4079 Kokkolan Suunnistajat, FIN
2015-04-11 6468172217 Tibro OK
2015-04-11 319-240-5020 OK Silva, Rävetofta OK
2015-04-10 Tibrotrippeln, dag 1, natt Tibro OK
2015-04-06 (713) 454-7997 OK Skogsvargarna & OK Flundrehof
2015-04-06 Påskrännet Örkelljunga FK
2015-04-06 Snötrampen 2015 OK Löftan / Fjärås AIK
2015-04-06 816-847-3366 OK Kolmården
2015-04-06 (317) 322-0526 Attunda OK
2015-04-05 Kolmårdsmedeln OK Kolmården
2015-04-04 Göingefejden 2015 FK Göingarna
2015-04-03 Kortfredan Five-O 2 Idrottsklubben Gandvik
2015-04-02 7246733848 Idrottsklubben Gandvik
2015-03-29 VÃ¥rtrippeln-MÃ¥senstafetten OK MÃ¥sen
2015-03-28 Vårtrippeln-NyköpingsOrienteringen Nyköpings OK
2015-03-27 Vårtrippeln-NyköpingsNatten Nyköpings OK
2015-03-27 DM Natt, Göteborg OK Landehof
2015-03-21 Giftest Gudhemsif
2015-03-19 1. Lauf - JUFA Sprintcup 2015 WSC
2015-03-15 OT Rtanj sprint Kup OT Rtanj
2015-03-15 724-917-4051 Halmstad OK
2015-03-14 (917) 707-3495 Laholms IF OK
2015-03-13 7076390697 OK Lindéna
2015-03-11 6048428159 OK Roskilde
2015-03-03 Skaraborg by night Ryda Ryda Sk
2015-02-25 (226) 774-9225 Almby Idrottsklubb
2015-02-22 lairdship Forsa OK
2015-02-21 SkidO, SM/JSM/USM/VSM, sprint Forsa OK
2015-02-14 AM HiSu pitka KoS
2015-02-08 Nattcup 2 Visborgs OK
2015-02-08 VUMB015 Søndag
2015-02-08 (479) 928-7794 KoS
2015-02-08 3. kolo ZTL SK Magic Map
2015-02-07 VUMB2015
2015-02-07 AM HiSu sprintti KoS
2015-02-02 450-307-4262 aok
2015-02-01 Vinterrace Etapp 5 Uddevalla OK
2015-01-31 OLA training PB
2015-01-30 snoozer SM-veckan 2015
2015-01-30 SkidO SM Jaktstart SM-veckan 2015
2015-01-27 Spik-CUP SSOK
2015-01-25 SUI Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-25 (850) 243-2332 Ski-O Swiss
2015-01-25 SkidO, DM, sprint, Norrbotten + Skigo Cup Sävast Ski Team IF
2015-01-24 ESOC Middle, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-24 WMSOC Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-22 ESOC Sprint-Relay, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-22 Skaraborg by night V Idrottsklubben Gandvik
2015-01-21 ESOC Long, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-21 WMSOC Middle 2, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-20 ESOC Sprint, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-20 WMSOC Middle 1, Lenzerheide Ski-O Swiss
2015-01-17 4379979195 Ski-O Swiss
2015-01-10 Löpex Vinterserie deltävling 3 Almby IK
2015-01-06 765-593-7844 Visborgs OK
2015-01-04 (657) 300-2275 Adolince
2015-01-04 (702) 387-9914 Adolince
2015-01-02 801-496-0820 Gammelstads IF
2015-01-02 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2014-11-22 9188546901 Mums
2014-11-20 Närnatt Cup, Etapp 4 OK Landehof
2014-11-16 Göingefejden FK Göingarna
2014-11-13 Närnatt Cup, etapp 3 Kungälvs OK
2014-11-09 7578772380 IK Ymer
2014-11-09 (650) 292-1919 Tullinge Sportklubb
2014-11-09 (419) 578-5683 OK DIF
2014-11-08 O-Event, E2 - Up n Downhill Sprint Hestra IF
2014-11-08 (423) 842-6306 Tullinge Sportklubb
2014-11-08 4022874419 OK DIF
2014-11-08 541-970-3463 Adolince
2014-11-07 O-Event, E1 - Sprint by Night Borås GIF
2014-11-01 937-537-9131 Uddevalla OK
2014-10-28 3. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2014-10-26 Auckland Champs - Long Counties Manukau
2014-10-25 Smålandskavlen Bredaryds SOK / Anderstorps OK
2014-10-25 Wr. & Nö. Sprint MS 2014 OLT Transdanubien
2014-10-25 Prvenstvo Srbije SK Magic Map
2014-10-23 Närnattcup, etapp 2 Göteborg-Majorna OK
2014-10-19 4383465302 Garda OK
2014-10-19 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-18 406-707-8732 Garda OK
