Çok Beğenilenler
 • Modern tasarımı ile hem ürün teşhiri sağlayan hem de aydınlatmalı kanopi ve reklam alanı ile bir satış noktasına dönüşen USS 60 DTKL Şişe Soğutucu, ister duvara monte edilerek isterse tezgâh üstünde kullanım konforu sağlıyor.

  2,231.00 
 • Marka: 304-549-3329

  Şık dizaynı ile alt kısmında muhafaza bölmesi bulunan, evinizin ve ofisinizin sürekli sıcak-soğuk su ihtiyacı için geliştirilen USS 20 LX Su Sebili’nden doğrudan damacanadaki sıcaklıkta da su alınabiliyor.

  822.00 
 • Türkiye’de derin dondurucuya adını veren ve ilk yerli üretim olan Uğur Derin Dondurucu, ergonomik yapısı ile hem evinizde az yer kaplar hem de size kullanım kolaylığı sağlar.

  O kadar sessiz durduğuna bakmayın ! Yiyeceklerinizin tazeliği ve sağlığınız onun kontrolünde.

  1,921.00 
 • Uğur Şişe Soğutucu USS 374 DTK, cam kapısıyla muhafaza ettiği ürünlerin tazeliğini korurken görünürlüğünü sağlar.

  3,197.00 
 • Sosyal mekânlarda hem içindeki meşrubatların sunumuna imkân veren hem de gerçek soğuk lezzeti sunan kompakt şişe soğutucu USS 95 DTKL SZ, rahat yerleşimi ve pratik kullanımı ile işletmelerin gözdesi oluyor.

 • Sebze-meyveleri, et ve süt ürünlerini, organik gıdaları tüm tazeliğiyle, sağlıklı koşullarda uzun süre UCF 410 SSL Derin Dondurucu’da saklayabilir, elektrik kesintilerinde dahi 48 saatlik koruma sayesinde tazeliğinden emin olabilirsiniz. Uğur Derin Dondurucu tükenmeyen gücü ile zor zamanlarda da yanınızda…

  2,518.00 
 • Paslanmaz çelik gövdesi ve kapısı ile yıllara meydan okuyan ve soğutma performansından ödün vermeyen USS 374 DTK GST SD, seçkin mekânların tercihi olarak öne çıkıyor.

  4,304.00 
Son Ürünler

 

Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz 444 35 75 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. ×
tr-ugur.com'dan alacağınız tüm ürünler 100% Uğur Soğutma ürünleridir. ×
Türkiyenin neresinde olursanız olun ücretsiz Uğur Yetkili Servislerimiz ile her zaman yanınızdayız. ×
tr-ugur.com'dan alacağınız tüm ürünler ücretsiz kargo ile size ulaşır. ×