array Portfolio1 - Fotografia z Kluczborka Portfolio2 - Fotograf na ślub Portfolio3 - Fotografia plenerowa Portfolio4 - Fotografia okolicznościowa Portfolio5 - Fotograf z Kluczborka na każdą okazję

Nazywam się Tomasz Michalak
inspiruję się fotografią

Tomasz Michalak - Autoportret

Witam serdecznie na stronie poświęconej mojej twórczości. Fotografia to moja pasja, którą od 15 lat rozwijam zawodowo. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia i wiedzy z dużą dozą kreatywności pozwalam sobie tworzyć fotografię wyjątkową i nieszablonową.
Niewątpliwie zaletą w tej branży jest bycie osobą komunikatywną, co sprawia że ludzie chętniej i bez skrępowania pozują do moich zdjęć z uśmiechem na twarzy :-) Jeśli pragniecie profesjonalnych zdjęć wykonanych z pełnym zaangażowaniem trafiliście najprawdopodobniej pod właściwy adres!

Ślub to często najważniejsze wydarzenie w naszym życiu, dlatego z taką pieczołowitością podchodzimy do jego planowania. Każdy oczekuje aby wszystko było na najwyższym poziomie. Ja ze swojej strony mogę Państwu zagwarantować, że jak moi dotychczasowi klienci będziecie zadowoleni ze współpracy ze mną a w szczególności z efektu końcowego. Ponieważ każde zlecenie traktuję indywidualnie, trafiając w gust i preferencje klientów i jako fotograf szukam w człowieku uśmiechu, błysku szczęścia w oku oraz prawdziwych emocji. Moje zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Zapraszam również na mojego Fanpaga: facebook.com/michalaktomasz

Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki.

/ Angela Carter /

Przeczytaj więcej o mnie