2014-10-18 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2014-10-14 2. Lauf - Wiener Schulcup 2014/15 WSC
2014-10-05 SM Ultralång OK Enen
2014-10-05 Ungdomens 7-manna Örkelljunga FK
2014-10-05 Höstrusket 2014 Örkelljunga FK
2014-10-05 Oktoberracet OK Enen
2014-10-05 GMOK höstmedel Göteborg-Majorna OK
2014-10-04 Älgot Cup, final Örkelljunga FK
2014-10-04 4157809937 Turun Suunnistajat, FIN
2014-10-03 Skaraborgsmästerskap Natt Tibro OK
2014-09-30 1. Schulcup 2014/15 WSC
2014-09-28 3372920783 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-28 full-wave IF Thor Orientering
2014-09-27 843-295-6224 OK Njudung
2014-09-27 SM Medel, Final OK Linné
2014-09-27 4129801702 Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-27 Linnéklassikern med SM-publiktävling OK Linné
2014-09-26 Vetlanda Team Sportia Cup OK Njudung
2014-09-26 (469) 907-8146 OK Linné
2014-09-26 Veteransprinten, prolog för Veteran-SM Söderhamns OK, Ljusne-Ala OK
2014-09-21 JLVK Staffel MTK Bad Harzburg
2014-09-21 936-461-5516 OK Roslagen
2014-09-21 7807816992 Trosabygdens OK
2014-09-21 Ungdoms-SM, distriktsstafett Köping-Kolsva OK
2014-09-20 Landehofs Hösttävling OK Landehof
2014-09-20 JLVK Einzel, Liebenburg MTK Bad Harzburg
2014-09-20 819-618-9008 OK Roslagen
2014-09-20 507-536-5150 Köping-Kolsva OK
2014-09-19 Ungdoms-SM, sprintdistans Köping-Kolsva OK
2014-09-14 DM Lång Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-14 DM Stafett Södermanland 2014 Niclas
2014-09-14 6479687450 PSOK DMB
2014-09-14 918-673-1447 OL Regio Wil
2014-09-14 2082190221 Visborgs OK
2014-09-14 MTBO Svenska Cupen Final OK KÃ¥re
2014-09-13 9. Memorijal Buda Radovic 1.dan PSOK DMB
2014-09-13 DM Sprint Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-13 7. Nationaler OL, Sellamatt OL Regio Wil
2014-09-13 Sprintstafett MTBO Falun OK KÃ¥re
2014-09-12 DM Natt Västergötland 2014 Ryda Sk, Främmestads IK
2014-09-12 Natt DM Gotland Visborgs OK
2014-09-09 Test Lindebygdens OK
2014-09-07 DM Stafett Gotland 2014 Svaide Roma SOK
2014-09-06 DM Medel Gotland SvaideRoma SOK
2014-08-31 well-compared OAK Novi Sad
2014-08-31 2508408803 Skarpnäcks OL & Tullinge SK
2014-08-31 Höstträffen2014 - Gotland Garda OK
2014-08-30 Srb-O-Tour middle distance, Morintovo OAK Novi Sad
2014-08-30 (406) 690-2418 Malungs OK
2014-08-30 365-712-9747 Kungälvs OK
2014-08-30 (313) 292-9625 OKTest
2014-08-29 (701) 978-9680 OAK Novi Sad
2014-08-29 Srb-O-Tour sprint, Cortanovci OAK Novi Sad
2014-08-28 Srb-O-Tour long distance, Morintovo (WRE) OAK Novi Sad
2014-08-27 DM Sprint Bohuslän-Dal OK Skärmen
2014-08-26 Srb-O-Tour Middle Distance, Papratski do OK Neštin
2014-08-25 Srb-O-Tour – middle distance, Ciganski logor OK Neštin
2014-08-25 9164748669 Malax IF
2014-08-24 Attundadubbeln Medel Attunda OK
2014-08-24 Euromeeting Long Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-24 telephotography OK Neštin
2014-08-24 757-831-0788 GMOK - FOL
2014-08-23 347-284-3923 Attunda OK
2014-08-23 Kraftloppet Finspångs SOK
2014-08-23 Srb-O-Tour middle distance, Letenka OK Neštin
2014-08-23 289-920-6712 GMOK/FOL
2014-08-23 (740) 435-6260 GMOK - FOL
2014-08-22 (610) 770-5196 Göteborg-MajornaOK/Frölunda OL
2014-08-22 Göteborg Omeeting GMOK - FOL
2014-08-21 (504) 369-0708 WSC
2014-08-20 (715) 690-7237 Malax IF
2014-08-16 lycorine Skärgårdens multisportare
2014-08-11 MySports Inov8 Solf IK / IF Femman
2014-08-10 Tuna Ting LÃ¥ng Stora Tuna OK
2014-08-09 Tuna Ting Medel Stora Tuna OK
2014-08-07 717-876-7607 Attunda
2014-08-04 5107170910 GVOC
2014-08-03 708-378-0540 GVOC
2014-08-03 Abiska 2-dagars Etapp 2 IFK Kiruna
2014-08-02 COC 2014 Middle GVOC
2014-08-02 Abiska 2-dagars Etapp 1 IFK Kiruna
2014-08-02 (506) 464-9323 Marks O-ring
2014-08-02 6189192565 KoS
2014-08-01 unvirginlike Marks O-ring
2014-07-20 715-296-1530 O-Ringen2014
2014-07-19 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 3 IF Femman
2014-07-19 (586) 575-9438 O-Ringen2014
2014-07-18 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 2 Malax IF
2014-07-18 MTB-O World Cup, Middle O-Ringen2014
2014-07-17 Kvarkenträffen 2014 Merenkurkunrastipäivät - 1 IF Femman
2014-07-17 NZSS Individual Sprint Distance Counties Manukau
2014-07-13 Hallands 3-dagars Etapp 3 Halmstad OK mfl
2014-07-12 Hallands 3-dagars Etapp 2 Halmstad OK mfl
2014-07-11 Hallands 3-dagars Etapp 1 Halmstad OK mfl
2014-06-29 501-472-1920 Helsingborgs SOK
2014-06-29 (541) 353-0272 OK Kapa, Latvia
2014-06-29 Majski sportski dan PSK Avala
2014-06-28 540-851-4910 Helsingborgs SOK
2014-06-28 Tre skåningar och En dansk, Etapp 3 Helsingborgs SOK
2014-06-28 EYOC 2014, Relay Strumica, Macedonia
2014-06-28 Kapa 3-days, day 2 OK Kapa, Latvia
2014-06-28 Söderhamns skärgårds triathlon Söderhamns Triathlon
2014-06-28 818-662-6265 Kvarnsvedens GoIF
2014-06-27 EYOC 2014, Long Strumica, Macedonia
2014-06-27 Tre skåningar och En dansk, Etapp 1 Helsingborgs SOK
2014-06-27 Kapa 3-days, day 1 OK Kapa, Latvia
2014-06-26 EYOC 2014, Sprint Strumica, Macedonia
2014-06-26 KretsOringen E5 Tibro Tibro OK
2014-06-25 ÖID-Ekorrstigfinalen 2014 Solf/Femman, FIN
2014-06-25 KretsOringen E4 Skultorp Tibro OK
2014-06-24 KretsOringen E3 Hagen Tibro OK
2014-06-23 KretsOringen E2 Hjo Tibro OK
2014-06-22 (201) 777-4336 OLG Biberist SO
2014-06-22 5127909262 Tibro OK
2014-06-14 ÖM Sprint / 3. AC 2014 OLC Wienerwald
2014-06-10 (847) 829-9826 LHR, FIN
2014-06-08 Sommarlandsprinten IK Gandvik
2014-06-08 (469) 654-4319 Kongsberg OL
2014-06-07 Bruksortssprinten Etapp1 OK Klyftamo
2014-06-06 914-558-7620 Arvid Sundkvist
2014-06-04 5748313915 Göteborg-Majorna OK
2014-06-03 6046148810 WSC
2014-06-01 (641) 351-3312 OK Linné
2014-06-01 985-532-5675 OK Linné
2014-05-31 218-791-0472 OK Linné
2014-05-29 Jukola Test Niclas
2014-05-25 Silva League Final BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 845-863-8850 BAIK, GIF, OK Renen
2014-05-24 8435457557 Niclas
2014-05-23 Silva League Sprint BAIK, GIF OK Renen
2014-05-21 Icebug SprintCup 3 Chalmers Göteborg-Majorna OK
2014-05-20 Till Skogs, del 1 OK Roslagen
2014-05-18 OL-Touren Dalarna LÃ¥ngdistans OK KÃ¥re
2014-05-17 650-273-9913 OK KÃ¥re
2014-05-13 Icebug Sprintcup etapp 2 Björkekärr Göteborg-Majorna OK
2014-05-13 Ungdomsserien, krets 4 söder Haninge SOK
2014-05-13 4438741727 WSC
2014-05-13 gaming house WSC
2014-05-12 581-831-5825 Turun Suunnistajat, FIN
2014-05-11 WhyJustRun McCartney Creek Greater Vancouver Orienteering Club
2014-05-10 334-426-0663 LHR
2014-05-07 (782) 454-3489 Göteborg-Majorna OK
2014-05-06 4. Lauf - Wiener Schulcup WSC
2014-05-02 Silva League Sprint Tranås SOL Tranås
2014-04-29 (443) 425-8854 Trollhättans SOK
2014-04-27 Uppsala möte, lång OK Linné
2014-04-27 OK Bäverns långdistans OK Bävern
2014-04-26 OK Bäverns medeldistans OK Bävern
2014-04-21 clam Helsingborgs SOK
2014-04-21 248-508-9732 Trollhättans SOK
2014-04-21 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2014-04-21 803-508-4418 OK Löftan, Fjärås AIK
2014-04-20 Bohuslunken Five-O Uddevalla Orienteringsklubb
2014-04-20 Silva League Finspång Finspångs SOK
2014-04-20 9202720669 Helsingborgs SOK
2014-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2014-04-20 test Silva SOL Tranås
2014-04-19 Öjetrampen Five-O OK Kullingshof, Främmestads IK
2014-04-19 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2014-04-19 3303479650 OK Kolmåden
2014-04-18 Kortfredan 2014 IK Gandvik
2014-04-17 Haxjakten 2014 IK Gandvik
2014-04-12 akoluthia OK Skogsfalken
2014-04-12 (904) 764-3483 Kokkolan Suunnistajat
2014-04-11 8653973013 Sigtuna OK
2014-04-06 Enenracet 2014 OK Enen
2014-04-06 Tibrotrippeln, medeldistans Tibro OK
2014-04-06 dover grass IOF, FEDO, FORM
2014-04-06 5. Lauf - WOLV-Cup 2014 WSC
2014-04-05 9546460014 Tibro OK
2014-04-05 WorldCup Murcia, Long IOF, FEDO, FORM
2014-04-04 landlooker Tibro OK
2014-03-30 VÃ¥rtrippeln - MÃ¥senStafetten OK MÃ¥sen
2014-03-29 (816) 320-3948 Ronneby OK
2014-03-29 970-865-1490 Nyköpings OK
2014-03-28 904-376-1305 Nyköpings OK
2014-03-26 unenhanced IK Gandvik
2014-03-23 (331) 204-6082 ÖFK - OK Kompassen
2014-03-23 Regio Olten OL OL Regio Olten
2014-03-22 Vårrännet Örkelljunga, Medeldistans ÖFK - OK Kompassen
2014-03-22 2504974111 IK Gandvik
2014-03-22 782-433-2995 IK Gandvik
2014-03-16 3239827336 Sigtuna OK
2014-03-11 MÃ¥ndag Test
2014-03-09 myops IF Thor
2014-03-06 503-848-4858 WSC
2014-03-04 5858206947 Ryda Skidklubb
2014-02-09 SkidO DM Medel Norrbotten + Skigo Cup 6 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-02-08 SkidO DM Lång Norrbotten + Skigo Cup 5 Sävast Ski Team, I19 IF
2014-01-12 OBS-Tävl. (Landslaget) + Publiktävling (Skigocup) Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-11 SkidO SM Medel + Publiktävling (Skigocup) Sävast Ski Team, I19 IF, Bodens BK, Älvsbyns IF OK
2014-01-09 Landehofs nattcup E4 OK Landehof
2014-01-07 4109848877 IFK Kiruna
2013-12-30 Midvintersprinten 1 Gammelstads IF
2013-12-30 Midvintersprinten 2 Gammelstads IF
2013-12-17 Nattcup-2 Trollhättans SOK
2013-12-01 Skigo Cup (WRE) Etapp 2 IFK Kiruna
2013-11-30 (402) 622-0740 IFK Kiruna
2013-11-21 GMOK Natt-KM och Nattcup Göteborg-Majorna OK
2013-11-10 9175438008 Tullinge SK
2013-11-09 Novembertävlingarna - medeldistans Tullinge SK
2013-11-02 Silvatrofén 2013 Uddevalla OK
2013-10-26 Smålandskavlen 2013 SOK Viljan
2013-10-19 Dala-Dubbeln Stafett Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-19 424-335-9705 Karlsbyhedens IK/Korsnäs IF OK
2013-10-13 (832) 373-0051 Täby OK
2013-10-06 GMOK Hösttävling Göteborg-Majorna OK
2013-09-29 8315355335 Göteborgs OF /Kungälvs OK /IFK Göteborg
2013-09-28 Medel SM Final IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-27 7709226808 IFK Göteborg, Frölunda OL, IK Stern, Göteborgs OF
2013-09-25 KLL pohjanmaa Kokkolan Suunnistajat
2013-09-22 307-344-3275 FK Boken
2013-09-22 Lång-SM final Göteborgs OF/Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-22 CTO IBÉRICO II Larga GOCAN
2013-09-21 3016230966 FK Boken
2013-09-21 Bendigo Rocks 3 - Mt Korong Bendigo Orienteers
2013-09-21 titanium white Göteborgs OF/ Göteborg-Majorna OK/OK Alehof
2013-09-21 CTO IBÉRICO II Media GOCAN
2013-09-21 586-220-9099 GOCAN
2013-09-20 628-251-9844 FK Boken
2013-09-15 605-590-2328 OK Skogsvargarna
2013-09-14 thing Vänersborgs SK
2013-09-13 (646) 773-2047 Vänersborgs SK
2013-09-01 Linnéklassikern OK Linné
2013-08-27 9182895778 OK Landehof
2013-08-19 MySports Inov8 Malax IF
2013-08-07 Ottfjället Upp Vértex
2013-08-03 (909) 202-3917 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-03 Ungdomens 10mila - HD18 & D18 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-03 (516) 525-9164 Vértex
2013-08-02 319-249-3598 VaaSu/Femman/Solf
2013-08-02 270-848-2397 Ulricehamns OK / OK Tranan
2013-08-01 (603) 815-8288 VaaSu/Femman/Solf
2013-07-17 847-987-1305 OK Nolaskogsarna
2013-07-16 770-385-5926 OK Nolaskogsarna
2013-07-14 Hallands 3-dagars Etapp 3 Falkenbergs OK
2013-07-13 (330) 537-0971 Falkenbergs OK
2013-07-12 5735343956 Falkenbergs OK
2013-06-25 3069261831 Kalvolan Keihäs
2013-06-25 sun worshiper IF Femman
2013-06-16 foam-born Helsingborgs SOK
2013-06-15 Tre Skåningar och en Dansk, E3 Helsingborgs SOK
2013-06-14 Tre Skåningar och en Dansk, E1 Helsingborgs SOK
2013-06-13 Forssa Games 2013 Lounais-Hämeen Rasti
2013-06-10 (276) 321-5966 Dave Lotty
2013-06-09 (604) 496-4924 Keith Jay
2013-06-09 MTBO-SM LÃ¥ng Kvarnsvedens GoIF
2013-06-09 (925) 327-7100 OK Orion
2013-06-09 781-915-8891 Frölunda OL
2013-06-08 QB111_Sprint Garry Stewart
2013-06-08 435-785-3961 Kvarnsvedens GoIF
2013-06-08 Sprinthelgen lördag, etapp 1 OK Orion
2013-06-08 (639) 690-4468 OK Orion
2013-06-08 Unionsmatchen 2013, individuellt Frölunda OL
2013-06-07 5672445204 Kvarnsvedens GoIF
2013-06-02 Latvian Championships - long OK Aluksne
2013-06-01 757-247-4665 Helsingborgs SOK
2013-06-01 470-651-0478 OK Aluksne
2013-05-29 Icebug Sprintcup etapp 3 Björkekärr Göteborg-Majorna OK
2013-05-29 SWSydneySchools WHN
2013-05-28 SAKO U-stafett Trollhättans SOK
2013-05-23 8138903538 IKN
2013-05-23 518-908-7997 OK Landehof
2013-05-23 GraysPoint URN
2013-05-22 Icebug Sprintcup etapp 2 Tuve Göteborg-Majorna OK
2013-05-19 7062647548 Medelpads klubbarna
2013-05-18 8068949362 Medelpads klubbarna
2013-05-18 Vårserien 2 Kungälvs OK
2013-05-17 Tour de Medelpad, Etapp 1 Medelpads klubbarna
2013-05-15 949-295-7065 Göteborg-Majorna OK
2013-05-12 Silva League KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-11 6049659500 KFUM Örebro OK/Hagaby GOIF
2013-05-09 (520) 777-9622 OK Tisaren
2013-05-01 Kumla Test OK Tisaren
2013-04-28 Silva League Etapp 2 Tibro OK
2013-04-27 Silva League Etapp 1 Tibro OK
2013-04-21 Sprint-SM Final Göteborgs OF
2013-04-21 Riga Cup / Rigas kausi, day 2 Magnets / Auseklis IK
2013-04-20 Sprint-SM Kval Göteborgs OF
2013-04-20 Riga Cup / Rigas kausi, day 1 Magnets / Auseklis IK
2013-04-18 SM Natt 2013 Sävedalens AIK / Lerums SOK
2013-04-14 773-446-5514 OK Landehof
2013-04-14 Ziemelu divdienas 2014 Kapa OK
2013-04-13 Kevätyön viesti 2013 Turun Suunnistajat, FIN
2013-04-07 989-879-5469 OK Orion
2013-04-01 (816) 767-8001 Orienteering Victoria
2013-04-01 Vikingaträffen 2013 Trollhättans SOK
2013-03-31 Easter Day 2 Orienteering Victoria
2013-03-30 5754169892 Orienteering Victoria
2013-03-29 8322045129 Orienteering Victoria
2013-03-26 Sakoträning OK Skogsvargarna
2013-03-22 8013968839 Göteborg-Majorna OK
2013-03-16 Kodin Terra Kokkola KoS
2013-03-03 Victorian State Series #2 Eureka Orienteers
2013-02-23 langspiel CHOC
2013-02-17 ESOC JWSOC EYSOC relay Latvia
2013-02-16 ESOC JWSOC EYSOC sprint, WMSOC long distance Latvia
2013-02-14 Kris Latvia
2013-02-13 ESOC JWSOC EYSOC middle distance Latvia
2013-02-12 seat making Latvia
2013-01-20 Säterträffen Medel WRE Skid-O Säterbygdens OK
2013-01-13 Testtävling inför SM2013 Kungälvs OK
2013-01-12 (540) 569-8669 Arona OK
2012-12-04 303-956-8175 Vänersborgs SK
2012-11-11 Novembertävlingarna - söndag Tullinge SK
2012-11-10 301-568-2704 Counties Manukau
2012-11-10 Novembertävlingarna - lördag Tullinge SK
2012-10-21 GMOK Hösttävling Göteborg-Majorna OK
2012-10-20 Älgotscup Final 2012 Örkelljunga FK
2012-10-14 2044450955 Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-14 8733792993 Ljungskile FK
2012-10-13 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhedens IK
2012-10-13 Fräknefejden Medel Ljungskile FK
2012-10-09 frigiferous Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-10-07 812-309-5591 Försvarsmakten / Tullinge SK
2012-09-30 615-796-1504 Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-30 Fridatrippeln, lång Vänersborgs SK
2012-09-29 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-29 Fridatrippeln, medel Vänersborgs SK
2012-09-28 Nässjö OK/Bodafors OK Nässjö OK/Bodafors OK
2012-09-28 Fridatrippeln, natt Vänersborgs SK
2012-09-23 2013760965 Ockelbo OK
2012-09-22 Nuoriso- ja Sprinttiviesti Turun Suunnistajat, FIN
2012-09-22 grass cloth Österfärnebo IF
2012-09-21 Medel-SM kval Österfärnebo IF
2012-09-16 USM Stafett Bredaryds SOK
2012-09-16 LÃ¥ng-SM final OK Hammaren
2012-09-15 USM LÃ¥ng Bredaryds SOK
2012-09-15 267-478-4568 OK Hammaren
2012-09-15 (704) 458-3100 BK
2012-09-14 well-penned Bredaryds SOK
2012-08-29 9166261406 Göteborg-Majorna OK
2012-08-26 SM Sprint - final 2012 Gävle OK
2012-08-25 985-869-8394 Gävle OK
2012-08-24 NattSM 2012 Rehns BK
2012-08-18 Black River Run Västerås LK
2012-08-18 618-709-7971 Göteborg-Majorna OK
2012-08-17 O-meeting dag 1 Göteborg-Majorna OK
2012-08-15 GMOK Lång-KM Göteborg-Majorna OK
2012-08-05 Ungdomens 10mila LÃ¥ngdistans Tibro OK
2012-08-04 (660) 744-1937 IF Hagen
2012-08-04 Ungdomens 10mila Medeldistans Tibro OK
2012-08-03 574-475-1495 IF Hagen
2012-07-14 410-496-2480 FIN
2012-07-14 587-789-3006 FIN
2012-07-13 FIN5 2012, 4. päivä FIN
2012-07-13 8598039290 FIN
2012-07-12 205-603-8774 FIN
2012-07-12 9195958194 FIN
2012-07-10 402-678-6179 FIN
2012-07-10 3052819333 FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 1. päivä FIN
2012-07-09 FIN5 2012, 9.7. Kunto FIN
2012-06-19 6292054958 Göteborgs skidklubb
2012-06-09 Unionsmatchen 2012 invid. Uddevalla OK
2012-06-06 (404) 861-0664 Tibro OK
2012-06-02 808-876-8931 GMOK
2012-05-30 615-494-4477 Göteborg-Majorna OK
2012-05-27 Silva League ÖSA-träffen Alfta-Ösa OK
2012-05-26 401-638-8596 Alfta-Ösa OK
2012-05-23 fellmongering GMOK
2012-05-22 test unionsmatch Uddevalla OK
2012-05-16 JVM test, Sprint Säterbygdens OK
2012-05-09 Göteborg Sprint Cup Etapp GMOK
2012-05-08 SAKO-U 1 Trollhättans SOK
2012-05-04 (310) 960-9137 Linköpings OK
2012-05-01 607-274-1677 Turun Suunnistajat, FIN
2012-05-01 Kuxaträffen Ockelbo OK
2012-05-01 252-325-8512 EOC
2012-04-29 asteatosis Täby OK / Vallentuna-Össe
2012-04-28 Silva League 3 med WRE Täby OK / VÖOL
2012-04-15 786-263-3997 Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-15 TibroTrippeln LÃ¥ng Tibro OK
2012-04-14 509-342-7252 Turun Suunnistajat, FIN
2012-04-14 staple fiber Sävedalens AIK Lerums SOK
2012-04-14 6103466090 Tibro OK
2012-04-09 Kolmårdskavlen OK Kolmården
2012-04-09 Vikingaträffen-12 Trollhättans SOK
2012-04-05 8063043284 OK Silva / Rävetofta OK
2012-03-25 Ski-O WC Ultra Long, SM L Bodens BK
2012-03-24 Ski-O WC Middle. USM+VSM Bodens BK
2012-03-22 7346725696 Bodens BK
2012-03-21 5343444316 Bodens BK
2012-02-05 Vinterrace etapp 4 Trollhättans SOK
2012-01-24 985-425-3079 Trollhättans SOK
2011-10-16 253-539-1299 Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-15 757-565-1722 Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2011-10-12 GMOK Natt-KM GMOK
2011-09-24 backhanded Turun Suunnistajat, FIN
2011-09-18 SM-viesti, R2 Lounais-Hämeen Rasti, FIN
2011-09-18 Stafett-SM Vänersborgs SK
2011-09-17 (931) 773-8690 Trollhättans SOK
2011-09-16 Medel-SM kval Trollhättans SOK
2011-09-11 USM Distriktstafett OK Skärmen
2011-09-11 6625797840 Skogshjortarna / Kullings
2011-09-10 (425) 390-9397 OK Skärmen
2011-09-10 LÃ¥ng-SM kval OK Skogshjortarna / OK Ku
2011-09-09 (708) 838-4904 OK Skärmen
2011-09-05 NuoriSuuntaViesti Turun Suunnistajat, FIN
2011-08-21 2109939759 OK Klemmingen
2011-08-20 (678) 277-5111 OK Klemmingen
2011-08-14 Norrlandsmästerskap lång Gävle OK
2011-08-06 (857) 288-9151 Linköpings OK, Skogspojk
2011-08-05 (929) 245-8604 Marks OLring
2011-06-18 MTB-O World Cup Middle IK Jarl Rättvik, Leksands
2011-06-18 5417264332 IK Jarl, Rättvik and Leks
2011-06-06 Elitserien OK KÃ¥re
2011-06-06 2243608384 OK KÃ¥re
2011-06-06 Nuorten Aluekilpailu Turun Suunnistajat, FIN
2011-06-06 831-422-1584 OK KÃ¥re
2011-06-05 (403) 361-7108 OK KÃ¥re
2011-06-04 9739941507 IFK Mora
2011-05-29 6066202520 OK KÃ¥re
2011-04-25 Arosträffen Lång Västerås SOK
2011-04-25 4327039001 IK Hakarpspojkarna
2011-04-25 Vikingaträffen 2011 Trollhättans SOK
2011-04-24 662-915-9087 Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-24 Arosträffen Medel Västerås SOK
2011-04-24 Elitserien & Junior Cup IK Hakarpspojkarna
2011-04-23 FinnSpring2011, Henk.koht Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-21 2538742763 Kexholms SK
2011-04-17 SM Sprint - final 2011 Gotlands Bro OK
2011-04-17 6476484794 Degerfors OK
2011-04-16 (970) 301-6254 Gotlands Bro OK
2011-04-16 7877340455 OK Djerf
2011-04-15 (479) 696-5593 Gotlands Bro OK
2011-04-10 724-880-8692 GMOK
2011-04-09 (763) 587-0590 Turun Suunnistajat, FIN
2011-04-09 Kolmårdsdubbeln medel OK Kolmården
2010-10-23 Final Elitserien + Silva Köping-Kolsva OK
2010-10-17 Dala-Dubbeln Patrull Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-10-16 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs IF OK/Karlsbyhede
2010-09-26 Elitserien Sprint Dalaportens OL
2010-09-25 Nuoriso- ja Sprinttiviest Turun Suunnistajat
2010-09-25 Elitserien LÃ¥ng Dalaportens OL
2010-09-19 708-468-7150 Kauhajoen Karhu
2010-09-18 8438722290 Teuvan Rivakka
2010-09-18 SM-keskimatka R2 Finaalit Teuvan Rivakka
2010-09-17 412-816-8695 Västerås SOK
2010-09-12 440-454-3582 OK Kolmården
2010-09-05 Veteran RM LÃ¥ng OK Skogsfalken
2010-09-05 239-219-4430 Umeå OK
2010-09-04 (818) 560-9609 OK Skogsfalken
2010-09-04 SM Medel finaler Umeå OK
2010-09-03 unlikeliness Umeå OK
2010-08-29 SM Lång Final SK Örnen / OK Tyr
2010-08-29 USM stafett Sidnsjö IK/OK Nolaskogsar
2010-08-28 SM Lång Kval SK Örnen / OK Tyr
2010-08-28 (715) 939-3861 Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-27 USM sprint Sidensjö IK/OK Nolaskogsa
2010-08-22 2504313730 Köping-Kolsva OK
2010-08-21 (732) 879-0240 Köping-Kolsva OK
2010-08-15 813-407-8207 IF Åland
2010-08-14 FSOM 2010, Långdistans IF Åland
2010-08-13 FSOM 2010, Sprint IF Åland
2010-08-08 9139157120 Husums IF
2010-07-23 (403) 859-9844 Stora Tuna OK
2010-07-22 WUOC Middle Stora Tuna OK
2010-07-21 WUOC Sprint Stora Tuna OK
2010-07-20 (561) 779-2363 Stora Tuna OK
2010-07-04 Sälen 3+3 Medel Malungs OK
2010-07-03 Sälen 3+3 Lång Malungs OK
2010-06-13 Elitserien 9 Sprint OK Renen
2010-06-12 Elitserie 8 LÃ¥ng OK Renen
2010-06-11 Elitserie 7 Medel OK Renen
2010-05-30 7124970131 IFK Mora
2010-05-29 8776590792 IFK Mora
2010-05-28 985-314-3452 IFK Mora
2010-05-23 270-516-3347 Myggans OS/UOK
2010-05-16 773-453-5345 OK Jösse
2010-05-15 847-236-6674 OK Jösse
2010-05-13 (845) 613-2444 OK Tyr
2010-05-13 (810) 687-2016 OK Tyr
2010-05-09 Högsberget Lång Dalaporten OL
2010-05-08 Högsberget Medel Dalaporten OL
2010-04-30 (904) 772-0657 NAIS Orienteringsklubb
2010-04-25 631-759-7986 OK Djerf
2010-04-24 Letälvsträffen Degerfors OK
2010-04-23 6364847311 Tjällmo-Godegårds OK
2010-04-18 Kolmårdsdubbeln Stafett OK Kolmården
2010-04-17 Kolmårdsdubbeln Medeldist OK Kolmården
2010-04-11 SM Ultralång 2010 Ronneby OK
2010-04-11 9173903202 Ronneby OK
2010-04-10 719-938-9802 Turun Suunnistajat, FIN
2010-04-05 (830) 865-4156 Växjö OK
2009-10-23 520-350-0745 Vimmerby OK/Hässleby SOK
2009-10-18 Dala-Dubbeln 2009 Patrull Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Silva Junior Cup Final Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-10-17 Dala-Dubbeln 2009 Stafett Korsnäs IF & Karlsbyheden
2009-09-26 320-378-5472 Turun Suunnistajat, FIN
2009-09-20 7472172255 OK Löftan
2009-09-20 SM LÃ¥ngdistans - Final Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-19 Ungdoms-SM, Långdistans OK Löftan
2009-09-19 SM LÃ¥ngdistans - Kval Idefjorden / Kvillebyn
2009-09-18 Ungdoms-SM, Sprint OK Löftan
2009-09-13 SM Stafett 09 MÃ¥lilla Ok/Hultsfreds Ok
2009-09-12 coelonavigation Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 E-P:n Am-pariviesti Teuvan Rivakka, FIN
2009-09-12 5597279248 SOK Viljan
2009-09-11 SM Medel 09 - Kval SOK Viljan
2009-09-06 Stafett-DM Skåne Rävetofta OK/OK Silva
2009-09-05 DM Medeldistans Skåne OK Silva/Rävetofta OK
2009-08-28 8028576521 OK KÃ¥re
2009-08-22 Vasastafetten IFK Mora
2009-07-31 715-409-9118 OK Tranan
2009-07-28 Sprint SM Idefjordens SK
2009-05-21 2138073981 IFK MORAS OK
2009-05-18 (604) 920-5477 Turun Suunnistajat, FIN
2009-05-09 Elitserien Gävle OK
2009-05-03 8158646206 Dalaportens OL
2009-05-02 (226) 767-3266 Dalaportens OL
2009-05-02 xyla test
2009-04-13 Elitserien Final Ringsjö OK
2009-04-12 518-668-1555 Ringsjö OK
2009-04-11 626-536-9127 Turun Suunnistajat, FIN
2008-11-22 TalviRastit 22.11.2008 TuS, FIN
2008-10-19 505-761-5068 Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 Dala-Dubbeln Stafett Korsnäs/Karlsbyheden
2008-10-18 Elitseriefinal 2008 OK Tyr
2008-10-12 25-manna korten Täby OK
2008-09-28 SM stafett Södertälje IF
2008-09-27 2173125242 OK Klemmingen
2008-09-26 SM Medeldistans, kval OK Klemmingen
2008-09-21 SM Långdistans, final IFK Södertälje
2008-09-20 SM Långdistans, kval IFK Södertälje
2008-09-20 Höstluffen Gävle OK
2008-08-24 6104782100 Stora Tuna OK
2008-08-03 SM Ultralång 2008 OK Klyftamo
2008-08-01 caesuric IF Hagen
2008-07-06 (614) 456-3002 SWEDEN
2008-07-05 5132035549 SWEDEN
2008-07-03 JWOC - Middle Final SWEDEN
2008-07-02 JWOC - Middle Qual. SWEDEN
2008-06-30 JWOC - Sprint SWEDEN
2008-05-04 844-626-1038 Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-03 9726658493 Turun Suunnistajat, FIN
2008-05-01 Sprint-SM kval Mariestads FK
2008-05-01 Sprint-SM Final Mariestads FK
2008-04-18 Natt-SM SM2008
2008-04-12 Turun Kevätyönviesti 2008 TuS, FIN
2008-02-02 309-955-4248 Turun Suunnistajat, FIN
2007-10-20 Elitseriefinal 2007 OK Enen
2007-09-23 SM Stafett 2007 Halland
2007-09-22 815-250-7086 Halland
2007-09-21 SM Medel 2007, Kval Halland
2007-09-16 SM LÃ¥ngdistans 2007 Final Halland
2007-09-15 SM LÃ¥ngdistans 2007 Kval Halland
2007-08-18 Silja Junior Cup Final Stora Tuna OK
2007-07-13 ast Dubbo, AUS
2007-07-12 JWOC - Middle Final Dubbo, AUS
2007-07-11 JWOC - Middle Qual. Dubbo, AUS
2007-07-09 4843672237 Dubbo, AUS
2007-07-08 705-662-5735 Dubbo, AUS
2007-04-15 (602) 718-7352 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-15 (603) 287-0853 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-04-12 SM Natt 2007 FK Friskus-Varberg m.fl
2007-03-27 Chicken Night E4 Stora Tuna OK
2006-09-23 SM Ultralång Distans Tullinge SK
2006-09-01 (574) 643-1700 Leksands OK
2006-07-19 (651) 628-2262 O-Ringen
2006-07-18 (570) 303-5842 O-Ringen
2006-07-17 O-Ringen Superelit E1 O-Ringen